kleria kleria komentáře u knih

Nebezpečná láska Nebezpečná láska Kateřina Petrusová

Úžasná knížka, teď jsem ji dočetla a já vážně nemám slov.. Něco tak úžasného jsem ještě nečetla. A ten konec, dostal mě nečekala jsem to, pár tipů jsem měla, ale tohle ne. Skoro jsem nedýchala, a k tomu brečela :D. Opravdu mě ten konec dostal. DOPORUČUJU STRAŠNĚ MOC!!!!! :DD

29.10.2013 5 z 5

Štěstí na dosah Štěstí na dosah Irena Petříková

Mě se knížka líbila, ale přišlo mi to strašně nereálné, a to mi vadilo.. mohla to autorka napsat trošku jinak a vztah mezi nimi ještě víc zdramatizovat, a díky konci mě knížka celkem zklamala, ten konec se mi prostě nelíbil. :D

27.10.2013 3 z 5

Prázdniny s kouzelným deníkem Prázdniny s kouzelným deníkem Stefanie Dörr

Druhý díl byl oproti první dílu, úplně jiný a možná se mi líbil trošku víc, rozhodně tuhle knížku ale nebudu číst znovu, ale jako oddechovka to bylo fájn :D.

26.10.2013 3 z 5

Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Mega trapasy s láskou, kámošky v nouzi a další katastrofy Stefanie Dörr

Knížka nebyla nic moc, ale brala jsem to jako takovou oddechovku.. na odpoledne :-)

26.10.2013 3 z 5

Prokleté město Prokleté město Lisa McMann

No popravdě nevím co si mám o knížce teď myslet, líbila se mi a to celkem dost, což jsem si nemyslela, ale ten konec, nevím podle mě to autorka mohla ukončit trošku jinak, nebo spíš jinak udělat.. ale já jsem s knížkou spokojená i když jsem si myslela že se budu víc bát. Oddechová knížka :)), která nemusí potěšit každého ;). Nakonec jsem knížce dala 4 hvězdičky i když jsem spíš uvažovala o třech :/ :).

19.10.2013 4 z 5

Past na Sněhurku Past na Sněhurku Krystyna Kuhn

Moc pěkná knížka, lepší než Pohádkový zločin, knížku můžu jenom doporučit!!! :D

15.10.2013 5 z 5

Pohádkový zločin Pohádkový zločin Krystyna Kuhn

Moc pěkná knížka, škoda jen, že byla tak krátká :D

12.10.2013 4 z 5

Slepá skvrna Slepá skvrna Torkil Damhaug

Knížka byla pěkná a moc.., ale mě moc neuchvátila. Nejspíš to bylo tím, že jsem ji poměrně dlouho četla a příběh mě začal místy nudit. Kdybych ji četla třeba jenom týden myslím, že bych ji těch 5 hvězdiček možná i dala. Jinak ten konec mě dostal... Opravdu celou dobu jsem netušila kdo je vrah.. Proto hodnotím knížku 4 hvězdičkami. Knížku můžu jenom doporučit, hlavně těm kdo mají rádi takovýhle typ knížek ;) :D.

11.10.2013 4 z 5

Tak padne náš svět Tak padne náš svět Megan Crewe

Nádherná knížka, plná překvapení a zvratů :D, ze začátku jsem si myslela, že to bude nic moc :)), ale ani tato dystopie mě nezklamala,zklame mě vůbec někdy nějaká? :D... A ten konec, potřebuju co nejdřív druhý díl!!! DOPORUČUJU!!! :D

27.09.2013 5 z 5

Počátek Počátek Jessica Khoury

Moc pěkná knížka, nemysela jsem si, že mě bude tolik bavit :D a ten konec to byla bomba, brečela jsem snad pořád, ale skončilo to krásně nakonec :D a u téhle knížky bych klidně brala pokračování :), ale autorka by už asi neměla co psát, protže už v téhle knžky jsem netušila co se bude dít :). DOPORUČUJU!!!!!

22.09.2013 5 z 5

Ptačí zpěv Ptačí zpěv Meagan Spooner

Knížku jsem právě dočetla a musím říct, že mě vážně překvapila. Ze začátku jsem v ní trošku tápala, ale trošku jsem to už tušila :)). Když jsem se do knížky dostala, nemohla jsem přestat číst. Ke konci kniha tam byly pro mě samé šoky a byla jsem strašně zvědavá jak to skončí. Knížka byla čtivá od začátku až dokonce a byl to hodně zvláštní příběh :)). DOPORUČUJU!!!!

15.09.2013 5 z 5

Vykoupená láska Vykoupená láska Francine Rivers

Mám dotaz: Nevíte někdo kde bych sehnala tuto knihu?? :) Moc byste mi pomohli.

14.09.2013

Poslední píseň Poslední píseň Nicholas Sparks

Moje první knížka přečtená od Sparkse a musím říct, že se mi líbila moc :)) a určitě si přečtu další jeho knížky :)). Hrozně dojemná knížka a nakonec jsem to neudržela a trošku jsem si ke konci pobrečela a knížka byla čtivá a pro mě krásně napsaná :)), před čtením jsem pořád nechápala jak chlap může napsat takovouhla knížku, myslela jsem si, že jsou spíš na fantasy, ale jak tak koukám tak jsem se docela dost spletla :)), Když to porovnám s filmech, tak film je hrůz a děs :-), radši to proto to nechci moc porovnávat, kniha je kniha, film je film :DDD. Když to shrnu, knížku jsem si zamilovala a určitě se k ní ještě někdy vrátím. Nejdřív si, ale musím přečíst další jeho knížky :). DOPORUČUJU :))

12.09.2013 5 z 5

Espressologie Espressologie Kristina Springer

Moc pěkná knížka, která mě mile překvapila, sice to není nic extra, ale i tak se mi knížka dost líbila a to jsem fakt nečekala. Pro mě jedna z nejlepších oddychovek co jsem četla :-). DOPORUČUJU!!!

07.09.2013 5 z 5

Tohle byla to nejzajímavější knížka jakou jsem snad kdy četla :)), jedna fotka mě fakt dostala že jsem pak ani nemohla spát a celkově knížka byla taková tajemná :D a vůbec jsem netušila co mám od knížky čekat. Knížka byla strašně čtivá :)) a hrozně mě to bavilo, i když byl konec nejnapínavější tak mě trošku už přestalo bavit, ale dočetla jsem to, a ten konec byl poněkud zvláštní, myslím si že by mělo být pokračování, jinak nevím... DOPORUČUJU!!!!.

01.09.2013 5 z 5

Bez tebe to není léto Bez tebe to není léto Jenny Han

Druhý díl nebyl špatný, ale první díl byl lepší, důvod je takový že se příběh odehrával celé léto. V druhém díle to byl pouhý týden, což mi celkem vadilo, ale i tak bylo to čtivý, a hrozně jsem chtěla aby se dal dohromady Belly a Jeremiáš :DD. Druhý díl můžu taky jenom doporučit!! :)

29.08.2013 4 z 5

Léto, kdy jsem zkrásněla Léto, kdy jsem zkrásněla Jenny Han

Wow, tahle knížka mě hodně překvapila, nečekala jsem že mě knížka bude tolik bavit :o), bylo to čtivý, děj který autorka vymyslela byl dobře vymyšlený, a celou dobu jsem si říkala jak tohle skončí. Konec mě trošku dostal, a popravdě ani nevím proč. Tuhle knížku doporučuju na léto a nejvíc se to podle mě hodí do takového deštivějšího počasí. Určitě si ji přečtěte!!!

28.08.2013 4 z 5

Nikdy v životě Nikdy v životě Sara Shepard

Druhý díl byl pro mě mnohem lepší než první, víc se tam toho vyřešilo a i celkově se mi to líbilo mnohem víc. Knížce dávám silnější 4 hvězdičky.. DOPORUČUJU!!!

26.08.2013 4 z 5

Rezistence Rezistence Veronica Roth

Knížku jsem teď dočetla a musím říct ten konec mě vážně dostal :)), vůbec nevím jak to vydržím do toho třetího dílu :)), a celkem mě zajímá co se tam vlastně bude dít, protože skoro vážně netuším co. Ve druhém díle jsem ještě nějak tušila :)). U tohoto dílu jsem měla skoro pořád oči vykulený :D, protože tam bylo pro mě strašně moc zvratů a hlavně plno překvapení :D. Konec knížky jak už jsem říkala dostal, myslela jsem si že to skončí jinak a byla jsem dost překvapená jak to skončilo. a bylo to snad ještě víc otevřený než první díl. Když to ale vemu první díl se mi líbil o trošičku víc, i když tahle knížka byla akčnější :). Knížce dávám 5 hvězdiček, ale o toršku slabší :)). DOPORUČUJU!!!

24.08.2013 5 z 5

Proměněna za soumraku Proměněna za soumraku C. C. Hunter (p)

No no.. tenhle díl rozhodně nebyl pro mě ten nejlepší, podle hodnocení jsem tomu dala stejně jako prvnímu dílu a pravda je že se mi líbily celkem podobně :)), druhý díl zatím pro mě vede :)), jsem zvědavá co se bude dít dál a co se ještě všechno stane :)), nejvíc jsem zvědavá na náš milostný trojúhelník a doufám že to dopadne tak jak bych chtěla já :DD. Z anotace se dovíme to, že se dovíme co je Kylii vlastně zač, a když jsem knihu měla skoro dočtenou, tak jsem si říkala hm.. já jsem asi blbá ale já pořád nevím co je Kylii vlastně zač a najednou BUM... :DD, nebojte nikomu to neřeknu, ale tak mi to přijde takový zvláštní, no doufám že víc na toho řekne další díl, kterej si na 100% přečtu ;). DOPORUČUJI!!!

20.08.2013 4 z 5