Hříšná noc

Hříšná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485921/bmid_hrisna-noc-zrz-485921.jpg 4 511 109

After Hours série

Občas trochu zlobit není špatný nápad… Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena vzít si, co chce. Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu. Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Night of Sin , 2014

hana1039
04.06.2022 5 z 5

Ano, krátký, ale milý příběh na relaxaci... Ti tři kamarádi mi připomínají jinou skvělou sérii BAM, knihomolky budou určitě vědět :-))

Lutzinka
01.06.2022 3 z 5

Nejkratší, a nejlepší díl.

Nuttelka
31.05.2022 5 z 5

I když je kniha tenoučká, překvapivě jsem spokojená a moc se mi to líbilo.
Sexy jednohubka na odpoledne, kdy si maximálně odpočinete a užijete vzrušující zážitek se skvělou dvojicí.

petulkapeta
28.05.2022 5 z 5

Proběhla mu myslí přeslazená fráze o tom, jak někoho milujete dost na to, abyste ho nechali jít. A on Skyler miloval. Miloval její sílu, inteligenci, nekonečný soucit a nejvíc ze všeho její světlo.

Bylo zo kratke? Bylo..Bylo to krasne? To tedy ano.. mam Elle rada a příběh Sky a Gage bych si klidně dokazala představit i o 100 stran delší..no nic půjdu na další dil :)

narisa
28.05.2022 5 z 5

Kraťoučké, ale velice čtivé a milé. Mně se kniha moc líbila. Postavy byly sympatické a skvěle se doplňovaly. Gage jsem si oblíbila.
Hodnotím 4,5 *.

Siwan
22.05.2022 3 z 5

Nevím nevím...tohle je nějaká low cost verze Elle Kennedy nebo co.... ale dá se, coby zaplácnutí času.

lucie.sela
17.05.2022 3 z 5

Pokud hledáte knihu s dějovou linkou, která pohltí a vtáhne do děje tak to vás tato jednohubka příliš nenadchne, ale v případě, že vám nevadí "rychlíkové" tempo a spousta erotiky tak ani neurazí :) Osobně mám E. Kennedy velmi ráda, ale po Off-campus, Briar U nebo Him jsem u ní zvyklá na úplně jinou příčku a styl psaní. Tato série je spíš opravdu jen jako zpestření bez jakékoli hloubky, takže jako oddech to není špatné, ale vyšší nároky podle mě neuspokojí :)

Wabinka
14.05.2022 4 z 5

Co jsem od knihy očekávala, to jsem dostala. E. Kennedy mám ráda. I když tentokrát je tady vše hodně zkráceno a je to opravdu jen malá jednohubka.

Knižnítoulky
11.05.2022 3 z 5

Elle Kennedy je známá svým jednoduchý a velmi čtivým psaním, dle mého názoru, spíše pro mladé dámy, dívky či ženy. První díl ze série After Hours se  mi příliš nelíbila, nudila a nenašla jsem nic co by mě překvapilo a udrželo ve střehu.

uminaa
30.04.2022 5 z 5

Kratučká kniha so zaujímavým príbehom plným všetkého ;)

Mistylady
30.04.2022 4 z 5

Nepotřebuje zvraty, dramata a hrubá slova, aby dokázala vyprávět poutavý příběh. I ta erotika v jejím podání je jemná a něžná, ale pekelně vzrušující.
Skyler je hodná holka. U studia psychologie chodí do práce, nechodí na večírky, nemluví sprostě a na randění nemá čas. Při pohledu na Gage však na hodnou holku rychle zapomene.
Gage, bývalý zápasník MMA a majitel exkluzivního nočního klubu, je žhavější než samotné peklo. Jenže nepěstuje vztahy a ví, že Sky naopak není dělaná na nezávazný sex. Jenže jí nedokáže odolat.
Sky si zamilujete. Ví, co chce a jde si tvrdě zatím. Pro ní neplatí nějaké pravidla ohledně vztahů. Řeči o tom, že když ti chlap nepíše, nepiš, když nevolá, hlavně mu nevolej první ignoruje a jde si pro Gage jako buldozer.

Michelleee
27.04.2022 5 z 5

Ano bylo to hodně krátké, ale moc hezké čtení. Fakt super jednohubka na odreagování. Skyler je hodná holka a s ním chce být zlobivá. Oba mají svoji smutnou minulost a mně se to líbilo. Přečtu si i další díly.

ivetapl
25.04.2022 3 z 5

Přesně tohle jsem potřebovala. Dokonalá jednohubka.
Rozhodně by kniha mohla být více rozepsaná. Trošku více napění u konce.
Kniha v originále vyšla už v roce 2014. Nemá úplně skvěle hodnocení na goodreads a je psána v ER formě. Na to u Elle nejsem zvyklá, ale ani trošku mi to nevadilo. Četlo se to samo a příběh opravdu hodně rychle utíkal. Lehce mi to připomíná V ringu od Katy Evans.

Nečekejte bůh ví jak nabušený a romantický příběh. Tady vztah vznikl na základě sexu - skvěle zpracovaný. Kniha je ho plná. Poznali se v klubu a hned to začalo. A jo! Chemii jsem tam cítila! A Bože jak. Gage je ten, kterého prostě chcete! A která říká že ne, tak lže. Skyler...byla ,,hodná" holka. Byla. Protože s Gagem hodná nebyla. U Skyler se mi líbilo, že se jen tak nedala! Pomohla, i když nemusela.
Mohlo by tam být více zápasení. Toho tam bylo málo....
Ale pokud chcete knihu jen na večer, určitě po ní sáhněte.

suzanne1997
23.04.2022 1 z 5

Příběh na dvě hodiny čistého času. Přestože obě postavy působily dobře a měly by šanci čtenáře oslovit, délka příběhu ani dějová linka jim nedaly moc prostoru. Tahle kniha je jiná, má potenciál a něco, co chytne a nepustí. Jenže to by ji autorka musela více promyslet a propracovat, přemíra erotiky to fakt nezachránila. Čtenář se do příběhu za tě téměř okamžitě, autorka píše poutavě, ale není zde moc míst, díky kterým by byl atraktivnější. Za mě by tohle byla vážně skvělá kniha plná zvratů a poznání hlavních i vedlejších charakterů kdyby se jí dostalo náležité péče. I když jsem se na ni moc těšila, už ji do ruky nevezmu, za ten více než hloupý konec, až přespříliš rychlý spád a scény působící jako útržky vystřižené z novin a slepené izolepou, si ode mne vysoké hodnocení rozhodně nezaslouží.

pollyn
22.04.2022 1 z 5

Tak to byla opravdu jednohubka. Ploché postavy. Ona naivní, on zkažený.
Ale mělo to i jeden vtipný moment:
"Pan Lebka byl třeba moc milý chlapík. Typ, co rád zůstává doma, s manželkou sleduje opakování Raymond a má každý rád a zápasí jenom o víkendu, aby vydělal peníze na párové kurzy keramiky."

MilackovaN
22.04.2022 2 z 5

U těchto typů knížek nikdy nečekám nic světoborného, prostě je to pouze na odreagování, kdy nemusím přemýšlet nad závažností děje. Tohle bylo ale opravdu o ničem.

Jita160
21.04.2022 3 z 5

No tak to na mě působí, že Elle potřebovala malou pauzu a napsala erotickou povídku.Nebo ji došel papír na rozsáhlý čtivo co já vím?
Byl to příjemný, milý, sexem nabitý a velmi kratičký příběh.
Ale určitě stojí za přečtení,svižné ,výstižné a krásný konec ....zvonec!!!!

Dellphi
18.04.2022 2 z 5

Pravdou je, že od Elle Kennedy jsem i já čekala víc. Příběh byl zajímavý, ale děj se tak nějak ztratil v přemíře erotiky. Označila bych to spíše jako povídku vhodnou ke čtení na jedno volné odpoledne. Nicméně autorku jako takovou rozhodně doporučuji a těším se na další její knihy!

astra3
15.04.2022 3 z 5

Jednoduchý, krátký, erotický.

LucySmile
07.04.2022 1 z 5

Tak tohle mě nezaujalo. Elle Kennedy byla pro mě vždy sázka na jistotu a kdybych mohla, dávám jejím knihám víc jak 5 hvězd. Bohužel to nemohu říct u této knihy. Začátek jakoby vytržený z kontextu a děj o ničem. Jsem ráda, že to mám za sebou. Škoda...

Elle Kennedy
kanadská, 1982