koupit knihy

Kurt Cobain

americká, 1967 - 1994

Nahrávám...

Komentáře (6)

Nočnípták
03.04.2020

Já jsem si Kurta a Nirvánu oblíbila až po čtyřicítce. Že existují to jsem samozřejmě věděla, ale nikdy mne nenapadlo si je poslechnout. Naši kluci poslouchali úplně jinou hudbu. To až dcera. Nirvána u nás hrála snad každý den. A od té doby se ke Kurtovým písním stále vracím.
Pro mne je, a vždy bude, Kurt Cobain výjimečnou legendou.

Mrs.Depp
03.04.2020

Když jsem ho ve 13 poprvé viděla na záznamu koncertu Unplugged in New York na první pohled jsem se zamilovala nejen do jeho hlasu, ale taky do něj. Je to zvláštní, jak moc může váš život ovlivnit někdo, koho jste ve skutečnosti nikdy nepotkali. Když jsem pak zjistila, že zemřel, zlomilo mi to srdce. Můj život ovlivňuje dodnes, i když je mi téměř o dvacet let více, FOREVER IN MY HEART. WANTING TO BE SOMEONE ELSE IS THE WASTE OF THE PERSON YOU ARE.

Bonda
05.02.2016

Nedoceněné texty. Osobní rozjitřenost, opravdovost, která vlastně znamená zranitelnost, a tím sílu nést zranění a vůli neuhnout. Reflektovaná špína, odvrácená strana. Naštvání na svět, citlivost vůči všem jeho nízkostem a předstíráním, zraněnost, bolest, opovržení, stud, bezradnost, pocity méněcennosti, radikální krok ven ze světa/ radikální odmítnutí. „Byl sám sebou, ne z odvahy, ale ze zoufalství.“ A k tomu život v mysli: i sebevražedný dopis adresoval neexistujícímu člověku, imaginárnímu příteli z dětství. Nedoceněná pravdivost.

Jano.
07.07.2015

Lepšie je zhorieť než vyhorieť... čo viac dodať.

doktorking
10.04.2013

jedním slovem legenda,otec grunge stylu,jeho písničky zustanou navždy kultovní..

nikinikiniki
10.04.2013

Rocková star, která nikdy nevyhasne ♥