Hříšná noc

Hříšná noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485921/bmid_hrisna-noc-zrz-485921.jpg 4 511 109

After Hours série

Občas trochu zlobit není špatný nápad… Pokud jde o sex, hodná holka Skyler Thompsonová je vždy opatrná a vybírá si něco stálého a klidného namísto divokého a vzrušujícího. Neprovozuje sex na jednu noc, ale stačí jí jeden pohled na hříšně přitažlivého Gage Holta a je ochotná to přehodnotit. Jen kvůli němu má chuť poprvé v životě zlobit a je připravena vzít si, co chce. Bývalého zápasníka Gage Holta doprovází nebezpečí na každém kroku. Navzdory tomu, že je úspěšným spolumajitelem exkluzivního nočního klubu v Bostonu, Gage nemůže riskovat, že se zaplete se ženou, a především ne s někým tak milým jako Skyler. Stejně se ale nedokáže ubránit tomu, aby neokusil – a je to tak skvělé, že ji musí vidět znovu. Gage je sice do Skyler blázen, ale také ví, že spolu nemají žádnou budoucnost – ne, když na ně z temných zákoutí zápasnické klece číhá jeho minulost. Skyler je však houževnatější, než vypadá, a je připravena za svého muže bojovat.... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Baronet

One Night of Sin , 2014

pavlikova9332
04.04.2022 5 z 5

Příjemný příběh. Těším se na další díl

kristy.books
29.03.2022

Knihy od Elle mám rada, preto som si nemohla nechať ujsť ani túto novinku. Bola to fajn oddychovka, ale nečakajte Off-Campus, ani Briar-U, od tých to má naozaj ďaleko. Ide o jednohubku, ktorá má okolo 160 strán, takže ju prečítate v priebehu pár hodín. Keďže je však taká krátka, všetko sa deje rýchlo a nie je priestor pre nejaké väčšie zvraty. Mne sa v podstate páčila, aj sa mi dobre čítala, ale nesadla som si z nej na zadok.

So Skyler som niekedy mala zmiešané pocity, pretože sa mi chvíľku zdala ako dračica a chvíľku ako hanblivka. Bola to však sympaťáčka a páčilo sa mi, ako o Gagea bojovala a nedala sa len tak rýchlo odradiť.

Gage má za sebou temnú minulosť, už od detstva sa staral o brata, ktorý sa neskôr zamotal do problémov, začal brať drogy, narobil si dlhy, a tak zasa všetko musel riešiť Gage. Je to bývalý zápasník, ktorý sa musel k zápaseniu vrátiť, aby splatil bratove dlhy. Počíta minúty do posledného zápasu, ale organizátor zápasov mu ani potom nedá pokoj a strpčuje mu život. To je aj dôvod, pre ktorý si nehľadá žiadny vážny vzťah.

Osobne by mi nevadilo, keby bol príbeh trochu dlhší a autorka niektoré zápletky viac rozpísala. Som zvedavá na ďalšie časti tejto série.

genikuxik
27.03.2022 5 z 5

Musím říct, že mě to jednoduše bavilo. Žádnou vědu ale v knize nehledejte, je to jednoduchý příběh s menším škobrtnutím.

V.Marie
27.03.2022 2 z 5

Velká slabota.. od autorky jako je Elle Kennedy bych očekávala víc

lenka8617
26.03.2022 2 z 5

Taková jednohubka. Myslím, že by se z tohoto tématu dalo vytáhnout více. Moc uspěchané. Sice jsem to dočetla, ale musela jsem se přemáhat...

Miška935
26.03.2022 2 z 5

Tohle snad nenapsala Elle, tohle se ji vůbec nepodoba. Kniha má takový příběh strasne rychlý. Přijde mi tato kniha úplně zbytečně napsána. Ono klidně všechny ty knihy mohla dat do jedné, udělala by lip. Škoda, protože kniha je to velice ctiva.

wielka
26.03.2022 4 z 5

Fajn oddychovka, trochu rychly koniec, ale inak prijemne citanie, odporucam.

havrmoni
24.03.2022 5 z 5

Lehká nenáročná a erotická jednohubka. Nejsem na to zvyklá od této autorky, ale co už. Když to budu brát jako povídku, tak si 5* zaslouží.

rampapa
23.03.2022 5 z 5

Tak tohle jsem potřebovala. Úplná odreagovka. Příběh je krásný a autorka píše krásně. Už se nemůžu dočkat až si přečtu další díl. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku a erotiku.

kacenka6144
23.03.2022 3 z 5

Po knížce jsem sáhla, protože ji napsala Elle Kennedy. Ale to je její jediné pozitivum. Od téhle autorky jsem zvyklá na jiné pecky. Za mě docela zbytečný příběh. A tohle vlastně ani příběh není, spíš rychlovka spíchnutá horkou jehlou.

Saimoon
21.03.2022 4 z 5

Taková milá jednohubka - neurazí aní nenadchne. Je to přesně ten typ knihy, u které vypnete a relaxujete.

Majka1979
21.03.2022 5 z 5

Tenučká kniha, ale na tom vôbec nezáleží, pretože toľko sexu, čo v nej je, to ma priam prekvapilo.
Príbeh drsňáka a slušného dievčaťa, ktoré sa rozhodne byť tiež ako on. Ale naozaj to chce?
Ako sa ich vzťah vyvinie alebo je to naozaj celé len o sexe?
Čo im bráni, aby to bol naozajstný vzťah?

Určite odporúčam, už teraz sa teším na ďalšie knihy od autorky ;)

etell
20.03.2022 4 z 5

Elle Kennedy patrí v tomto žánri k mojim obľúbeným autorkám. K sérii Off-Campus sa rada vraciam, pretože jej postavy sú skvelé, príbehy dobre spracované, zbytočne sa v nich človek nezamotá. Bola som veľmi zvedavá na jej novú sériu a knihu som dala za víkend. Príbeh zaujímavý, postavy ma dostali a to je vlastne aj dôvod prečo jej uberám hviezdičku, lebo si Skyy a Gage zaslúžili VIAC strán! Teším sa na pokračovanie, snáď ďalší hrdinovia dostali viac času na napísanie ich príbehu. Odporúčam, hlavný hrdina je veľký sympaťák :)

Pawca33
20.03.2022

Achjo,tak tohle me zklamalo.Kde nic,tu nic...

anna7852
17.03.2022 4 z 5

Tyjo,kdyby to nebylo vzané z extra rychliku tak by to byla pecka.
I přes málo stránek a osekane co to šlo se to četlo pěkně;)
Taková jednohubka na ukraceni času třeba v čekárně

petusska01
15.03.2022 3 z 5

Toto bola veľká rýchlovka. Celý príbeh aj so zápletkou sa odohral na par stranách. V podstate sme nikoho poriadne nespoznali, aj keď otázky by boli. Predpokladám, že aj keď v ďalších príbehoch sa bude autorka sústrediť na iné postavy, asi sa budeme dozvedat aj pokračovanie zo života týchto dvoch. Nebolo to zlé, skôr všetko išlo po povrchu. Určite som od Elle čakala oveľa viac. Pokiaľ máte radi túto autorku alebo jednoduché príbehy s trochou erotiky, kľudne do toho.

Toledo
15.03.2022 1 z 5

Asi jen potvrdím, co už tu bylo xkrát napsáno. Tohle bych neoznačila za knihu, ale spíše povídku - čtení vám zabere max 2hod. Je tam hozeno pár vět o životě každé postavy, ale to je tak vše. Vztah se utvoří za tři stránky, pak pár společných chvil a jste na konci.
Hodně slabé.

tittanie
14.03.2022

Od čtení mě odrazovaly komentáře tady. Snažila jsem se je nečíst, ale nedalo mi to.
Musím říct, že Elle Kennedy mám ráda. Přečetla jsem od ní všechny knížky a doporučuji je dál, ale tady nevím. Jsem ráda, že kniha měla jenom 160 stran. Ale zase to mělo všechno co tyhle romantické knížky mají. Sejdou se nechcou vztah, ale zamilují se. Pak se blbě rozjedou a na konci se zase dají dohromady. Takže žádné překvapení. Ale tím jak to bylo krátké, tak se autorka nepitvala v blbostech a detailech, které mě vždy strašně štvou.
Ještě musím podotknout, že mi přišlo, jak kdyby knize chyběl začátek a my se ocitli přímo uprostřed děje. Pak se rozejdou a zase kus knihy chybí, ale díkybohu, protože po rozchodu je kniha nejnudnější, a pak je přilepený konec.
Do vlaku dobré.

oresvo
11.03.2022 4 z 5

Tohle byla spis povídka. Chybělo mi tam něco co má u Kennedy ráda. Příběh byl velmi jednoduchý, málo rozvinutý.

Jako knížka na jedno odpoledne kdy si jde člověk po obědě odpočinout dobrý.

Blanka29
09.03.2022 2 z 5

Tak tohle za me opravdu ne. Vubec mi neprislo, ze je to od me oblibene Elle Kennedy. Nejak mi chovani hlavnich postav nesedelo k jejich veku. A celkove jsem u Elle zvykla na jinou kvalitu :(

Elle Kennedy
kanadská, 1982