koupit eknihy

Jodi Picoult

americká, 1966, webkoupit eknihy

Nahrávám...

Populární knihy

/ všechny knihy
VypravěčkaJe to i můj životČas odejítNejsem jako vyVlk samotář

Autor

Jodi Picoultová získala titul v oboru tvůrčího psaní na Princeton a magisterský titul v oboru vzdělání na Harvardu. Žije v New Hampshire se svým manželem a třemi dětmi. V jednom z rozhovorů prohlásila, že ráda zpracovává náročná témata, která je možno nahlížet z různých stran a která vzb... celý životopis

Komentáře (20)

Přidat komentář
intelektuálka
16. srpna

Další autorka, která mě zaujala. Je to kvalitní "vypravěčka".

postrach
16. července

Autorka si vybírá samé kontroverzní témata,které mistrně promění v knihy,které nutí k pozornému čtení a zamyšlení.Souhlasím s názorem,že to není snadné čtení ,ani oddech.Autorku jsem si zařadila do svých oblíbených a její knihy,přidala do knihovny,ještě, než jsem dočetla knihu-Je to i můj život.Pěkně zfilmovaná.

lidunka1
29. června

Autorka je opravdu řemeslně velmi dobrá.

ankaras
12. června

Autorka poukazuje ve svých knihách na různé problémy nenásilnou formou. Obdivuji u ní, že dokonce dokáže vytvořit perfektní detektivní prostředí. V podstatě se načerpáte informace z vážných témat a ještě vás to baví a mnohé si uvědomíte.

honey1982
01. února

Je to i můj život.....dokonalá kniha, silný příběh, poutavě napsané...prostě TOP!

Dandy1
05.07.2016

Každá kniha je z jiného prostředí, které je čtenářům přiblíženo do detailů. Postavy jsou skvěle vypracovány po psychologické stránce. Styl psaní z pohledu jednotlivých postav je neotřelý. A to je důvod, proč nevynechat žádnou její knihu.

niknikita
07.05.2016

Uvidím na obálce knihy jméno Jodi Picoultová a vím, že strávím krásné chvíle s úžasnou vypravěčku a nevšedním tématem.A jen tak mimochodem: Příběhy Jodi Picoultové jsou stejně krásné, jako ona.

jamajka
25.02.2016

Ona není spisovatelka, ona je bůh!!!

Katka81
10.12.2015

Už čtu pátou knížku této spisovatelky. Zatím žádná nezklamala a budu číst i další.

Jack333
03.10.2015

Čas od času se najdou autoři a autorky, kteří prostě nikdy nezklamou ;). Stojí za to vzít do ruky jakoukoliv jejich knihu. Do takové kategorie - pro mě - patří především Jodi Picoultová ;)!

zbraslavanka
20.08.2015

Má první kniha od Jodi byla vypravěčka a jsem nadšená a už koukám po dalších :-)

Týnušxxx
03.07.2015

Její knihy Je to i můj život a Vypravěčku jsem nemohla odložit! Perfektně a poutavě napsané.
Je velice příjemná a milá vůči fanouškům a opravdu odpovídá na emaily :-)

Helenicka
28.04.2015

Pro mě velice příjemné překvapení a objev. Knihy této mladé spisovatelky si vždycky ráda přečtu.

Damato
14.04.2015

Její knihu Vypravěčka jsem dostala k Vánocům 2014, do konce vánočních svátků jsem ji přečetla, nedalo se od toho utrhnout, i když zážitky z koncentráu děsivé - a to jsem o tom něco málo věděla, neboť můj děda to stačil také zažít-ale kniha jednoznačně úžasná

IvcaK98
27.02.2015

Není nic lepšího než knížka, u které se stejnou měrou pobavíte i zamyslíte a u Jodi Picoult si můžu na 100% být jistá, že se tak stane ;)

Marčullkas
24.01.2014

Autorku jsem objevila teprve nedávno a jsem nadšená, těším se na další její díla.

LadyDance
26.05.2012

Jodi Picoult je jedna z nejlepších spisovatelek. její knihy jsou napínavé se zajímavým koncem. Píše o zajímavých tématech a situacích, které můžou potkat každého. Je škoda že od ní vyšlo v Česku tak málo knih. K mým nejoblíbenějším patří Je to i můj život, četla jsem to dvakrát a jednou i v angličtině.

kroftik
19.02.2012

Jsem z Jodi Picoult nadšená, a to absolutně. Ze zvědavosti jsem sáhla po první knize od této autorky, po Desátem kruhu - zajímavá a hlavně dobrá kniha. Začala jsem tedy číst "Je to i můj život" a zasáhla mě - emotivně i čtenářsky. Přečetla jsem "Až na konec všedních dní" - jednoduše skvělé. Dočetla jsem "Nejsem jako vy" a na stole mám připravenou "Prostou pravdu". To vše během jednoho měsíce. Je potřeba něco dodávat? Jodi Picoult je úžasná spisovatelka a já ji obdivuji za to, jak dokáže proniknout do různých odborných problematik (leukemie, autismus,..), připojit kriminální zápletku a vytvořit tak úžasné příběhy, jaké píše. Nezbývá než doufat, že budou do češtiny přeloženy co nejdříve i její ostatní knihy.

-Lenicka-
30.05.2011

Četla jsem všechny knihy od této autorky, co vyšly v češtině. Něco mne opravdu zaujalo, líbí se mi ten její styl psaní, píše o velmi "neotřelých" tématech .. není to zrovna lehké relaxační čtení, ale můžu doporučit :-)

kamik

musím říct, že je strašná škoda, že zde vyšla jen hrstka jejích děl, když v cizině jsou k dostání na dvě desítky:(
tak snad se dočkáme...