Bouřlivá noc

Bouřlivá noc https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485936/bmid_bourliva-noc-Zvr-485936.jpg 4 361 65

After Hours série

< 3. díl

Už žádný milý chlapík V momentě, kdy AJ Walsh uvidí do baru vcházet tu potetovanou sexy holku, okamžitě v něm zaplane vášeň. Vždycky ho považovali za „milého“ muže – otvíral dveře, kupoval květiny, a rozhodně s nikým nekončil v posteli jen na jednu noc. Ale s tímhle zkaženým andílkem, co na něj špulí rudé rty a dívá se těma neskutečně tmavýma očima? To jo. Dnešní večer nebude o tom být „milý“ Brett Conlonová se snaží přesvědčit svou rodinu, že svou lehkomyslnou divokou stránku už nadobro pohřbila. Nic – a nikdo – by pro její reputaci nebyl lepší než zlatý chlapec AJ Walsh. Uzavřou spolu proto dohodu: pokud pro její rodinu sehraje Přítele Slušňáka, k ní se pak může chovat velmi, velmi neslušně. Tahle jejich jediná pikantní noc se však zvrtne a způsobí spoustu potíží... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

One Night of Trouble , 2014

Damonka12
10.10.2022 4 z 5

Fajn kniha, která se moc dobře čte. Jediné, co mi tu nesedlo byl ten začátek. Přišel mi už trochu moc. Jinak jsem byla spokojená.

Betulabii
21.09.2022 5 z 5

Super jednohubka na jeden večer

princesse
09.09.2022 4 z 5

Pro mě nejlepší ze série. Poslední díl a dle mého nejlepší nakonec. Bavilo mě čtení a uteklo to. Žádná závratná hluboká četba, i když ... záleží na úhlu pohledu. Každopádně jsem si čtení užila a rozhodně nejsem zklamaná.

0197
23.08.2022 5 z 5

Na poslední díl téhle série jsem se těšila. Budu se opakovat, ale Elle Kennedy mám vysoko v mém seznamu top autorů, a tudíž je nepravděpodobné, že bych si knihu od ní nechala ujít. A to i v případě, že hodnocení, není tak vysoké jako u jiných jejich knížek.

Andílek Brett byla super ženská se skvělým tátou a bratry, která byla pro každou špatnost. Byla rozhodně divočejší, než Darcy a Skyler. Povahu drsňačky umocňovala svým stylem oblékání a tetováním. Oblíbila jsem si jí asi nejvíc. Snažila se ale chovat více zodpovědně, udržet svou bouřlivější povahu na uzdě, vyhýbat se problémovým chlapům a tátovi chtěla dokázat, že si zaslouží šanci v rodinném podniku.

Aj byl hodný, chytrý, pracovitý a sexy. Kompletní balení, přesně jak řekla Brett a ještě něco navíc :-). Už od jejich prvního setkání cítíte, že to mezi nimi bude stát za to. Cítíte tu jeho surovou sexuální energii. Byl hodně žhavej a v posteli se nedržel zpátky a naopak ukázal své pravé já. Sakra. Překvapilo mě, že to ve skutečnosti nebyl zase takový slušňák, a že se většinu času musel přetvařovat a snažil se ze sebe dělat někoho jiného. To, že o tom, proč to tak je nevěděli ani jeho nejbližší přátelé bylo celkem zvláštní, vzhledem k tomu, jak si byli blízcí. Každopádně s Brett se k sobě hodili. Máme tu předstíraný vztah. Paráda.

Když to shrnu, jsem spokojená, že se to neslo ve stejném duchu, jako předchozí díly. To znamená, že to bylo čtivé a odsýpalo to, mezi postavami to mělo jiskru a bylo to plné humoru a erotiky. Navíc je tu vždy jen menší drama. Všechny tři díly máte přečtené klidně za jeden večer, přijdete na jiné myšlenky a pobavíte se u nich. Má to vzestupnou tendenci, tak že pokud vás první díl tolik neosloví, rozhodně tomu dejte ještě šanci.

ivetapl
17.08.2022 5 z 5

Ačkoliv bych vůbec neřekla, že tohle psala Elle Kennedy, musím říct, že tuhle sérii miluju! ️ Skvělé jednoduché, nenáročné a oddechové čtení, na jeden - dva večery. Se spoustou pikantních scén.

Tenhle příběh jsem si strašně moc užívala a nebojím se říct, že je nejlepší z celé série.
Bella, taterka a AJ, spolumajitel Hříchu. Od začátku je to šíleně čtivě a budete to hltat. AJ se snaží vypadat jako slušňák, ale s Bellou mu to úplně nejde. A líbí se mi jaký je. To samé i Bella. Má skvělé bratry a tátu, avšak musí si své místo získat.

Chemie, chtíč, touha, zamilovanost, zklamání a tak dále. To vše tu najdete. Rodiče AJ se mi ze začátku moc nelíbili, ale nakonec si mě získali. Co se stalo je smutné a že si to AJ vyčítá je srdcervoucí... Ale chápu ho. Věřím, že bych to měla stejně. ️ Tím, čím si pro sebe navzájem s Bell jsou je úžasné. A je krásné někoho takového najít.

(Scéna, kdy si AJ spletl podnik byla úžasná!! )
Za sebe sérii rozhodně doporučuji. ️️

Mistylady
16.08.2022 4 z 5

Poslední díl série After Hours.
AJ se celý život snaží být hodný chlapec, dělat vše, jak se má, aby ostatní okolo něj měli radost. Jediný, kdo moc radost nemá, je on sám.
Po tragické nehodě v rodině se uzavře do sebe a snaží se rodičům vynahradit to, co si myslí, že byla jeho vina. Takže si naplánuje, že najde hodnou, slušnou ženu a dá rodičům vnoučata, po kterých touží.
To by však do jeho života nesměla vlítnout jako uragán právě Brett.
Brett je malá, divoká, potetovaná, a hlavně neuvěřitelně sexy. A protože jí v životě provázel jeden malér za druhým, rozhodne se s AJem?Ajejem? prostě s A. uzavřít dohodu. (Skloňování jména AJ mi moc nejde)
On jako slušný chlapec bude před její rodinou hrát jejího přítele, aby otec pochopil, že se polepšila a může jí svěřit pobočku rodinného tetovacího salónu. A AJ si s ní v noci smí dělat co chce.
Protože on je slušný jen navenek, pod povrchem v něm bouří touha, divokost a nespoutanost. A právě s Brett si dovolí tohle všechno vypustit ven a ukázat jí své pravé já.
Tenhle díl se mi líbil nejvíc. Brett byla boží, malé divoké torpédo. Sice na sobě měla vytetovaného andílka, ale přidala bych mu i rohy :D Přesto byla neuvěřitelně citlivá, dokázala proniknout k A. Pochopit jeho nejistoty a vcítit se do jeho strachu. Určitě si to přečtěte, stojí to za to.

etell
14.08.2022 3 z 5

Prvé dve knihy zo série sa mi páčili viac, oddychovka. Neublíži, ale celkom rýchlo "vyfučí" z hlavy.

Toledo
04.08.2022 3 z 5

Poslední díl bych hodnotila jako průměr, za mě dvojka určitě lepší.
Víceméně jsme jeli ve stejném scénáři jako u předchozích dvou. Žádné velké drama ani zvraty. Taková odpolední oddechovka.
Jo a ne že bych ty obálky nějak zvlášť prožívala, ale v knize on blonďák a ona černovlasá a na obálce brunet s blondýnou ? Celé mě to utvrzuje v tom, že o knize nikdo moc nepřemýšlel....

Zomy
30.07.2022 2 z 5

Druhý díl se mi celkem líbil, takže na Bouřlivou noc jsem se docela těšila. Ale je to slabota a jedno velké klišé bez jiskry a jakékoliv vtipu.

AJ a Brett na to skočili hned na druhé stránce a tím by se tak dal shrnout i celý "děj".
Navíc se tady objevují věty jako např. : "(...) když si na ni konečně vlezl a vnikl do ní, málem se udělal už při prvním přiražení." Erotika mi samozřejmě nevadí, jinak bych takovou knížku vůbec nevzala do ruky, ale Elle má rozhodně navíc. Vlezl si na ni? To jako vážně? Tohle je nějaká romantika...?

Na tuhle sérii radši zapomenu a budu se těšit, co nového si od autorky přečteme.

anna7852
21.07.2022 5 z 5

Krásné zakončení série ani mi nevadilo tolik že má kniha málo stránek. Nic tomu nechybělo.
Za mě prostě ano celé serii

Mistylady
20.07.2022 4 z 5

Poslední díl série After Hours.
To by však do jeho života nesměla vlítnout jako uragán právě Brett.

tittanie
14.07.2022

Autorku mám ráda, ale tahle série mi přijde taková nepodařená. Každý díl je hodně krátký, takže se vlastně nestihne rozprostřít žádný příběh. Všechny tři díly, byly jenom o tom, jak si někdo našel někoho a měli spolu sex. A nějaké drobné napětí ke konci, aby se mohli rozejít a nakonec zase sejít.
Takže si myslím, že tato série v mé paměti zapadne.

Literarytwins
07.07.2022 5 z 5

Knihy od Elle Kennedy miluji, ale přiznám se, že při čtení prvního dílu série After Hours jsem byla zděšená co to sakra je. Cage mi moc nesedl. Druhá kniha byla lepší a Reed mě rozhodně bavil víc, byl to obrat k lepšímu. Před načnutím Bouřlivé noci jsem měla bůh ví proč velká očekávání a doufala, že AJ bude překvapením a pomyslnou třešničkou na dortu...DÍKY BOHU za tuto knihu! Příběh AJe Walshe a Brett Conlonové byl obratem v této sérii o 180°. Rozhodně jde o nejlepší knihu v sérii! Hned od začátku mě děj chytl, po cca druhé kapitole jsem se šla zchladit, jak mi AJ rozproudil krev v žilách. Dámy, on byl fakt mega žhavej! Doporučuji při četbě sednout si do kýblu plného ledu. Brett mu dávala co proto a neskutečně mě jako hlavní hrdinka bavila. Měli mezi sebou s AJem neskutečnou chemii a byli ikonické duo. Další plus dávám zápletce a tématice knihy. Předsudky, posuzování člověka na základě jeho vzhledu, škatulkování a idealizování, plnění očekávání třetích osob. Prostě pecka, nebyla jediná minuta, kdy bych se v knize nudila. A scéna, kdy si AJ spletl název baru a následně líčil své zážitky? Bavila jsem se moc!

mia.com
03.07.2022 4 z 5

Stejne jako zbytek teto serie je kniha předvídatelná a takova neurazi nenadchne, ALE nutno dodat, ze tento pribeh me bavil ze vsech nejvic, takze budiz, pridam mu hvezdu. Stale ale o cele serii plati, ze je velka skoda, ze nejsou knihy delsi, protoze Elle pise ctive a pribehy mohly byt vic do hloubky. Skoda, skoda.

Kristy.Seb
02.07.2022 4 z 5

Není nic jako marnění času. Všechno, co děláme, jakékoliv rozhodnutí učiníme, dobré nebo špatně, je prostě příležitost se učit.

Nejlepší díl ze série. Bavilo mě prohozeni rolí, kdy ona je ta špatná a on ten hodnej.

Kiwicatko
02.07.2022 4 z 5

Tak bylo to lepsi nez predchozi dil.
Naprosto AJovi rozumim, nekdy je slozite neciti vycitky, ze clovek neni takovy, jakeho by ho okoli chtelo. A clovek ma pak pocit, ze musi sebe sama ponekud pozmenit.

Skoda, ze na prebalu nejsou vyvedena ta tetovani :) hodila by se nejaka inspirace :)

P.S. Malem bych zapomela, ze jestli jeste nekdy najdu v knizce slovo “zachroptel”, tak knizku rovnou zaviram. Slovo zachroptel mam buh vimproc spojene se smrti a jakysimi stavy tesne pred smrti. Ale tady to straaaaasne radi pouzivaji v posteli. Sem se vzdycky lekla, ze ho trefilo…

petusska01
28.06.2022 5 z 5

Príjemný tretí diel série, ktorá bola takpovediac tiež celkom fajn. Nemá to síce na predchádzajúce série od Elle, ale určite sa ich prečítaním nič nepokazí. AJ aj Brett mi spolu ladili, dialógy, erotika, nebola núdza aj o humor, takže za mňa môžem povedať, že som spokojná. Boli zaujímaví aj svojim príbehom aj od pohľadu. Zápletka nebola prekvapivá, ale zbytočne knihu "nerozťahovala" a tak príbeh odsýpal bez zádrhelov. Neviem, či by som to netitulovala aj na topku z tejto trojice.

Nermal
26.06.2022 5 z 5

Rozjezd první kapitoly tohoto příběhu, to byl teda fičák! Hned od začátku se mi postava Brett zdála úchvatná. Nic tomu nechybí, erotické napětí, vtipné dialogy, vzájemná chemie, žádné rušivé vedlejší linky. Super čtení na víkend.

Ketfl
24.06.2022 3 z 5

Je skvělé, že má tato série vzestupnou tendenci. Tento díl se mi totiž zdál ještě o malinký chlup lepší, než díl předchozí. U té scény, kde si AJ spletl bary, jsem se i pěkně nasmála. Jinak se jednalo opět o erotickou jednohubku, která nejde nikterak do hloubky. Rozhodně neurazí, ale ani nenadchne tak, abych se ke knize nějak častěji vracela.

Ren95
23.06.2022 5 z 5

Za mě byl třetí díl tím nejlepším! Nebylo to uspěchané, příběh příjemně plynul a rozhodně jsem se pobavila!

erotika

Elle Kennedy