Bouřlivá noc

Bouřlivá noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485936/bmid_bourliva-noc-Zvr-485936.jpg 4 361 65

After Hours série

< 3. díl

Už žádný milý chlapík V momentě, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, okamžitě v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny, a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc. Ale s tímhle zkaženým andílkem, co na něj špulí rudé rty a dívá se těma neskutečně tmavýma očima? To jo. Dnešní večer nebude o tom být „milý“ Brett Conlonová se snaží přesvědčit svou rodinu, že svou lehkomyslnou divokou stránku už nadobro pohřbila. Nic – a nikdo – by pro její reputaci nebyl lepší než zlatý chlapec AJ Walsh. Uzavřou spolu proto dohodu: pokud pro její rodinu sehraje Přítele Slušňáka, k ní se pak může chovat velmi, velmi neslušně. Tahle jejich jediná pikantní noc se však zvrtne a způsobí spoustu potíží... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

One Night of Trouble , 2014

havrmoni
16.06.2022 5 z 5

Další hezky napsaný díl asi nejhezčí z těch tří. Dost jsem se nasmála při vyprávění AJ, jak si spletl podnik kde se měli sejít.

Tesset
12.06.2022 5 z 5

Nejlepší z celé série. AJ i Brett mi sedli a hodili se k sobě. Mělo to i smysluplnější děj než první díl. Za mě velká spokojenost.

georginaa
12.06.2022 4 z 5

Třetí díl mě tedy bavil nejvíc. Popírání sebe samo a pomoc přišla v roli potetovaného andílka. To se mi fakt líbilo. Brett i když byla jak skřítek, uměla si drze dupnout a říct co chce. Fakt skvělý pár, co si stále ukazují dominanci navzájem a nakonec oba dostanou vše co chtějí. Velmi působivé.

rampapa
10.06.2022 5 z 5

Tak tohle byla bomba. Nejlepší díl z celé série. Zamilovala jsem si AJ hnedka zamilovala a Brett jakbysmet. Moc jsem si zamilovala tuhle sérii a už se nemůžu dočkat až si přečtu další knížku od této autorky. Knížku velmi doporučuji všem co mají rádi romantiku.

Michelleee
10.06.2022 5 z 5

Souhlasím s ostatními, i pro mě to byl nejlepší díl. Všechny tři knihy byly skvělé, vtipné, erotické se zajímavými příběhy hrdinů. Brett jsem si hned oblíbila a jak se Aj dostal na jinou party, tak to jsem se doopravdy nasmála!

Pedruska01
09.06.2022 5 z 5

Dostala jsem se k poslednímu dílu série a jsem velmi potěšena, že se to neslo v podobném duchu jako druhý díl, tj. bylo to skvělé. To znamená, že to mělo báječnou čtivost, styl, skutečný projev Elle i sympatické postavy. Musím říct, že mě to bavilo snad ještě více, ale jen o chlup, než druhý díl. Bylo to vtipné a mělo to dost úsměvné okamžiky. Sice to byla ta stejná šablonka, již potřetí, ale nevadilo mi to.
Hlavní hrdinka Brett byla oproti předchozím děvčatům dost jiná. Taková drsňačka s tetováním, co pocházela z jiného prostředí a i vlastně řešila odlišné věci. Asi jsem to nečekala oproti tomu, co jsem už zažila, ale byla to rozhodně dobrá, vlastně příjemná změna. Ta holka se mi líbila a neměla jsem problém si ji oblíbit. Možná jsem od ní především v začátku, když se zjistilo, že se znají ze střední, čekala něco víc - v jakém směru se jejich příběh potáhne, respektive, že už se v minulosti jejich osudy zkřížili, třeba -, ale nevadilo mi, když nic takového nepřišlo.
Druhý hrdina AJ - Adam James, na kterého jsem čekala mě teda také dost překvapil. Měl dost smutnou a taky snad nejzajímavější linku z těch třech kamarádů vlastnící klub Hřích a rváčů. Oblíbila jsem si ho už v předchozí knize a tady dvakrát tolik. Tak nějak jsem asi nečekala, že je ve skutečnosti někdo jiný. Nebylo to však špatné, naopak. Bylo mi ho i dost líto. Také ve věci jeho rodičů - nechovali se dvakrát hezky a hlavně fér. Dokázal mě každopádně pobavit, především zážitkem z jeho mylné návštěvy podniku. Líbil se mi jinak jeho charakter, slušnost, ochranářství, věrnost, ale i hravost. Trochu mě zarazilo, že ho vlastně neznali ani jeho nejlepší kamarádi, že jim nic osobního neřekl. Musím i přiznat, že mě trochu nakrkla Darcy, která se najednou namontovala tam, kde neměla absolutně co dělat. Nevěřila jsem jí ani co by se za nehet vešlo, že by snad žárlila, když vím, co vím. Ne, ne. Tohle bylo mimo, totálně.
Za mě se jedná o nejlepší díl, vážně. Byl hlubší tématem, v rámci žánru a celé série asi nejlépe zpracovaný, i když ani druhý díl nezaostává. Tady také autorku dobře poznávám. Samozřejmě, mohlo by to být ještě lepší, kdyby knihy měli více stránek a více prostoru, však to, co jsem dostala do rukou je i tak velmi povedené. Líbilo se mi to, bavilo, jsem spokojená. Samotný konec, respektive epilog se mi zdál zbytečný. Dozvěděli jsme se "radostnou" novinku/fázi života prvního páru, a vzhledem k tomu, že mě nijak nenadchnul a nezískal si, bylo mi to jedno.
Knihu mohu určitě doporučit a myslím, že si zaslouží plný počet hvězd v rámci hodnocení. Nejlepší díl, ačkoliv druhý těsně šlape na paty. O prvním škoda slov, to byl fakt průšvih prostě, ale i tak nejspíš sérii jako celek nemám problém pochválit a doporučit dál - v rámci možností. Bylo to milé, oddechové, vtipné a dosti a četně peprné. No ale, proč ne. :)

Jita160
08.06.2022 5 z 5

Bože to mělo koule....
Super čtení,nic tomuto příběhu nechybělo.
Žhavé,sexem nabité a ke všemu neskutečně vtipne.... skvělá kombinace prostě,bomba.
Moc mě ten příběh sedl.
Doporučuji.

hana1039
07.06.2022 5 z 5

Ano, nejlepší díl z této série, skvělé zakončení... bože, ta část, kdy si Aj spletl název restaurace :-))), tekly mi až slzy ( smíchu) když popisoval zážitky :-))))...

Nuttelka
05.06.2022 5 z 5

I já musím říct, že je to nejlepší zakončení série, nejlepší díl! Byla jsem na AJe moc zvědavá... a teda, takový rebel se v něm skrýval... úplně si mě získal. S Brett jsou pro mě rozhodně nejžhavější dvojkou této série, výborná chemie a já si jejich příběh užila naplno. Moc povedená série, za mě opět jedno velké doporučení!!!

Lutzinka
01.06.2022 2 z 5

Nejhorší díl z této série. Stačil by poloviční rozsah. Bez hokejistů to vážně není ono.

uminaa
31.05.2022 5 z 5

Najlepšia kniha tejto série :-D Dejová linka zaoberajúca sa predsudkami a posudzovaním človeka podľa výzoru, a samozrejme aj AJova snaha potlačiť svoju prirodzenosť bola naozaj dobrá. Čo ma však dostalo doslova do kolien a dohnalo k slzám (tentokrát k slzám smiechu), bola AJova návšteva v klube Donelly. Myslím, že spomienka na túto krátku epizódku ma pobaví vždy, keď si na ňu spomeniem. Akurát škoda, že som sa v príbehu nedostala až k tomu, aby som mohla zvolať: "Do toho, Roxburské levy!" Nejaký ten jeden zápas s AJom v tíme mohla Elle svojim čitateľom dopriať.

petulkapeta
31.05.2022 5 z 5

,,Když jsem ve vztahu, dávám tomu úplně všechno. Hrozně se snažím, aby byl ten druhý šť'astný."
,,Na tom nemusí být nutně něco špatného."
,,Je, pokud jsi to ty, kdo dělá všechny kompromisy."

Tak to byla teda jizda. Pan slusnak nam ukazal svou pravou tvář,kterou odhalila Brett. Paradni konec serie.

terikus
30.05.2022 5 z 5

Nejlepší knížka série!

narisa
29.05.2022 5 z 5

Jo, i poslední díl se mi moc líbil. AJ a Brett byli skvělá dvojka. A Brettina rodina mi byla také moc sympatická. A opravdu moc jsem se nasmála, když si AJ spetl podnik, zavítal na svatbu Liama a Steva a pak o tom barvitě vyprávěl Brett. Kéž by byl každý chlap tak tolerantní.
Páradní čtení.

Andrejka91
29.05.2022 5 z 5

Tento díl se mi líbil nejvíc, sice to bylo krátké ale mám pocit, že tam bylo všechno. Krásně napsaný příběh a škoda, že už to končí.

001Terka456
27.05.2022 5 z 5

Tenhle díl se mi líbil ještě víc, než oba předešlé!

MarKy95
26.05.2022 4 z 5

Čtení na jeden večer, asi nejlepší díl ze série.

nici1726
25.05.2022 4 z 5

Rozhodně nejlepší kniha z této serie.

nina3905
23.05.2022 5 z 5

Za mňa najlepšia časť z celej série. Parádne romantikuš čítanie s veľmi sympatickými hlavnými hrdinami, v ktorom nechýbali ani zábavné prvky.

lusitta05
23.05.2022 5 z 5

Zakončenie podľa mojich predstáv. Elle jednoducho umí, nemám čo vytknúť, lebo si rada oddýchnem pri takýchto románoch. Zábavné, vtipné, romantické, ľahko to odsýpa a ten sex! Čo dodať...

erotika

Elle Kennedy