Simon Scarrow

britská, 1962 statistiky · web

Nahrávám...

Nová kniha

Římská krev

Římská krev - Simon Scarrow

Úskoční Parthové napadli Římem ovládanou Arménii a vyhnali krále Rhadamista. Rhadamistus je ambiciózní a bezohledný, ale věrný Římu a důležitý pro strategické zájmy říše.... detail knihy

TIP: Jakmile váš oblíbený autor vydá novou knihu, upozorníme vás!

Populární knihy

/ všech 21 knih

Komentáře (13)

Přidat komentář
ropo
09. února

Momentálně můj autor číslo jedna. Jeho knihy o Macronovi a Catonovi jsou opravdový zážitek, který si milovníci historických románů, ale i čtenáři jiného vkusu, nesmí nechat utéct. Autor umí čtenáře skvěle vtáhnout do děje, zkrátka jako byste tam opravdu spolu s hlavními hrdiny byli. Navíc, když si události doby, vyobrazené autorem, připodobním s těmi, které se odehrávají dnes, zjistím, jak se historie stále opakuje a my lidi děláme nepřetržitě stejné chyby a nejsme schopni se z nich poučit. Jen je škoda, že jeho další románové série u nás ještě nejsou vydány, určitě bych se na ně po dočtení Macrona a Catona vrhnul.

Markasek1
07.05.2017

Simon Scarrow je můj nejoblíbenějši autor :) Jeho knížky o Macronovi a Catonovi jsou nejlepší knížky které jsem četl :) Už se těším na poslední dil po Británii který doufam přeloží do češtiny už brzy :) V knížkach o Macronovi a Catonovi jsou skvěle popsaná Organizace Římske armády a schéma velení je krásně nakreslené.Už jsem kromě těchto knížek shlédl pár filmu o Římanech a proto doporučuji těm,kteři maji rádi Římany ať se podívaji na tyto filmy:Centurion,Gladiátor,Boj o hedvábnou stezku,Qua Vadis,Pompeii,Ranhojič,Umučení Krista,Orel deváte legie,Pád říše římske,Agora,Poslední legie,The Slave,Attila,Kleopatra,Ben Hur,Spartakus.Všechny tyto filmy jsem shlédnul a musím říct,že jsou skvělé. :)

Centurio9
24.12.2016

ktory je jeho prvy diel

SteveG
24.08.2016

Pro mě momentálně číslo jedna mezi autory historických románů.Jen škoda,že naše nakladatelství neplánují vydat další romány od tohoto bezpochyby skvělého autora historických románů.Do autora jsem už nacpal cca 3300KČ a nelituji toho.

pavel6980
15.04.2015

pro mě je taky top..Orlí serii mám komplet a kvalita se nijak nesnižuje..

Dirt
26.08.2014

Simon Scarrow je můj bezkonkurenčně nejoblíbenější autor historických románů. Jeho „Orlí" sérii se snad nedá nic vytknout a už se nemůžu dočkat nového dílu s názvem Legie :)

flanker.27
07.08.2014

Já jsem celou sérii o Macrovi a Catonovi přečetl téměř na jeden zátah a klidně bych pokračoval dál :)

fílipí
16.07.2014

já naopak bych Orlova kořist dal jako nejhorší

1