Syndrom hodné holky

Syndrom hodné holky https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/496436/bmid_syndrom-hodne-holky-W4h-496436.jpeg 4 309 57

Avalon Bay série

Dvacetiletá Mackenzie „Mac“ Cabotová by se pro ostatní rozkrájela, vždy a za všech okolností dělá, co se od ní očekává, a dodržuje pravidla. Má své sny a cíle, přesto aby vyhověla rodičům, nastoupí na univerzitu v přímořském městečku Avalon Bay. Když však potká místního potížistu Coopera Hartleyho, má Mac chuť hodit všechna pravidla za hlavu. Cooper je otevřený a upřímný drsňák, který obrátí její svět svazovaný pravidly vzhůru nohama, a jejich přátelství se postupně změní v něco vážnějšího. Navzdory svému odporu k potomkům zbohatlíků, kteří se do jeho města sjíždějí za studiem, si Cooper brzy uvědomí, že Mac není jako ostatní, a zamiluje se do ní. Až po uši. Brzy však začne vyvěrat na povrch tajemství, které Cooper před Mac střeží a jež hrozí, že zničí to jediné místo, kde se Mac cítila skutečně jako doma... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Good Girl Complex , 2022

Lofda
23.01.2023 4 z 5

"Stará dobrá" Elle.. Krásný příběh, ze kterého se možná zrovna neposadíte na zadek, ale rozhodně se to čte samo a vy si jen užíváte tu lehkost s jakou vyprávění plyne. Jediné co mi nejdřív trochu vadilo byl ten "zádrhel", který nutně tyto knihy provází. Tady je po pár stránkách jasné v čem bude háček a vy pak vlastně jen celou dobu čekáte, kdy že to všechno praskne. Nějakou dobu jsem si říkala, jestli je třeba číst dál, když vím, jak to dopadne..??.. Ale pak mi došlo, že děj utíká a ta tikající bomba není až tak podstatná. Tady je podstatný celý ten vývoj jednoho vztahu a také všechny ty vedlejší postavy, které příběh dokreslují. Těším se na další díly, až se podíváme podrobněji i na ostatní z party.

hana1039
21.01.2023 5 z 5

Autorka se prostě nezapře,jako vždy skvělý zážitek a jako vždy, raději řekněte pravdu, jinak se vám to vymstí,jako Cooperovi...

moma08
20.01.2023 5 z 5

Jako tahle kniha mi vyrazila dech!
To se tak dobře četlo a mělo to takový spát až tomu nemůžu uvěřit.
Ano autorku znám, mám už načtení od ní spoustu knih, ale tímto mě dostala.
Děj nebyl ničím úplně neobvyklým, ale i přesto mi to sedlo.
Těším se na další díl.

happy19
19.01.2023 5 z 5

Naprostá pecka!
Četla se sama,chvílemi vtipné i smutné...
Za bonus beru i to úžasné prostředí!
Skvěle vykreslené charaktery hlavních i vedlejších postav,-)
Tohle Elle prostě jde na výbornou:-*
Moc se těším na další díl!

„Problémy jsou tím, co činí život zajímavým a jejich překonávání je tím, co činí život smysluplným.“

Jita160
12.01.2023 4 z 5

Typ těhle obálek fakt nemusím....
Zaplaťpánbůh příběh to vylepšilo.
Pomsta... Jak sladká může být, jak dobře se po ní člověk cítí a vynahradí mu ponížení, které si musel vytrpět?
Hups... akorát, že je všechno úplně jinak. To co se zdálo zprvu tak snadné a pomstychtivé se promění ve vášnivou bouři porozumění a lásku, která se neobejde bez slz a zlomených srdcí.

pavlikova9332
08.01.2023 5 z 5

Krásný příběh těším se na další díl

Ketfl
22.12.2022 4 z 5

Máme tu novou sérii od oblíbené Elle Kennedy a z prvního dílu vůbec nejsem zklamaná. Jen se přiznám, že jsem od hlavní hrdinky měla možná trochu jiná očekávání. Myslela jsem, že bude víc taková milá, hodná, ochotná, sklánět přede všemi hlavu. Ona to vlastně tak nějak dělala, ale zároveň to byla neskutečně tvrdohlavá dračice. Byla mi sympatická, ale od anotace jsem čekala něco trochu jiného. Příběh sám o sobě se ale skvěle četl, prostě typická Elle. Krásná romantika s dávkou erotiky, knihu nešlo odložit. Konec byl na můj vkus trochu urychlený, ale rozhodně nemám jinak moc co vytknout. Za mě skvělá kniha, i když vyloženě wow efekt se nedostavil, ale na další díl série se maximálně těším.

havrmoni
21.12.2022 5 z 5

Vždycky když je na začátku nějaké tajemství, čekám celou dobu kdy praskne a jak se s tím poperou. Jinak hezké čtení.

petusska01
16.12.2022 4 z 5

Nebola to úplne topka ako som od Elle zvyknutá, ale nebolo to ani zlé. Na hokejistov to samozrejme nedosahuje, ale môže byť. Neviem no, nejak som sa nevedela vcítiť ani do Mac ani do Coopera, ale boli milí a sympatickí. Zápletka mi bola jasná hneď od začiatku, a neprekvapila. Plus autorka trošku stereotypne išla v rámci toho rozdelenia na bohatých a miestnych, ale samozrejme bolo to o to zaujímavejšie. Inak vždy sú v autorkiných príbehoch takí nieveľmi dobrí rodičia :) Po Elle sa dá siahnuť vždy, keď máte čas čítať a neoľutujete. Tu už je len problém či ste náročný alebo veľmi náročný :-D

zuzak82
14.12.2022 4 z 5

(SPOILER) Není to nejlepší kniha od E.Kennedy, ale určitě mě to bavilo víc než předchozí díly série After Hours. Dávám lepších 70%.

Elize
08.12.2022 5 z 5

Tak tohle se mi opravdu líbilo, bylo to čtivé, svižné, hned to člověka vtáhlo do děje a hlavní hrdinové přirostli k srdci. Tohle je zkrátka ta Elle Kennedy, kterou známe a kterou jsme si jako čtenáři zamilovali, když psala o hokejistech. Řekla bych, že je to přímo návrat původní kvality a rozhodně se těším na další díl!

jeny-v
08.12.2022 4 z 5

Po velmi dlouhé době jsem si vybrala novinku od E. K. Kdysi mě hóódně bavila její hokejová série Off-Campus. Syndrom.... se řadí mezi "holčičí" čtení s předvídatelným scénářem, problematickými vztahy a uspokojivým závěrem. Hned na prvních stránkách jsme vtaženi do konfliktu mezi komunitou „místňáků“ s bohatými „klony“ - rvačka, plán a pomsta. Vložené elementy, jako záchrana Daisy (magnet na buchty), splnění snu s rekonstrukcí hotelu a ukradené úspory, okořenily rozvíjející se komplikovaný vztah mezi Mackenzie a Cooperem. Uvidíme, jaké bude pokračování osudů divoké party z městečka Avalon Bay, kam patří ještě Evan, Steph, Heidi, Alana, Tate a Wyatt.

terikus
07.12.2022 5 z 5

Tohle je pomaličku ale jistě Elle, kterou známe a která napsala Návrh. Bylo to fajn oddychové čtení, moc se mi líbilo, jen mi to asi na moc dlouho nezůstane v paměti. Čekala jsem, že skrz Prese toho tam bude víc, ale i tak to bylo fajn.

Siegrid
04.12.2022 4 z 5

Obal knihy mě vůbec neoslovil, ale přeci jen je důležitější příběh. Moc jsem se těšila na další knihu od Elle Kennedy, je to moje oblíbená autorka. Na Wallsku - Návrh, to sice nemá, ale i tak jsem si novou knihu ráda přečetla. Místy mi to přijde přitažené za vlasy (historka se střechou), děj je celkem předvítatelný, ale když chcete Elle Kennedy, tak neváháte. Myslím, že podruhé bych knihu už nečetla, nicméně, kdo má rád Elle Kennedy, prostě si jí přečte.

Hatshepsut
04.12.2022 4 z 5

Moc jsem se těšila na další knihu od této autorky a zklamaná nejsem. Je dobře, že se Mac podařilo vybočit z vyjetých kolejí a osamostatnit se, jelikož ten život, co jí nalinkovali rodiče s přítelem, by byl děsivý. Pohodové čtení jako vždy, ale malinko mi zde chyběly typické humorné pasáže, na které jsme u Elle Kennedy zvyklí. Uvidíme v pokračování této série!

pacinka
01.12.2022 5 z 5

A sakra , kde je Epilog? Opravdu hodně povedená kniha, přečtená na jeden zátah. Nevím, zda se mi to jen zdá, ale když Kennedy píše sama je to úplně o něčem jiném, čtivé, obracíte jednu stránku za druhou a na konci chcete víc. Těším se na další díl. (s Evanem)

valika0302
01.12.2022 5 z 5

Prostredie prímorskeho mestečka Avalon Bay je veľmi vhodné s jeho atmosférou na oddychové letné čítanie, perfektné na tieto dni.

Mackenzie je aj napriek tomu, že pochádza z bohatej rodiny, veľmi skromná a sympatická mladá dáma. Do mestečka sa prisťahuje kvôli vysokej škole, aj keď úprimne viac túži rozvíjať svoje podnikanie ako študovať. Má dlhoročné priateľa, ktorý je sukničkár a práve to je dôvodom, že sa jej do života pripletie Cooper. Cooper je jeden z dvojičiek, pracujúci v bare, kde Mackenzin priateľ vyvádzal s priateľmi a prišiel tak do konfliktu s Cooperom. Ten si povie, že sa mu pomstí tým, že mu ukradne Mackenzie. Hra sa veľmi rýchlo zmení na realitu, hneď potom ako Cooper zistí aká Mackenzie je v skutočnosti.
hodnotenie: 5/5

2016  86%Omyl
2019  85%Lov
2019  89%On
2017  90%Skóre

Kniha Syndrom hodné holky je v