Vykoupení

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214413/mid_vykoupeni-214413.jpg 4 891 130

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže – žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé...

Eryl
09.12.2012 5 z 5

Perfektní zakončení, víc snad ani říct nejde.

ciniminisek
04.12.2012 5 z 5

Faoleha :-)

Spoiler : Taky mě napadl Cam s mincí si takhle v prvním díle hrál, ale pak jsme se s kamarádkou shodly, že by to mohl být Lucifer, taky si s mincí hrál a navíc krásně modré oči měl on. :-) tak jsem zvědavá zda se to někdy dozvíme, Dodatkový by měl být ještě před tímto dílem vydaný a pouze o lásce Daniela s Lucy, Shelby a Milese a Arianny s Rolandem.

faoleha
02.12.2012 5 z 5

SPOILER

Konec byl nádherný, ale vážně mě rozesmutnil. No, zřejmě ani hlavní postavy nemohou mít všechno, že... Jistě, pochopila jsem, že nemohli zůstat v nebi - ale volba mezi láskou a obdivem k Trůnu? Zdá se, že nic nemůže mít úplný happy end.
Myslím, že vím, kam se poděl Cam. Kdopak asi byl ten záhadný kluk se starodávnou mincí, který Lucy oslovil v kampusové prádelně, hm? :-)
Na druhou stranu ovšem... co Callie a Priceovi, Luciini rodiče? Pan Cole? A Gabbe s Molly - opravdu je po smrti nic dalšího nečeká? Neslituje se nad nimi Trůn? Nemohly by se třeba... znovu narodit jako lidé?
Zůstala spousta nevyřčených odpovědí... takže se na ten dodatkový díl vážně těším. :-)

ciniminisek
24.11.2012 5 z 5

Kniha čtivá,pěkný příběh,dojemný i slza ukápla. Dávám 5 hvězdiček za příběh,za napsání,za emoce jaké kniha u mě vyvolala.ALE konec mě velmi zklamal, dopadlo to happy endem a jsem za to ráda, ale takhle to být nemělo.

První kniha, která mě donutila napsat spoiler !!!

SPOILER!!!!!!!!! Ne, ne a ještě jednou NE. Proč proboha se 6 tisíc let (možná víc ) nostalgicky za něčím honí a když to mají tak o to přijdou? Nic si nepamatují, neví o sobě, že je mu povědomá? Co to má jako být. Několik jejích smrtí musel přetrpět aby mohl být konečně s ní a teď ani neví kdo to je? Teď je smrt nakonec už navždy rozdělí ? Nelíbí se mi konec, je krásný, romantický a dojemný, ale takhle to už od první knížky dopadnou nemělo. Jsem velmi zklamaná. Franceska s učitelem= manželé, jsou spolu i v nebi, Shelby a Miles=jsou spolu , proč oni museli jít touto cestou? Nelíbí se mi zakončení a jsem vážně naštvaná. Teď lituji, že jsem si knihu zakoupila. Epilog?? Co to jako mělo být ? Dvě hlavní postavy, které se táhnou ve 4 dílech a oni jsou na konci na prvním rande? Co je s Camem? To nikdo neví. Kdo byl jeho nastávající co Lucinda se snažila zjistit po celý díl? Proč to Lucindu k němu tak táhlo? Strašně nevyjasněných věcí. O dalším díle se nepíše, jen nějaký dodatkový, který mimochodem taky nechápu. Valentýnské vydání? To raději vydání jen o Camovi. Jsem strašně nespokojená, nechápu to, naštvaná na Lucy a Daniela, na jejich rozhodnutí, na sebe, že jsem to četla a na Lauren Kate jak divně to zakončila. Vážně nechápu.

lakme
23.11.2012 5 z 5

Podle měj nejhezčí zakončení, opravdu mě dojalo :)

KateCullen
22.11.2012 5 z 5

SPOILER: Tak trochu mě zklamaly ty relikvie - zjistí, že původní socha je někde pod mořem, ale proč ne, skočí do vody bez jakéhokoliv přísunu kyslíku a hned na první pokus ji najdou. To samé s Dee - nevědí vůbec, kde by mohli druhou relikvii najít, ale Luce jen něco zahlédne a okamžitě se k ní dokáže dostat.
Ale od smrti Gabbe a Molly - což mimochodem byla veliká škoda, že zemřely - to mělo spád. Hlavně ta scéna, kdy Luce zjistila, že musí zabít Dee... u té se mi chtělo brečet - ale v tramvaji plné lidí jsem se to snažila potlačit :).
Čekala jsem, že všichni budou žít šťastně až navěky na svém růžovém obláčku, ale to jsem se jaksi spletla. Jejich rozhodnutí, že se stanou smrtelníky a ani se možná nikdy nepoznají, mě šokovalo. Naštěstí se opět setkali a my se dozvěděli o pár starších postavách z knížky, ale není to ten klasický happy end, ze kterého by všichni skákali radostí do stropu, spíš si říkám, jaká je to škoda, že už se v žádném dalším životě nepotkají, že je to naposledy :)

Nikka07
04.11.2012 5 z 5

Myslím, že nejlepší knížka z celé série. Strašně se mi líbila ta úplně poslední věta, jak Luce zjistí co je zač, a jak se znovu rozhodnou pro to samé. Prostě BOMBA! Ale kdybych chtěla číst jen tento díl, a nečetla ty první, nevěděla bych "o co go". No, každopádně dávám 5*, a asi si to půjdu přečíst znova :D

Kate.S
01.11.2012 5 z 5

Nejlepší! Úžasné zakončení, takové romantické:) Nejkrásnější díl celé série. Už jenom pro tento díl stálo za to si sérii přečíst. Určitě to nebylo naposledy, co jsem knihu četla a jsem moc ráda, že tato série je mé knihovničce:)

dqenisa
16.10.2012 5 z 5

Skvělé a dotažené do dokanélo konce. Svělá serie, jsem ráda že jsem si jí přečetla.

Wendysek
04.10.2012 5 z 5

Jedním slovem: PERFEKTNÍ! :o)