Bouřlivá noc

Bouřlivá noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485936/bmid_bourliva-noc-Zvr-485936.jpg 4 361 65

After Hours série

< 3. díl

Už žádný milý chlapík V momentě, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, okamžitě v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny, a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc. Ale s tímhle zkaženým andílkem, co na něj špulí rudé rty a dívá se těma neskutečně tmavýma očima? To jo. Dnešní večer nebude o tom být „milý“ Brett Conlonová se snaží přesvědčit svou rodinu, že svou lehkomyslnou divokou stránku už nadobro pohřbila. Nic – a nikdo – by pro její reputaci nebyl lepší než zlatý chlapec AJ Walsh. Uzavřou spolu proto dohodu: pokud pro její rodinu sehraje Přítele Slušňáka, k ní se pak může chovat velmi, velmi neslušně. Tahle jejich jediná pikantní noc se však zvrtne a způsobí spoustu potíží... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

One Night of Trouble , 2014

Hatshepsut
21.05.2022 4 z 5

Závěr romanticko-erotické povídkové trilogie byl za mě nejlepší. Oddechové čtení, kde si se slušňákem AJem a rebelkou Brett příjemně relaxnete!

Kešu1981
21.05.2022 4 z 5

"Jsem teď oficiálním členem Roxburských Lvů.“ "To je… amatérská rugby liga pro gaye. Sezona začíná v červenci.“...tak to mě dostalo :o) díky, záchvat smíchu jsem u téhle knížky nečekala.

evineckY
20.05.2022 5 z 5

Parádní zakončení trilogie - (myslím, že je to trilogie :-)
Pro mně je důležité, když rodiče milují své děti bezvýhradně.
Moc se mi to líbilo.

milst
19.05.2022 5 z 5

Krásná knížka, přečtená jedním dechem. Další skvělá série od mé oblíbené autorky. Můžu jen doporučit :)))

Ralemo
18.05.2022 5 z 5

(SPOILER) Krásná jednohubka stejně jako předchozí díly! :) Přečteno jedním dechem.

Moc hezký příběh o posledním majiteli nočního klubu Hřích. Aj byl miláček ve všech dílech, snažil se být lepším, kvůli výčitkám z minulosti, aby na něj rodiče byli pyšní. Než mu vstoupila do života krásná rebelka Brett a otočila mu život o 360 stupňů. A Aj konečně žil životem, který byl pro něj ten pravý s nejlepší ženou po svém boku.
Určitě doporučuji. :)

erotika