Vykoupení

Vykoupení https://www.databazeknih.cz/img/books/21_/214413/mid_vykoupeni-214413.jpg 4 891 130

Andělé / Padlí anjeli série

Luce a Danielovi dochází čas. Aby Luciferovi zabránili vymazat minulost, musejí najít místo, kde andělé dopadli na Zemi. V patách mají temné síly a Daniel netuší, zda to ještě dokáže – žít, jen aby Luce znovu a znovu ztrácel. Schyluje se k osudové bitvě, po níž zůstanou na bojišti mrtví lidé...

tereza2146
30.12.2014

Je pravda, že mě první díl zrovna nenadchl... Ale řekla bych, že tento byl jeden z těch povedenějších... Přesto jsem vůbec nemohla dostat z hlavy ten závěr!!! :)

deedulka
09.09.2014 3 z 5

Čím víc jsem četla, tím byla kniha nudnější a nudnější. Bohužel jsem se nemohla dočkat, až ji dočtu. Ty nekonečné popisy všeho možného a citové pitvání...musela jsem přeskakovat odstavce a hledat mluvené slovo. Váhala jsem mezi 2 - 3 hvězdičkami, nakonec jsem dala tři, a to jen díky poslední kapitole a epilogu. To bylo jiné kafe než zbytek knihy.

Perla
02.09.2014 5 z 5

super záver. prekvapilo ma to. a veľmi sa mi to páči

ivzu77
30.07.2014 4 z 5

Mně se to líbilo a bavilo mne to!!! Chce to číst asi všechny díly po sobě, 1-4.
Díky

warca
23.07.2014 5 z 5

Řekla bych, že to byl nejlepší díl z celé série :D Bomba !!!

Misa25
10.06.2014 4 z 5

Tato série je jedna z povedenějších s andělskou tématikou, ale je fakt, že jsou prostě lepší :D

Marthas
11.05.2014 3 z 5

Skoro až do konce nuda okořeněná haldou mrtvol, násilí a utrpení (jako se mi první dva díly líbily, tak u třetího jsem si nadávala do blbců a u čtvrtého jsem tiše trpěla)!
Ale opravdu do tří třetin knihy jsem se musela nutit, aby byl na konci děj jakoby násilně utnut - že by oblíbený otevřený konec v ještě horším podání...
Tu třetí hvězdičku jsem dala za alespoň malý náznak spádu ke konci knihy!!

Iryss
08.04.2014 5 z 5

Už čtu celou sérii do druhé :3 Prostě báječná série.

Markett
10.03.2014 5 z 5

Mě se tenhle díl strašně líbil. Bylo to docela zajímavý a napínavý. Podle mě to je krásné oddechové čtení, u kterého jsem si dobře odpočinula a četla jsem jedním dechem. Děj byl velmi krásný, ale docela jsem se obávala konce.

SPOILER:
Čekala jsem, že s Luce nebude jen normální dívkou, ale že bude anděl. Napadlo mě to už dříve a na konci jsem byla docela zklamaná, že autorka nevymyslela jiný konec. Pak jsem četla dál a překvapení teprve čekalo. Nikdy by mě nenapadlo, že Luce s Danielem se zbaví své andělské podstaty kvůli své lásce. Ale bohužel konec zůstal moc otevřený (alespoň si každý může představit, jak to asi pokračovalo). Myslím, že to bylo krásné zakončení celé série.

claryssa
28.02.2014 5 z 5

No závěr teda maga překvapil!:OOOO Ale zase úžasný..!'333

Adele02
26.02.2014

Nedočteno...
Nevím, ztrácí to na předchozím díle až moc - možná se k tomu ještě vrátím.
Možná.

VendyM
08.02.2014 4 z 5

Nečekaný vývin a zajímavé zakončení.. autorka překvapila.. nevím jestli dobře nebo špatně, mám z toho rozporuplné pocity.. na mě až moc otevřený konec...

Natt S
08.01.2014 4 z 5

Normálně bych dala knize něco mezi 2-3 hvězdičky jelikož tenhle díl patřil k těm slabším(většinu knihy jsem se nudila) a pro mě je z této série favorit třetí díl, ale z nějakého důvodu když jsem četla poslední větu knihy se ve mě něco hnulo a já prostě musím dát 4. Láska Daniela a Luce už není nebezpečná, oni teď můžou být spolu a místo toho aby to teď mělo větší grady je to celkem velká nuda! Jsem ráda, že jsem si sérii Andělé přečetla bylo to fajn, ale tím to pro mě hasne jelikož jsou i lepší série.

Barča 008
17.12.2013 4 z 5

(SPOILER) Celá série super, nápad to byl rozhodně moc pěkný, ale konec mě opravdu zklamal, mohlo to dopadnout líp. V podstatě všechny předchozí díly byly k ničemu, když teď je celý jejich vztah úplně od nuly.

Ruxandra
15.11.2013 2 z 5

Jsem opravdu ráda, že jsem knihy nekupovala, litovala bych vyhozených peněz. Vlastně jsem poslední díl ani nechtěla číst, ale když už jsem zvládla ty tři před tím, tak přece bych to nevzdala ;) Alespoň vím, že to dopadlo celkem adekvátně, i když i pro mě v průběhu čtení ztratila láska Luce a Daniela svoje kouzlo (viz. moje předchozí komentáře u ostatních dílů) a většinu knihy jsem se nudila. Dvě hvězdičky za ten konec.

Knihomolka Rů
28.09.2013 2 z 5

Knihu jsem četla asi na třikrát (nejdřív jsem přečetla prvních 70 stran, pak jsem ji asi dvakrát odložila a mezitím četla něco jiného). Nemůžu si pomoct, ale na začátku mě neskutečně nudila. Pro mě to bylo nejslabší z celé série. Konec byl... no zajímavý a překvapivý, ale tak nějak jsem něco takového čekala. Láska Luce a Daniela pro mě v průběhu celé série nějak ztratila kouzlo. Kdyby šlo dát dva a půl hvězdičky, tahle kniha by je měla. Musím říct, že jsem z ní nebyla nějak odvázaná, ale na druhou stranu, tohle rozhodně není špatná série a já jsem ráda že ji mám ve své knihovničce.

Adulina12
18.09.2013 4 z 5

Spoilerové!
Kniha mě bavila, zhltla jsem ji za pár hodin, ani jsem o tom nevěděla, rozhodně mi přijde lepší než předchozí díly. Ale ještě před posledníma dvěma kapitolama jsem byla odhodlaná dát plný počet hvězdiček, avšak konec, kdy, i když mě to už párkrát napadlo a nebylo to úplné překvapení, se ukázalo že Lucy byla anděl (i když jsem nečekala tak vysokou šarži) a všechno vypadalo fajn... Představovala jsem si jak jim "Božka" dovolí žít v lásce v nebi, nebo aspoň andělsky na zemi, ale toho mi nebylo dopřáno.. Prostě konec byl zklamání, ale jinak super, celkem oddechovka (pokud se nesnažíte pochopit všechny ty Hlasatele apod., když si pořádně ani nepamatujete předchozí díly, kde se všechno vysvětlovalo) :D :)

bookcase
05.08.2013 3 z 5

Už jsem to četla před nějakou dobou, takže si bezprostřední dojmy nevybavím. Vhodné pro mladší čtenářky.

Pets
31.07.2013 3 z 5

Poslední díl byl trochu zklamáním. Celý příběh se hrozně táhl a na závěr to bylo zase všechno rychlé. A celkově ten konec me zklamal, hlavní hrdinové příběhu toho spolu za ty čtyři knihy hrozně moc prožili, aby bylo v závěru vše vymazáno. Pro mě trochu zklamání

manaj
12.06.2013 4 z 5

Odpocinkove romanticke cteni jako predchozi tri dily.