Skandální noc

Skandální noc https://www.databazeknih.cz/img/books/49_/493950/bmid_skandalni-noc-9t7-493950.jpeg 4 406 72

After Hours série

Bývalý zápasník Reed Miller celé měsíce tajně touží po dívce svého nejlepšího přítele, ale odmítá ohrozit přátelství kvůli ženě – především ne kvůli takové, která ho nemá zrovna dvakrát v lásce. Teď, když je Darcy znovu volná, je o to více třeba držet se od ní dál. Jenže mezi nimi panuje silná přitažlivost, kterou je obtížné ignorovat, a jakmile dostal jednou šanci ochutnat… kdo ví, co bude dál. Darcy Grantovou už nebaví chovat se slušně a počestně. Hledá vášeň a není pochyb, že Reed je alfa samec, který jí přesně tohle poskytne. Ačkoliv nemá zájem s takovým typem muže chodit, a už vůbec ne, když je to nejlepší kamarád jejího ex, nemůže si pomoct, aby nepodlehla Reedovým zkušeným dotykům. Teď jde jenom o to, stanovit základní pravidla – a doufat, že se jich ten drsňák, co pravidla rád porušuje, bude držet. Pokud ovšem pustí Reeda do svojí postele, má vůbec šanci nepustit si ho i do srdce?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

One Night of Scandal

Bettybook
20.08.2022 2 z 5

Už jsem se zmiňovala, že Elle Kennedy miluju? Určitě ano. Proto je pro mě tato kniha jako nůž do srdce a absolutně mi neseděla. Už předem jsem byla dosti skeptická, protože v anotaci jsem byla jasně obeznámena s tím, že to bude na styl "jsem zamilovaný do přítelkyně mého nejlepšího kamaráda" trope. A jak já to nemám ráda. Reed v podstatě porušil první pravidlo bratrského kodexu, "bros before your girl" XD Nehledě na to, že se teda Darcy s AJem rozešla, tak stejně je to otřes.
Absolutně jsem nepochopila AJovu klidnou reakci, protože já bych Reeda asi vymazala z povrchu zemskýho. Zkrátka: Knihu jsem dočetla v bolestech, protože si chci přečíst AJův příběh, protože on je jediná postava, která za něco stojí.
Reed a Darcy se chovali jak lobotomové, opravdu. Darcy jsem absolutně nechápala a už vůbec ne to, že poslala k vodě milionovýho chlapa. A to jenom, že ji AJ "nevzrušoval. LOL. Prostě LOL XD
Tahle část mě totálně zabila, cituju Darcy:
,,Chybí mi jeho přátelství," přiznala. ,,Ovšem ten zbytek... Bože, bude to znít příšerně, ale kdykoliv jsme s AJem měli sex, vzrušovalo mě to asi jako rýžový pudink."
Tak za prvé: Co máš proti rýžovému pudinku?
Za druhé: Vážně jsi AJe pomluvila před svýma kamarádkama jako úplnýho impotenta? XD A ani nezmiňuji nepoměr mezi sexuálními scénami a počtem stran.
Jediné, co by se dalo považovat za hezké bylo, jak se Reed ujmul Devona a konec.
Zakončím to stručně. Tato kniha už nikdy víc a od Elle suverénně nejhorší dílo.

Toledo
02.08.2022 4 z 5

Tyjo, tak druhy díl mě oproti prvnímu totálně vtáhl a moc jsem si knihu užila.
Opravdu zajímavé, jak jeden díl muze být dost podprumer a druhy se takhle vysvihnout.
Asi dam šanci i dalšímu, i když jsem ani nedoufala :)

johana3160
27.07.2022 3 z 5

Takovy prumer, Elle ma lepsi knihy nebo celkove serie.

Zomy
26.07.2022 3 z 5

Rozhodně je to lepší než první díl, i když je to pořád jako z rychlíku. Konflikt z anotace mezi zakázaným vztahem a chlapským přátelstvím se nekonal a postavy taky nijak extra propracované nebyly.

Tentokrát už to ale mělo větší náboj, trochu děje,... na rozdíl od Hříšné noci, kterou jsem měla chuť tak akorát vyhodit z okna, Skandální noc si klidně o nějakém líném odpoledni zase jednou přečtu.

adela2230
08.07.2022 4 z 5

Čtu to tedy ve špatném pořadí, ale kniha je super. Má spád, není tam takové to zbytečné prodlužování. Opravdu rychlá jednohubka na odpoledne.

Literarytwins
07.07.2022 3 z 5

U této knihy bych začala asi tím, že to naštěstí bylo podstatně lepší, než první díl. Ale i tak musím říct, že to rozhodně nebude kniha, která by mě extrémně bavila, od které bych se nemohla odtrhnout, nebo bych plánovala se k ní někdy snad vrátit. Celkově byl příběh poměrně plochý. Vím, že je to psané spíš jako povídka, ale mně osobně tam prostě chybí nějaká větší akce, důvtip a hlavně pořádná zápletka. Ta mi ostatně chyběla i v jedničce. Asi potřebuji v knize vždy najít nějaký ten "wow moment" a ten jsem tu prostě něnašla. Největší napětí příběhu byla v podstatě "zapovězená láska" mezi hlavními hrdiny. Postava Darcy nebyla špatná, ale ničím mě ani neuchvátila. V případě Reeda musím říct, že ten mě bavil víc než Cage. Co mi ale celkem vadilo a přišlo divné byla AJova reakce. Myslím si, že zdravější by bylo kdyby celou tu záležitost nebral s tak ledovým klidem. No a na závěr v podstatě klasický rychlý sweet happyend. Celkově však ale bodík přidám oproti předchozímu dílu v sérii After Hours. Nebudeme si nic nalhávat, se sérií Briar U a Off-Campus se to absolutně srovnávat nedá. Neberete to zle, tvorbu Elle Kennedy mám moc ráda, ale after Hours mi prostě opravdu moc nesedly.

Kristy.Seb
01.07.2022 4 z 5

Rychlá jednohubka, první díl mi přišel víc žhavější.

mia.com
01.07.2022 3 z 5

Opet eroticka oddechovka, ktera neurazi a zaroven zas tak nenadchne. Nic prekvapiveho, ani extra zajimaveho, ale je to ctive, na vypnuti mozku a zasneni se, dobre.

0197
27.06.2022 5 z 5

Na druhý díl jsem se celkem těšila. Prostě pořád to napsala jedna z mých nejoblíbenějších autorek a nedokážu si představit, že bych nějakou knížku od ní vynechala :-). Ať už by bylo hodnocení jakékoliv stejně bych si ji koupila :-). Podle komentářů to vypadalo, že to bude lepší jak první díl a taky že jo.

Je to příjemné čtení, u kterého přijdete na jiné myšlenky, vzhledem k malému počtu stran to přečtete úplně v pohodě za odpoledne, nemusíte se bát nějakého většího dramatu, dočkáte se skvělých milostných scén (ty prostě autorka bez debat umí) a pořádné vášně mezi postavami a ke konci si spokojeně povzdychnete a máte pocit, že je svět takhle v pořádku. Aspoň já to tak mám :-).

Oproti prvnímu dílu to nebylo tolik zrychlené. Tak že bylo vše o dost více uvěřitelné. Máme tu i zakázaný prvek v podobě exholky nejlepšího kamaráda. Darcy je milá, slušná učitelka, která má ráda práci s dětmi. Typ na chození, mazlení a trvalé vztahy. Ale rozhodne se zkusit nezávazný vztah. Tu si oblíbíte. Reed je nepředvídatelný, namakaný drsňák, který se do nedávna nechtěl vázat, ale stačí aby mu do života vstoupila ta pravá a vše přehodnotí. Jo bylo to tu tolikrát, ale pořád to funguje a zvlášť u Elle.

Výtku mám opět k vyprávění ve třetí osobě. Líbí se mi, že je tady autorky typický styl o dost výraznější, i když umí to i vtipněji. Hodně jsem si tu oblíbila AJe a těším se na jeho příběh.

wielka
26.06.2022 3 z 5

Ja vam neviem.... po predoslych seriach je tato, zial, slaby odvar. Rychle, povrchne, v podstate bez zapletky, nic sme sa o postavach nedozvedeli. Vyslovene rychlovka a velka skoda nevyuziteho potencialu nametu, ktory sa dal spracovat ovela, ovela dynamickejsie a do vacsej hlbky.

MilackovaN
21.06.2022 5 z 5

O hodně lepší než první díl, doufám, že třetí díl zakončí sérii na stejné úrovni, jako díl druhý. Těším se na příběh sympaťáka AJye.

Ren95
14.06.2022 4 z 5

Druhý díl této série byl o hodně lepší než ten předchozí, ale přesto mi to přišlo stále uspěchané, tak doufám, že třetí díl bude stát za to!

georginaa
11.06.2022 4 z 5

Druhý díl byl o něco lepší než ten první. Víc děje, ale autorka mohla více popsat třeba boje Reeda, bylo to tam tak okrajově a přitom často psáno. Dala bych tomu větší prostor. Darcy vzorná učitelka a zároveň prahla po vášni, aby svůj život více okořenila, ani se ji nedivím, prostě vášeň a pěkný sex ve vztahu by měl být. Uvidíme jak si poradí s třetím dílem o Ajovi.

kacenka6144
08.06.2022 4 z 5

O něco lepší než 1. díly, ale tahle autorka to umí opravdu daleko, daleko líp.

petusska01
07.06.2022 3 z 5

Bohužiaľ, pokracujem v duchu minulého dielu- rýchlovka, regulárne akoby bez poriadnej zápletky, postavy išli po povrchu, bez nejakého bližšieho spoznávania. B konečnom dôsledku na jednoduchej romanci s ľahkou erotikou nie je samozrejme nič zlé, avšak po sériách Off campus, Briar ci HIM je toto len slabučký odvar, kde sa dospelé osoby správajú ako tínedžeri....škoda.

Pedruska01
06.06.2022 5 z 5

Druhého dílu jsem se upřímně celkem obávala vzhledem k té pohromě v knize první. Musím ale říci, a jsem za to moc ráda, že toto byl obrat o 180° v rámci možností. Musím přiznat, že na styl jsem si přivykla a bylo to vlastně fajn. Bylo to tím pádem čtivé včetně střídání pohledů postav. Stránek bylo o trochu více, a tak hned bylo znát, že je to o něčem jiném. Možná i tentokrát to podání příběhu bylo jinačí, a proto to vyznělo stokrát lépe. A skoro jsem se nemohla odtrhnout, jak mě to bavilo a líbilo se.
Hlavní hrdinka Darcy byla fajn holka, nebyl to ten typ (díky bohu), co by to hrál na obě protichůdné strany (jako Skyler), proto jsem neměla problém jí uvěřit. Docela se mi líbila a neměla jsem s ní problém. Byla podaná jako ta správná paní učitelka, co si ze svých vlastních pravidel nic nevzala a nebylo to zrovna špatně, v rámci toho všeho. Byla místy odvážná, např. uprostřed farmářského trhu se navzájem ukájet, no ale proti gustu... :D Měla za kamarádku i postavu z minulého dílu Sky - a musím prostě říct, že byla mimo. Bez ní by se to fakt obešlo.
Druhý hlavní hrdina Reed byl tentokrát chlap (oproti Gageovi), který si mě totálně získal, až ukradl srdce. Neměla jsem s ním jediný problém, ba naopak měla jsem ho ráda a fandila mu. Bylo nad slunce jasné, že není úplně tím, kým se prezentuje. Drsňák, rváč a snad děvkař, ale se srdcem na správném místě. A taky bylo jasné, že z ujednání o aférce bude něco víc. Ani tady mě jeho nejlepší kamarád Gage nebral, naopak mě zajímal AJ. Místy mi přišlo, že se k němu nezachovali pěkně, především Darcy párkrát měla blbý kecy. Bylo mi ho líto. Však z toho mála můžu říct, že je fajn - a tak se moc těším na jeho příběh. Taky se mi líbilo, jak si Reed "vzal pod křídlo" Devona. Bylo to milé.
Příběh nebyl, ruku na srdce, nic originálního, z čeho bych si sedla na zadek. Je to prostě ta milionkrát použitá šablona, ale stejnak pořád dobře funguje a samozřejmě fungovat bude. Tady můžu jednoznačně říci a nevím, zda to bylo tím, že bylo o pár stránek víc nebo to bylo pojaté úplně jinak, že jsem v tom už Elle poznávala. Jako kdyby předtím měla dovolenou, psal to někdo jiný a teď se konečně vrátila a něco ze sebe ukázala. Líbilo se mi to. Postavy jsem si oblíbila, fandila jsem jim a tak nějak mě to, hlavně ten konec, chytilo za srdce. Děj měl smysl, natřískáno erotikou. Musím říci, že jsem spokojená a mrzí mě, že už začátek série nebyl takový. V rámci možností je to fakt dobrý a jsem za to moc ráda. Užila jsem si to.
Tenhle díl můžu s čistým svědomím doporučit a hodnotím plným počtem, i vzhledem k předešlému. Těším se na poslední díl, na AJe, kterého beru do rukou hned, ať z toho tempa, stylu, krátké délky a prostředí, které všechny spojuje - klub Hřích - nevypadnu. Tak uvidíme, co přijde dál, však pěvně doufám, že se to ponese v tom dobrém, co bylo tady, že už to neklesne k děsu prvního dílu. :)

tittanie
06.06.2022

Taková jednohubka. A když vynecháte scény se sexem, tak vám vlastně nezůstane skoro nic. Jenom pár stránek o pochybnostech a drogovém dealerovi. No není to ta stará Elle, kterou známe. Nevím, jestli se mám pouštět do dalšího dílu.

hana1039
06.06.2022 4 z 5

Tak pro mě to byl slabší díl než ten 1,ale ne zase tak moc :-) Darcy bych nejradši propleskla, Reed konečně našel lásku, jak jinak :-)), a teď už zbývá jen Aj, na toho jdu teď.. z gentlemana na divocha???

Nuttelka
02.06.2022 5 z 5

Kniha extra nevybočuje z daného žánru, scénář stále typický pro tyto dějové linky, ale i tak mě to moc bavilo. I když mě teda Darcy vytáčela jakože svými "pravidly". Reed se mi líbil moc, taky bych se nechala unést vášní :-)
Tak AJi, a copak sis na nás připravil ty, jdeme na tvé story...

ElikaS
01.06.2022 3 z 5

Po předchozím obrovském zklamání z prvního dílu, už jsem se do čtení druhého příběhu pouštěla bez nějakého výrazného očekávání. A udělala jsem dobře, protože lepší, než první díl to určitě je, ale žádná sláva to i tak není.
Zápletka je tak nějak stále o ničem, hlavní postavy neurazí ani nenadchnou. Zvykla jsem si, že pro Elle je typické, že střídá humor se závažnějšími tématy, ale to se tady neděje. Asi mi i chybělo více interakcí mezi kluky, které by to celé okořenily. No sérii asi dočtu, ale není to tak, že bych se klepala na její pokračování, jako jsem to měla v případě Off Campusu nebo Briar U. Elle prostě sedí ty hokejisti, ne zápasníci.

Elle Kennedy
kanadská, 1982