kleria kleria komentáře u knih

Hadí spirála Hadí spirála Christy Raedeke

Kniha se mi líbila mnohem víc než první díl. Caity mě totiž v prvním díle totiž dost štvala, protože se mi zdálo že nic neumí,ale teď mi přišla až neuvěřitelně chytrá :D, asi přeháním. Ke knize se neplánuji vrátit, protože kniha je spíše pro mladší věk než jsem já, přitom tak stará nejsem :DD.

23.06.2013 4 z 5

Dcera kostí a dýmu Dcera kostí a dýmu Laini Taylor

Kniha se mi ze začátku líbila moc, ale ke konci mě celkem nudila a také velice překvapila. Mám zní takové smíšené pocity. Kniha se mi líbila, ale i nelíbila. Konec byl na mě tentokrát až moc otevřený a nejradši bych sáhla už po dalším díle, protože jsem fakt zvědavá.

18.06.2013 4 z 5

Zombie blondýny Zombie blondýny James Brian

Vážně úžasná kniha, jak tak koukám mnozím se nelíbí, ale mě bavila a byla pro čtivá skoro od začátku až do konce ;).

17.06.2013 5 z 5

Vampýrská akademie (komplet) Vampýrská akademie (komplet) Richelle Mead

Nejlepší série co jsem kdy četla :))) K tomu se nemusí nic víc dodávat. DOPORUČUJI PŘEČÍST!!!!!!!

16.06.2013 5 z 5

Poslední oběť Poslední oběť Richelle Mead

Wow :). A už bych nemusela nic psát. Takový napětí, to jsem zažila naposledy ve třetím díle ;). Pro mě druhý nejlepší díl z celé série. Hodně líto mi bylo Adriana, ale tak to mělo být. Ani ne za půl roku do začnu číst znovu, je to těžký když už to končí, chtěla bych pokračování, ale to už by bylo asi o ničem ;). DOPORUČUJU.

12.06.2013 5 z 5

Spoutáni magií Spoutáni magií Richelle Mead

Tento díl mě dostal. Od začátku tam bylo plno akce a napětí a to se mi na knížkách strašně líbí. Richelle Mead je skvělá spisovatelka víc k tomu nemusím dodávat :). Pro mě byl, ale zatím nejlepší díl třetí, sice byl na mě moc smutný, ale i tak uvidíme jestli poslední díl stačí překonat třetí díl, zatím to na to moc nevypadá :D.

10.06.2013 5 z 5

Povídky z jedné kapsy se mi líbily mnohem víc než z druhé kapsy. Sice jsem to musela číst kvůli povinné četby (které mě vůbec nebaví), ale tohle je velká výjimka. Myslím si že to stojí za přečtení ;).

09.06.2013

Nekonečnost Nekonečnost Rachel Ward

Třetí díl byl pro mě asi z trilogie nejslabší a pro mě tento díl byl i trošičku zbytečný. Přišlo mi to místa super a někdy zas moc zdlouhavý. Podle mě chtěla autorka doplnit třetí knihu do trilogie, ale mohlo to být lepší. Z téhle trilogie byl pro mě nejlepší díl druhý, i když jsem mu nedala 5 hvězdiček, pro mě si to nezaslouží žádná kniha z téhle trilogie. Každý ale hodnotí knihy jinak :). Tento díl už nemůžu tolik doporučit jako druhý.

07.06.2013 3 z 5

Chaos Chaos Rachel Ward

Pro mě byl tenhle díl mnohem lepší než první. Ze začátku jsem byla trošku šokovaná změnou hlavních postav, ale časem jsem si na to zvykla a příběh mě uchvátil. Taky jsem byla ráda, že tam není tolik sprostých slov jako v předešlé knize a nebylo tam tolik toho smutku :). Druhý díl můžu jenom doporučit ;).

06.06.2013 4 z 5

Krvavý slib Krvavý slib Richelle Mead

Další super díl, ale pro mě patří mezi slabší knihu z téhle série. Konec byl super to jo, ale mě kniha nebavila tolik jako předešlé díly. Já vím je to asi zvláštní, já si nemůžu pomoct no.. Proto taky dávám jenom čtyři hvězdičky. Pro mě byl zatím nejlepší třetí díl.. No uvidím co bude dál :DD.

02.06.2013 4 z 5

Mě se kniha líbila,ale já jsem ji nečetla celou, jenom něco :).

31.05.2013 3 z 5

Vampýrská akademie Vampýrská akademie Richelle Mead

Kniha se mi líbila moc, sice to je takový začátek, ale já musela dát 5 hvězdiček. Tahle série určitě stojí za přečtení ;).

Mrazivý polibek Mrazivý polibek Richelle Mead

Druhý díl byl mnohem lepší než ten první, ale taky byl víc smutnější když umřel Mason :/, ach jo taková škoda. Tuhle série jsem si zamilovala :D

Stínem políbená Stínem políbená Richelle Mead

Strašně chci vědět jak to všechno dopadne. Ten konec mě děsí ještě teď, jinak pro mě nejlepší díl zatím.. ;). DOPORUČUJU.

30.05.2013 5 z 5

Spojení krve Spojení krve Nicky Perry (p)

Tak tahle kniha na mé emoce dopadla velice. Poprvé mi u knihy ukápla slza a to se mi ještě nikdy nestalo. No jinak se mi kniha celkem líbila jenom posledníma 100 stránkami jsem trošku zaskočená ještě teď. Zas taková kravina mi to nepřišla, protože mě knihy o upírech tolik nevadí. Nejvíc mi na knize vadily dvě věci: 1) bylo tam pár nevyřešenejch věcí, ale je to autorčina prvotina takže to trochu chápu jinak doufám, že od této autorky by mohli být v budoucnu i lepší knížky. 2) V anotaci moc nechápu tuhle větu: OTEC JI ZAČNE UČIT ANGLIČTINU!! Přitom z otcem se setká v knížce až v polovině knížce. Pak mě napadlo že by to mohli být otec Flor, Garyho a Thomase (normálně to jejich otec nebyl - a teď doufám že tahle věta není spoiler). A přijdeme že 500 stránek je u téhle knihy trošku zbytečně zdlouhavý, i když já tlusté knihy miluju :D. Knihu potom co se tam všechno událo, rozhodně nechystám číst znovu (možná časem si to rozmyslím). Taky je to myslím první kniha, která na mě zanechala hrozně divný pocit a vůbec si to neumím vysvětlit. Myslím si, že to stojí za přečtení.

20.05.2013 4 z 5

Inkarceron Inkarceron Catherine Fisher

Pro mě jedna z nejlepších knih, které jsem kdy četla. Tato kniha se s počátku odvíjela s Finnovi a s Claudiiny strany, s Finnovi strany jsem byla ze začátku dost zmatená a nemohla jsem si to nějak představit a hlavně dostat se do toho. Představovala jsem si normální vězení, ale přitom to bylo ještě něco mnohem víc než vězení. S Claudiiny strany jsem to chápala už od začátku, jenom jsem pořád nemohla pochopit to, že kniha se odehrává v budoucnosti, přitom to vypadá spíše jako v minulosti. No jinak jsem se do knihy dostala a doslova a do písmene mě uchvátila. A co nejdřív si přečtu určitě další díl, bohužel už poslední, což mě docela mrzí, protože u této série si myslím že je to velká škoda. Doporučuji pro ty, kteří milují dystopie, jako já!! :DD

15.05.2013 5 z 5

Modrá krev Modrá krev Melissa de la Cruz

Tuhle knihu jsem ani nevěděla jestli budu číst, obálka mě moc nezaujala a různé komentáře na tuhle knížku byly smíšené, a proto jsem nevěděla jestli ji číst a nebo spíše ne. Každopádně jsem se do ní pustila a s údivem jsem ji přečetla za dva dny. Knížka byla pro mě ze začátku dost zmatená, protože styl psaní nepatří mezi mé oblíbené. Každopádně jí musím hodnotit dost kladně. Nejvíc se mi na téhle knize líbila takzvaná míchanice upíři, trošičku historie, moderní doba a detektivka. Jinak vůbec nevím jestli bych jí dočetla :D. Určitě budu pokračovat další knížkou a myslím si že o stojí za přečtení.

07.05.2013 4 z 5

Vzkříšena za úsvitu Vzkříšena za úsvitu C. C. Hunter (p)

Prostě a jednoduše nádherná knížka víc snad k tomu nemusím dodávat. Jsem ráda, že se tam toho vyřešilo mnohem víc než v prvním díle a už se strašně těším na další a další díly. Jenom mi vadilo, že tam není skoro žádný napětí, ale to je spíš maličkost. Knížka se čte jinak úplně samo. Můžu jenom doporučit.

04.05.2013 5 z 5

Třináct relikvií Třináct relikvií Michael Scott

Tak z téhle knihy mám hrozně divný pocit, asi to není ještě na můj věk. Tuto knihu bych spíše doporučila pro lidi staršího věku. Na mě tam bylo moc vražd, násilí a krve... Je pravda, že trochu z donucení jsem jí dočetla a znova ji už neplánuji číst. I když jsem v knížce četla, že to má být trilogie a teď nevím jestli mám pokračovat a nebo spíše ne. No uvidíme.. Jinak kdo má rád vraždy, doporučuji přečíst.

28.04.2013 3 z 5

Zápas o osud lidstva Zápas o osud lidstva Christy Raedeke

Tuhle knihu jsem přečetla jedním dechem, ale tolik mě nezaujala, Čekala jsem že to bude trochu jiné, proto jsem taky dala jenom tři hvězdičky = pěkný, ale nepřekvapilo. Styl psaní mi taky nějak nevyhovoval, ale nakonec jsem si na to zvykla. Určitě se chystám přečíst druhý díl, protože mě zajímá jak to bude dál :). Jinak tuto knihu mohu jenom doporučit.

10.04.2013 3 z 5