Skandální noc

Skandální noc https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493950/bmid_skandalni-noc-9t7-493950.jpeg 4 406 72

After Hours série

Bývalý zápasník Reed Miller celé měsíce tajně touží po dívce svého nejlepšího přítele, ale odmítá ohrozit přátelství kvůli ženě – především ne kvůli takové, která ho nemá zrovna dvakrát v lásce. Teď, když je Darcy znovu volná, je o to více třeba držet se od ní dál. Jenže mezi nimi panuje silná přitažlivost, kterou je obtížné ignorovat, a jakmile dostal jednou šanci ochutnat… kdo ví, co bude dál. Darcy Grantovou už nebaví chovat se slušně a počestně. Hledá vášeň a není pochyb, že Reed je alfa samec, který jí přesně tohle poskytne. Ačkoliv nemá zájem s takovým typem muže chodit, a už vůbec ne, když je to nejlepší kamarád jejího ex, nemůže si pomoct, aby nepodlehla Reedovým zkušeným dotykům. Teď jde jenom o to, stanovit základní pravidla – a doufat, že se jich ten drsňák, co pravidla rád porušuje, bude držet. Pokud ovšem pustí Reeda do svojí postele, má vůbec šanci nepustit si ho i do srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Night of Scandal

Lutzinka
01.06.2022 3 z 5

Zápletka vypadala zajímavě, ale v podstatě se bez problémů ihned vyřešila, takže průměr, řekla bych.

narisa
29.05.2022 5 z 5

O chloupek lepší než předchozí díl. Reed byl velký sympaťák. Moc se mi líbilo, jak pracoval s dětmi a dělal velkého bratra. Nemám moc ráda ten problém - je to ex mého kamaráda/kamarádky - naštěstí AJ to bral v pohodě a tím to zachránil. Jinak Reedovi a Darcy jsem to moc přála a dost mě mrzelo, že ho Darcy tak dlouho nechávala v domění, že pro ni není dost dobrý.
Mně se kniha moc líbila, i když je karťoučká a méně propracovaná.
Hodnotím 4,5*.

petulkapeta
29.05.2022 5 z 5

Co to bylo? Jak se to dělo?

Reed jí přejel jazykem po tom jejím v dalším hladovém polibku a přirazil k ní trhavým pohybem boků. Basy rezonující klubem doprovázely jejich bezuzdný rytmus, vášnivé líbání a zoufalé sténání.

A potom si to uvědomila. Už věděla, co to je. Byla to vášeň.

Ja miluju Reeda,vážně..teda pokud zrovna neposlouchá necelé rozhovory..

Tesset
28.05.2022 4 z 5

Od Elle jsme zvyklí na vyšší úroveň, co si budem... na druhou stranu jsme jako první dostali její nejlepší díla. Jestli se nepletu, tyhe vyšly dříve. Druhý díl byl rozhodně lepší než první. Osobně si myslím, že jde spíš o novelu než román, a to jsem pak s výsledkem spokojená.

Erinien
25.05.2022 2 z 5

Zklamaná, zklamaná, zklamaná. Elle a její sérii z Briaru považuji za top knih tohoto charakteru. Jenže tady jako by Elle ztratila svou jiskru, pro kterou jsem ji vždycky ráda četla. Ztratil se vtip, sympatické charaktery, hokejisti. Nabobtnal sex a nezajímavé prostředí. Úroveň knihy se náhle propadla do běžného standardu v této literatuře a při čtení je vám vlastně jedno jak to skončí, protože je to od začátku jasné a hlavní hrdinové si to jen zbytečně komplikují.

Siwan
25.05.2022 4 z 5

Určitě lepší než první díl. Úroveň předchozích sérií to nemá, ale je to přece jen čitelnější než první díl. Osobně tuším trochu problém s překladem. Některé obraty fakt krkolomné, pamatuju si, že u prvního dílu téhle série mě to tahalo za uši/oči. Jinak coby jednohubka OK.

2688
20.05.2022 3 z 5

Autorka umí mnohem líp psát
Tento příběh nenadchne ani nezklame…..,
jasný happy-end.

Michelleee
18.05.2022 5 z 5

Druhý díl o Reedovi a Darcy se mi líbil. Opět taková jednoduchá jednohubka s jasným koncem, ale moc hezky se to četlo.

lucie.sela
17.05.2022 3 z 5

O trochu lepší než první díl, ale jen nepatrně. Opět kratší povídka plná erotiky. Rychlá přeměna alfasamce a zápletka dost předvídatelná. Stejně jako předchozí kniha ani tato nenadchne jakýmkoli pořádným dějem, naopak i přes menší počet stran mi přišlo téma už hodně "očtené". V případě nenáročné četby, u které není třeba dávat pozor limit splňuje :)

Ketfl
14.05.2022 3 z 5

Rozhodně to bylo lepší, než první díl. Tady to už aspoň mělo trochu příběh a musím říct, že mě i docela bavil. Sice to nebylo žádné terno, ale četlo se to dobře. Akorát to má pořád hodně daleko do tvorby, na kterou jsme u Elle zvyklí. Nevadí, počkám si zase na další knihu.

knihařka2
12.05.2022 2 z 5

Moje oblíbená autorka mě pro tentokrát trochu zklamala. Jako jo ráda to přečtu jako cokoliv od ní ale už je to na mě až moc… Moc klišé, moc sexu a moc málo stránek. El ty z toho přece dokážeš vytřískat víc!

zuzana9386
11.05.2022 1 z 5

od Elle zklamání.... nedočetla jsem...

Kiwicatko
08.05.2022 4 z 5

Prvni dil se mi libil vic. Tohle na me bylo malo skandalni. Bylo mi lito Reeda. Nejak se zaskatulkoval u vsech (i u nejlepsiho kamose) jako neskutecnej hrac. To pak neni moc velka podpora, kdyz se clovek meni.

Kazdopadne obalka byla hezci nez u jednicky.

Andrejka91
08.05.2022 3 z 5

Pro mě to nebylo lepší jako první díl, bylo to úplně stejné. Chyběl tomu příběh a nějaký propracovaný děj.
Tohle už tu bylo milionkrát. Situace, kdy jeden z dvojice hlavních hrdinů odmítá vztah a nechce se vázat a nakonec to dopadne jak všichni očekávají.
Navíc mi tam vadilo, jak autorka popisuje situace z pohledu vypravěče. Mám raději když se střídají pohledy jeho a její.
Neurazí, nenadchne...

jitka_dankova
04.05.2022 2 z 5

Kratičké čtení o spoustě sexu a snaze neplánovat žádný vztah. Hm. Tentokrát mne to vůbec nevzalo a nijak nebavilo. Ztotožňuji se s komentářem Dellphi, cituji: "Asi potřebuju trochu víc příběhu a méně erotiky, nebo by asi stačilo děj trochu více rozvinout… možná přidat víc akce, vtipu a tak podobně…"
Alespoň takto vím, čeho si vlastně u autorky cením na předchozích sériích. Mají tam prostě i něco navíc, než jen spoustu sexu.

anna7852
03.05.2022 5 z 5

Tak tohle se mi zamlouvá hodně :)
To se povedlo a i se přidám k ostatním že to bylo lepší než první dil

rampapa
03.05.2022 5 z 5

Bylo to moc krásné. Na druhý díl jsem se hodně těšila a jsem jím nadšená. Miluju tuhle sérii a miluji tuhle autorku. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

Lutzinka
03.05.2022 3 z 5

Jednohubka, od které dostanete přesně to, co podle obalu čekáte.

MarKy95
02.05.2022 3 z 5

Lepší než první díl, ale furt to není to, co bych od Elle čekala.

havrmoni
02.05.2022 5 z 5

Opět taková milá jednohubka a ještě hezčí než předchozí. Tohle mě bavilo moc.

Elle Kennedy
kanadská, 1982