Aristokratka na koni

Aristokratka na koni
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308389/bmid_aristokratka-na-koni-4S9-308389.jpg 4 2767 2767

Aristokratka série

Mladá aristokratka Marie Kostková z Kostky opět řeší nezáviděníhodné problémy. „Nejchudší zámek v Čechách“ zůstává věrný svému označení, a tak tu hraběcí rodinka ani personál rozhodně nemají ustláno na růžích. Místo davů návštěvníků se na zámku kupí neproplacené faktury za vodu a hrozí, že záhy bude největší atrakcí každodenní koupel obyvatel zámku v kašně s dešťovkou. Chce to nějaký nápad… Projekt nazvaný Aristokratka před smrtí se zdá být skvělým řešením. Smrt přitáhne senzacechtivé turisty, bulvární tisk jim udělá reklamu… a budou mít vyhráno. Jenomže všechno je opět jinak — projekt Aristokratka před smrtí je mrtvý. A zabil ho kníže Schwarzenberg. Nikdy ale není tak zle, aby nemohlo být hůř. O tom nás s nevyčerpatelnou dávkou humoru přesvědčuje pokračování úspěšných knih Poslední aristokratka a Aristokratka ve varu.... celý text

verous22
29.08.2018 4 z 5

Za pár hodin zhltnuto. Bavila jsem se velice. Otec nápadně připomíná Harpagona, Josef je prostě Josef, Marie překvapuje svou zlostnou stránkou, Milada stále akční, matka věrnou kopií lady Di, Deniska je pořád "superpsycho", paní Tichá neplánuje změnu slovníku a pan Spock si během mého psaní určitě najde spoustu příznaků značící běžné, či méně známé choroby. Všechno je jak má být. Po dočtení mi bylo krapet smutno z obavy, že už nic dalšího nebude, ale naštěstí na podzim vychází další díl, který pochopitelně vítám. Jediná výtka se týká zvětšeného písma, které mi celkem pilo krev. Děkuji autorovi za krásné zpestření. :)

slawa.cap
28.08.2018 4 z 5

Poslouchal jsem jako audioknihu. Zatím nejvtipnější díl série, poprvé jsem se viditelně smál a ne jen usmíval. Nejvtipnější byla část s policejního protokolu a vlastně i všechno co po ní následovalo dost zvedlo laťku. Druhá půlka posunula příběh znatelně dopředu a celkem se těším co bude dál. Další díl si určitě nenechám ujít, i když jsem u prvního dílu nepředpokládal, že bych se k Aristokratce vrátil.

Angelicca
22.08.2018 4 z 5

Přestože první dva díly jsem se u knihy pořád smála, tento díl mě do poloviny knížky nijak nerozesmál, avšak od druhé poloviny se to hodně zlepšilo na úroveň prvních dvou dílů a opět to byla velká legrace. Proto pouze 4 hvězdičky. Přesto musím říct, že tato trilogie je velice povedená. Vřele doporučuji!!!

PabloFuentes
12.08.2018 4 z 5

Horší než první díl a lepší než druhý. Humor opět stejný. Taková jednohubka na odreagování s překvapivě depresivním koncem.

saintpaulia
30.07.2018 4 z 5

Dobře jsem se bavila. I když předchozí díly jsou vtipnější.

petra4080
27.07.2018 3 z 5

V podstatě opakující se první a druhý díl, nic nového nečkejte.

Terkishead
25.07.2018 5 z 5

Navzdory četným komentářům, tenhle díl byl definitivně nejlepší. Celou trilogii jsem dala, jak se řáká, jedním dechem a ačkoliv jsem si na Bočkův humor už zvykla a proto jsem se například u druhého dílu tolik nesmála, u třetího jsem se bavila fenomenálně.
Lehké a svěží - ideální chuťovka na léto!

katuu123
11.07.2018 3 z 5

Super knížka, ale když ji srovnám s předešlýma dvěma, tak je trochu slabší.

LeHor
04.07.2018 3 z 5

Třetí díl za mne asi nejslabší, ale jako relax super. Opět vtipné, dobře se to čtelo.

malpet
03.07.2018 3 z 5

první kniha byla super tím, že byla první a jiná než ostatní. teď už je to stará známá vesta. A vsadím se, že určitě není poslední, postava tetičky má velký potenciál :-)

sarekaslukova
23.06.2018 5 z 5

Konec dobrý, všechno dobré. Tedy úplný konec nebyl zrovna veselý, ale poslední díl se mi ze všech dílů líbil asi nejvíc.

Ingrísek
14.06.2018 3 z 5

Knihu přece jen oživila nová postava tetičky a lehký vývoj vztahu mezi hlavní vypravěčkou a Maxem. I tak doufám, že žádné další pokračování nebude.

modrakytara
14.06.2018 5 z 5

Úžasná série, avšak tento díl trochu slabší.

eiramka
31.05.2018 5 z 5

Možná je to tím, že od přečtení předchozích dílů uběhl nějaký čas. Možná tím, že jsem knihu četla na zámecké dovolené. Mařenka Kostků mě prostě zase "dostala". Tohle pokračování je vskutku velmi povedené, postavy dokonce prodělávají určitý vývoj a autor si drží skvělou úroveň svými jazykovými hříčkami a situačním humorem. Pobavila jsem se báječně!

VílaElvíra
19.05.2018 5 z 5

Milé a vtipné pokračování předchozích dvou dílů.

jana1986
18.05.2018 5 z 5

Vtipná oddechovka. Vzhledem k tomu, že je to třetí díl, bála jsem se vyčerpanosti témat, ale ten vtip se prostě neomrzí :-D

Tirisa
08.05.2018 5 z 5

Bavila jsem se a to je hlavní. Celý deník mladé aristokratky vřele doporučuji.

Jane007
25.04.2018 5 z 5

Opět skvělá knížka. Královsky jsem se při čtení bavila a jen lituji, že zatím není pokračování. Všem doporučuji, člověk se u knížky příjemně odreaguje.

Allla9
20.04.2018 5 z 5

I u třetího pokračování jsem se bavila. Opět plný počet hvězdiček!

Marla
15.04.2018 5 z 5

No, tak tohle už není ani psycho, ani prozac, tohle je na krční límec. Málem jsem si namohla krk, jak jsem kroutila hlavou nad tím, co dokáže lidská fantazie:)))))