Aristokratka na koni

Aristokratka na koni https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2755 2755

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

ThePoeticJulie
14.03.2018 4 z 5

Všechny 3 díly zbožňuji. Jako oddechové čtení perfektní.

Ketesh
13.03.2018 5 z 5

Marie III. nezklamala ani v tomto díle ;-)

Adina123
10.03.2018

Není co dodat, čtení je tak, jako u předchozích dílů (Poslední aristokratka, Aristokratka ve varu) velmi zábavné a oddechové :-) Doporučuji!

Susan94
09.03.2018 4 z 5

Opakovaný vtip, přestává být vtipem... poslední díl Aristokratky jsem přečetla rychle. Známé narážky a vtipné dialogy bavily, ale ne tolik jako na začátku. I tak si myslím, že tato trilogie je v české literatuře to, co tu ještě nebylo a rozhodně chybělo. Více takových knih, prosím.

hanča34
26.02.2018 4 z 5

Už druhý Boček mně pobavil. Návštěvníkům už budu vždy říkat mufloni.

Usignolo
24.02.2018 5 z 5

Po Hypnotizérovi jsem se těšila na oddechovku. Nasmála jsem se strašně. Jediné, co mi na třetím dílu vadilo, že za necelé dvě hodinky bylo hotovo. Jinak se mi trojka líbila asi nejvíc. Pane Bočku, prosím další :-)

NymphMaeve
23.02.2018 5 z 5

I přesto, že je toto třetí díl deníku Marie Kostkové, autor si stále držel mou pozornost. Nasmála jsem se moc a i přítel, když jsem mu předčítala pasáže se se mnou dost nasmál. Určitě nelituji ani jednoho dílu a tento je určitě stejně dobrý, jako ty předchozí. Mezi jednotlivými díly jsem si dávala asi dvoutýdennní pauzy, což rozhodně doporučuji. Příběh nezevšední a humoru autora se člověk aspoň nepřejí, což pak vede k tomu, že se člověk opravdu zasměje a pobaví :)

mariva
19.02.2018 5 z 5

I když by se dalo čekat, že k tématu se nedá vymyslet něco nového, autorovi se to pořád daří a hlavně pořád dokáže vymýšlet humorné situace, které donutí čtenáře k hlasitému smíchu (ideální do čekárny u lékaře). Předpokládám, že v dalším díle by se mohla Marie vdávat.

helenkan
14.02.2018 4 z 5

Já jsem se pobavila i zasmála. Někdy i nahlas,ještě že mě nikdo neviděl,možná by si ťukal na čelo. :-)

LenkaVrbatova
09.02.2018 3 z 5

Každým dalším dílem humor z nápadu vyprchává. Ale přesto je v knize pár pasáží, u kterých jsem se opět smála nahlas. Kdo začal se sérii o aristokratce Marii, nechť si přečte i tento díl.

AnetaKor
08.02.2018 5 z 5

Nádherné, růžové, béžové...

Aaloha
01.02.2018 2 z 5

Nejslabší díl, opakované vtipy, nuda.

katallinka
30.01.2018 5 z 5

Znovu obrovské nadšení a nekončící záchvaty smíchu nad životem aristokratů na Kostce.

crazyslunicko
30.01.2018 5 z 5

Opět jsem se bavila nad osudem Kostky. O tom, jak všemožně vymýšlejí, jak zvýšit návštěvnost a vydělat peníze i o tom, jak jim neustále dochází peníze a chodí jim upomínky. Je to velice kvalitní oddechovka, tohle fakt musel vymyslet jenom chlap :) . Předpokládám, že čerpal ze svých osobních zkušeností, jinak je to těžko uvěřitelné.

Kitty
21.01.2018 4 z 5

Všechny tři díly jsem četla hned po sobě, příjde mi to spíše jako jedna kniha na tři části. Čte se dobře, je plná jednoduchého vtipu a sarkasmu. Bavila jsem se.

Aríka
20.01.2018 5 z 5

V pořadí již třetí díl o zchudlé dědičce hradu Kostka a jejích trampot, které jsou psány s nadhledem a humorem. Kniha mě nezklamala, byla o mnoho lepší než díl druhý, ale prvnímu dílu se nevyrovnala, i přesto knize dávám pět hvězdiček. Kniha byla jako vždy čtivá, poutavá, plná humoru. Měla jsem ji přečtenou v řádu hodin a nasmála jsem se. Rozhodně doporučuji celou sérii o Marii Kostkové z Kostky, protože u knihy se nasmějete a nebudete se nudit.

jahlina
14.01.2018 4 z 5

Dobré stejně jako předchozí díly. Ničím nepřekvapilo, bavila jsem se stejně.

dagsvob
08.01.2018 5 z 5

Opět skvělé...

Marčullkas
02.01.2018 3 z 5

Opět oddechovka

Amneris
29.12.2017 5 z 5

Třetí díl mě bavil asi nejvíc, mám ráda tento typ humoru. Pokud by se pan Boček rozhodl pro pokračování, zlobit se nebudu :-)