Aristokratka na koni

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2763 2763

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

vlkcz
06.01.2019 5 z 5

Prostě Marie III. I když uznávám, že nic moc objevného se neobjevuje, pořád mě to dostává.
A představa Josefa pobíhajícího po parku v Himmlerově uniformě je prostě super psycho.

lola1
05.01.2019

Jako předchozí díly výborně. Na oddych a pobavení je to číslo 1.

Mia516
04.01.2019 3 z 5

Po trochu slabším druhém dílu je tohle přece jen trochu zábavnější kus :)

elenai
01.01.2019 4 z 5

Aristokratka se čte sama a je to opravdu sranda. Ale Maruš čím dál víc vlčí (a je pěkně sprostá) a z knížete udělal autor šíleného moulu. To kouzlo prvního dílu je pryč. Kdyby autor knihu vydal jako jeden celek, asi bych to ocenila víc. Možná by byl příběh aristokratky konzistentnější. A taky mě mrzí, že Nora nezasáhla do děje nějak výrazněji.

denniys
27.12.2018 4 z 5

ale jo, pořád je to dobrý..sice se vlastně nic oproti předchozím dílům nezměnilo, ale někdy je to vlastně lepší..touto knížkou jsem proložila náročnou ságu Malazskou knihu padlých, jelikož jsem potřebovala trochu odlehčit a přesně k tomu je Aristokratka jako dělaná..

Poetika_slov
15.12.2018 4 z 5

Třetí pokračování opět navazuje na neduhy aristokratické rodiny z Kostky a jejich zaměstnanců. Snahy jak získat peníze z provozu zámku jsou někdy tak absurdní, že se z toho člověk jen směje.

Falda
09.12.2018 5 z 5

Dobrá stejně jako předchozí díly.

4xbabča
05.12.2018 5 z 5

Aristokratka potřetí a opět super zábavné a pohodové čtení. A moc se těším na poslední nedávno vydanou další knihu o aristokratce Marii.

pepa4081
01.12.2018 5 z 5

Četl jsem všechny Aristokratky postupně tak, jak vycházely, ale dovedu si představit nářez v podobě přečtení všech najednou. Jen se bojím, že by mi pak bylo trochu smutno, protože pokaždé po přečtení jsem měl pocit, že sranda končí a teď zpátky do všedního života. I když i ten může být veselý, jen chtít.
Mám rád všechny druhy humoru – lehký anglický, drsnější kanadský a pan Boček píše to, čemu se říká (dámy prominou) dělat si prdel. Jestli se někomu zdá, že tento humor je jen pro „jednodušší lidi“ (já si to nemyslím), pak jsem raději blbcem, který se může od srdce zasmát, než zapšklým géniem!
Další Aristokratka je možná trochu nastavovaná kaše, ale to pokračování přece bývají. Já se na další porci téhle kaše těším.
Vrcholně uspokojivé.

Merlinit
11.11.2018 4 z 5

Příjemné, zábavné čtení, klidně dám i další díl.

J.x
07.11.2018 5 z 5

Jako vždy lehké, zábavné čtení, těším se na další díl.

Venny345
19.10.2018 4 z 5

Sarkasmus a ironie kastelána Josefa mě vždy dostanou! :D Jinak další nádherný, růžový, béžový díl! :)
Ale taky musím poznamenat, jak to je dál? Nutně si potřebuji přečíst další díl.:D

Pavla79
04.10.2018 5 z 5

Aristokratka pro mě patří mezi TOP oddechovky :) Jen ten konec...???...co dál...?..co dál...??.. :)

Macicekh
28.09.2018 5 z 5

Opravdu vtipné. Josef a paní Tichá jsou nejlepší.. Oproti prvnímu dílu trochu slabší, ale i tak jsem se dost nasmála..:

knihovniceLucka
27.09.2018 5 z 5

Opět vtipné.

veronikovera
20.09.2018 4 z 5

První byl nejlepší, ale i tohle byla prostě paráda.

bigben
12.09.2018 3 z 5

První díl byl nejlepší, dlouho jsem se takhle nepobavila. Za přečtení stojí i tento, jen už to není úplně ono.

Pedias
04.09.2018 5 z 5

Boží! Mě fakt baví celá série. Dočetla jsem to právě včas, když vychází další díl - už se na něj těším :) Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne s Marií, panem Spockem a všemi na Kostce.

Lethania
01.09.2018 3 z 5

Pořád se opakuje děj z prvního a druhého dílu. Něco se změnilo, ale prozac a ořechovice ne. Za dvě hodiny nebylo co řešit.

Dáduše
31.08.2018 3 z 5

Začátek mě navnadil hodně. Některé gagy byly fajn a celková atmosféra mě bavila, ale něco málo mi chybělo. Místy jsem měla pocit, že čtu Saturnina a rozesmívá mě teta Kateřina. A jen mezi námi nemám ráda Saturnina, takže mínus hvězda;-)