kleria kleria komentáře u knih

Nový měsíc Nový měsíc Stephenie Meyer

Tento díl se mi líbil už o trošku miň než první díl, já nevím jak komu, ale mě tu chyběl Edward a já nevím já nějak Jacoba nemusím a Bella pro mě taky není nějak extra postava. Ale konec se mi líbil, takže aspoň tak :DD.

16.08.2013 3 z 5

Stmívání Stmívání Stephenie Meyer

Kniha je pro mě na 100 % lepší než film. Ze začátku jsem se u knihy celkem pořád smála a Edward tu byl úplně jiný než ve filmu, měla jsem ho v knížce radši a teď patří mezi mé nejoblíbenější postavy :)). Nejvíc mě štve že jsem nejdřív viděla film, protože mi přijde že s knihou nemá skoro nic společnýho. Proto dávám knize z radostí 5 hvězdičky a knížku můžu jenom Doporučit!! :))

14.08.2013 5 z 5

Výkřik do tmy Výkřik do tmy Manuela Martini

Už od začátku jsem tušila jak to vlastně všechno skončí a měla jsem pravdu, a přitom jsem to nechtěla aby to tak bylo :). Od poloviny mě autorka docela zmátla nevěděla jsem jestli to byl ten nebo jestli ten, přitom jsem tušila že to asi nejsou :). Jinak moc pěkná knížka.

11.08.2013 4 z 5

Zrádný anděl Zrádný anděl Ulrike Bliefert

Moc pěkná knížka :), možná trochu předvídatelná, ale četla se pěkně a příběh byl napínavý od začátku až do konce. Konec knížky jsem vůbec nevěděla o co jde a byla jsem z toho docela dost zmatená, postupem jsem všechno pochopila a byla jsem i celkem překvapená, i když jsem něco tušila už od začátku :). Doporučuji přečíst!!!

09.08.2013 4 z 5

Motýlí křídla Motýlí křídla Veronika Bicker

Byla to pěkná knížka, ale místy mi to připomínalo knihu Mrazivé léto. Pro mě celkem napínavý, protože já jsem vůbec nevěděla kdo to udělal (no oni to spíše neudělali), měla jsem dva tipy, jednomu jsem moc nevěřila a BUM trefila jsem se přímo do toho, co jsem nechtěla :D. Závěr knížky mi přišel trochu nedokončený, přijde mi jako by to autorka u sekla :)) a proto mě kniha svým koncem trochu zklamala. Možná to někomu ale nepřijde :). Četla jsem to při bouřce, takže to bylo super ;)). Oddechovka na léto která podle mě stojí za jedno přečtení :)).

08.08.2013 3 z 5

Dar vlka Dar vlka Anne Rice (p)

Konečně jsem to přečetla :)). Tahle knížka nemusí každému sednout, mě ale sedla a líbila se mi celkem dost. Naštěstí nezklamala a kniha se četla dobře, autorčin styl se mi líbil a s knihou jsem moc spokojená :D. DOPORUČUJI!!!

07.08.2013 4 z 5

Výjimečná Výjimečná Kristin Cashore

Knížka byla moc pěkná, akorát mi chvílemi přišla trošku nudná, jinak jsem s ní překvapivě moc nadšená :)). Kniha mi přišla celkem uzavřená a dalším dílem bych ani nepokračovala. Teda pokud ho u nás vydají, to si jinak moc ráda přečtu ;)). DOPORUČUJI!!!

01.08.2013 4 z 5

Cesta věčnou nocí Cesta věčnou nocí Veronica Rossi

Tento díl mě už tolik nebavil jako ten první, ale možná to bude tím že je tohle jenom první část, věřím že druhá část bude mnohem lepší ;). Už aby tady byl. Doporučuji!!!

29.07.2013 4 z 5

Pod nekonečnou oblohou Pod nekonečnou oblohou Veronica Rossi

No co říct k této knize, ze začátku jsem vůbec netušila co čtu, ale tušila jsem to už předem že se mi to bude číst trochu hůř a po chvilce jsem se zorientovala a byla to bomba, fakt super kniha, je to něco trochu jiného než jsem kdy četla. Jsem ráda že jsem si knihu přečetla, prostě miluju dystopie!! Kdo knihu nečetl, ať si ji určitě přečte, stojí za to. Okamžitě se pustím do dalšího dílu a jsem moc zvědavá co se tam bude dít dál. Musela jsem dát 5 hvězdiček, i když kvůli tomu začátku kdy jsem to moc nepochopila si to moc nezaslouží, ale já nemůžu dát 4 hvězdičky, jsem moc hodná :DD. DOPORUČUJI!!!!

27.07.2013 5 z 5

Nádherné bytosti Nádherné bytosti Kami Garcia

Musím říct že mě kniha celkem zklamala, po přečtení jsem se podívala na film a ten taky nebyl nic moc. Kniha byla pro mě dost čtivá, ale ten námět mě nějak nezaujal. Čarodějnice-Zaklínači mě nikdy moc nebavily a asi se to nezmění, další díly si určitě přečtu, a vůbec nevím co od nich mám čekat, protože mi tohle přišlo celkem uzavřený a už bych ani nepokračovala :D. Uvidím třeba po přečtení dalšího dílu změním názor a třeba se mi kniha bude i celkem líbit. Když jsem byla tak celkem v polovině tak jsem doufala že třeba ještě názor změním, ale bohužel nic :/ :)). Někoho kniha zaujme, někoho možná spíše ne :)).

24.07.2013 3 z 5

Drakie Drakie Sophie Jordan

Já si nemůžu pomoct, ale tohle byla fakt úžasná knížka, vím že si tato kniha nezaslouží 5 hvězdiček, ale já jsem nemohla dát míň už jenom kvůli tý obálce (jedna z obálek které se mi nejvíc líbí), na další dva díly se moc těším a jsem zvědavá jak to všechno skončí ;).
Willa jsem si oblíbila fakt moc a doufám že se si Jacinda vybere jeho :DD.
Kdo nečetl můžu tuto knihu jenom doporučit!!!!!

20.07.2013 5 z 5

Radleyovi – Upíři odvedle Radleyovi – Upíři odvedle Matt Haig

Mě se kniha celkem líbila, byla to taková jiná upířina, než kterou čtu. Knihu beru jako takovou oddychovku na léto. Pro mě to bylo přijemné čtení a kniha byla čtivá od začátku do konce a kupodivu jsem ji četla docela dost rychle. Kdo nečetl tak ať si tuto knihu přečte, stojí za přečtení ;).

17.07.2013 4 z 5

Divergence Divergence Veronica Roth

Krásná knížka, takhle rychle jsem snad knížku ještě nepřečetla :D, jako prvotina této autorky, to je prostě úžasné :)). Četla se jedním dechem a ještě teď jsem s ní unešená, byla napínavá a ten konec no prostě super, najednou tam bylo tolik akce a už ani nevím co psát ;). Připadá mi že ani těch 5 hvězdiček nestačí, jinak kdo nečetl tak mu tuto knihu můžu jenom doporučit!!!! :DD
Doufám že třetí díl u nás vyjde co nejdřív (já vím ještě jsem nečetla druhý díl a už chci třetí :DD)

15.07.2013 5 z 5

Sejdeme se v nebi Sejdeme se v nebi Šárka Junková

Taková oddychová knížka na léto, mě se kniha líbila ;).

15.07.2013 4 z 5

Anatomie duchů Anatomie duchů Andrew Taylor

Nádherná knížka, děj byl napínavý a kniha se mi četla celkem rychle. Jedinou výtku kterou mám ke knize je taková, že mi na konci knihy přišlo pár nevyřešenej věcí, ale je to fakt maličkost. Od tohoto autor bych si chtěla v nejbližší době přečíst i Malého Američana :). Jinak tuto knihu mohu DOPORUČIT :DD.

13.07.2013 4 z 5

Malé ženy Malé ženy Louisa May Alcott

Nádherný příběh, v polovině mi to přišlo trošku víc nudné, ale tato kniha od teď patří mezi mé nejoblíbenější :). DOPORUČUJI :)

08.07.2013 5 z 5

Stmívání: grafický román. Díl 2 Stmívání: grafický román. Díl 2 Stephenie Meyer

Hodně povedený :), mohly by vyjít i ostatní díly ;).

07.07.2013 4 z 5

Rozum a cit Rozum a cit Jane Austen

Krásný příběh, kniha mě dostala, ale i přesto si myslím že Pýcha a předsudek mě bude bavit o trochu víc :). Kdo tuto knihu nečetl, ať si ji rozhodně přečte, stojí za to ;D.

04.07.2013 5 z 5

Deklarace smrti Deklarace smrti Gemma Malley

Francovka: ano jedna se o tu samou knihu jenom je v dalsim vydani ;)).

01.07.2013

Krásná loupežnice Krásná loupežnice Celia Rees

Moc pěkný příběh :), myslela jsem si že mě to nebude tolik bavit, ale knihu jsem podcenila :).

26.06.2013 4 z 5