kleria - Komentáře

Bezpečný přístavBezpečný přístavN. Sparks

Za mě je to slabší kniha od Sparkse, ale i tak je to velmi hezký příběh.. :) Nic náročného, a všem můžu knihu jenom doporučit :).

22.08.2015

Dítě číslo 44Dítě číslo 44T. R. Smith

Tak nakonec se mi to hodně líbilo :). Především konec byl vážně skvělý a překvapující a proto jsem knize i musela dát nakonec 5 hvězdiček. VŠEM KNIHU MŮŽU JENOM DOPORUČIT!! :)

17.08.2015

Život jedna báseňŽivot jedna báseňC. Hoover

Došla mi slova.. DOKONALOST. :) Tohle bude rozhodně jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla!! :)
Možná je to tím, že jsem jí četla teď kdy bych se měla podobným knihám spíš vyhýbat, ale je to vážně skvělá kniha, která dokáže i překvapit. PŘEČTĚTE SI TO ! :)

02.08.2015

Temné šílenstvíTemné šílenstvíW. Dorn

Tak tohle byla vážně bomba!! :) Opravdu jsem nečekala, že se mi to bude až tak moc líbit, přeci jen tenhle typ knížek já moc nečtu, ale aspoň jsem byla mile překvapena. :) Byly chvíli kdy jsem se i opravdu bála.. Nikdy jsem nevěděla co můžu od knížky čekat a až dokonce jsem neměla ponětí jak to můžu vlastně celé skončit a dopadnout. Všem kdo máte rádi thrilery můžu knížku jenom DOPORUČIT!!! :)

31.07.2015

Vzkaz v láhviVzkaz v láhviN. Sparks

Úžasná kniha. Já už někdy nemám ani slov. :) Sparks je prostě užasný spisovatel a jeho knihy jsou prostě pro mě jedny z nejlepších co jsem kdy četla. Všem knihu vřele doporučuji!!! :)

26.07.2015

Nejtemnější hodinaNejtemnější hodinaB. Erskine

Dokonalá kniha!! :) Pokud máte příběhy z druhé světové války, napínavé příběhy s originálním nápadem, tak tahle kniha bude přímo pro Vás :). Strašně moc se mi to líbilo.. Knížka byla čtivá, autorčin styl psaní jsem si přímo zamilovala a ke konci se mi chtělo i brečet. Za poslední dobu jsem poznala trochu jak může být život nespravedlivý někdy a tahle kniha mě o tom bohužel přesvědčla ještě víc. Na knihu Měděný jezdec to u mě zdaleka nemá, ale pokud i vy jste tu knihu četli tak si rozhodně přečtěte i tuto :)). Určitě se bude řadit mezi nejlepší knihy za tento rok. Moc DOPORUČUJI!! :)

20.07.2015

S láskou RosieS láskou RosieC. Ahern

Opravdu skvělý náměť.. Už jen kvůli tomu se mi knížka dost líbila, jen jí musím vytknout bohužel to, že mě styl psaní moc nesedl a měla jsem s tím trošku problém, ale příběh to celé vyrovnal a proto knížce musím dát aspoň 4 hvězdičky. Jinak film jsem již taky viděla a v tomto případě mi sednul o trošku víc:).
Kdo máte rádi romantické knížky, můžu tuto knihu jenom doporučit, jen asi opravdu nesedne každému :)).

26.04.2015

Papírová městaPapírová městaJ. Green

Bylo to super čtení. :) Green píše skvěle a jeho knihy budou patřit mezi mé nejblíbenější. Co se týče samotného příběhu, myslím že mohlo být víc propracovanější, ale i tak se mi to strašně líbilo. Brzo se chystám na další jeho knihu tak snad se mi taky bude líbit :). Vřele doporučuji! :)

26.04.2015

Losing itLosing itC. Carmack

Bože já chci pokračování! :D Tahle knížka byla úžasná. Je sice pravda, že plno podobných je na světě už spousta, a všechny jsou si svým způsobem podobné, ale i tak je pořád čteme, protože nás tyhle příběhy baví a tak to platí i u mě, pro tyhle knihu budu mít asi vždy slabost. Když jsem si poprvé četla anotaci, věděla jsem že se mi to bude líbit a vůbec jsem neřešila, že je to jen další romantický příběh.
Já mám poslední dobou trochu problém s přečtením jakékoliv knížky a tahle mě po dlouhé době vtáhla tolik, že jsem ji přečetla ani ne za dva dny. Opravdu jsem si tuhle knihu oblíbila a všem jí jen kdo mají tenhle žánr doporučuji!!! :)

21.02.2015

Jako ledJako ledJ. Lynn (pseudonym)

Čekala jsem trochu víc, ale i tak se mi celkově příběh moc líbil :).

11.01.2015

V ringuV ringuK. Evans

Ze začátku jsem byla nadšená, kniha mě pohltila hned a měla jsem pořád nutkání číst dál a dál :). V polovině knihy už to nebylo takový a prostě kniha mě tak trochu přestávala bavit, i když jsem se u toho nenudila, protože kniha byla stále dost čtivá. :) Co mi na knížce vadilo nejvíc bylo to že na mě byla prostě až moc romantická, prostě některé ty scény.. ne že bych to nemohla číst, ale přišlo mi to už přehnané někdy. Možná jsem taky knížku nečetla uplně ve chvíli kdybych jí číst měla. Kdybych teď neměla to blbé období, třeba bych se na celou knihu koukala jinak, kdo ví :). Rozhodně to ale není vůbec špatná kniha. Samotný náměť knihy se mi líbil a pokud vy máte rádi tyto knihy tak vám tutu můžu jenom doporučit!! Sama se popravdě těším co přinese další díl a doufám, že bude lepší :).

17.11.2014

SelekceSelekceK. Cass

Dokonalá knížka!! :) Není to sice nic převratného, ale mě se to strašně líbilo. Posledních 14 dní mám problém se do jakékoliv knížky začíst a této se to povedlo a to už je pomalu co říct, jenom 200 stránek jsem přečetla ani ne za dopoledne. Upřímně fandím Maxonovi, protože Aspena jsem akorát na konci už skoro nesnášela :D. Už teď mi ta kniha strašně chybí, a doufám jen že druhý díl vyjde u nás co nejdřív :). Všem doporučuji!!! :))

15.11.2014

Vždycky budeme mít létoVždycky budeme mít létoJ. Han

Nikdy jsem popravdě moc nečekala, že by mě tato série tolik oslovila. Už od prvního dílu jsem čekala takovou fajn oddechovku, nic extra, ale jsem fakt mile překvapená. Pro mě byl tento díl asi nejslabší, ale i tak vám tuto knihu můžu strašně doporučit!! Díky konci bych klidně brala pokračování, abych věděla co se dělo z hlavními hrdiny dál :)).

08.11.2014

OnOnC. Heywood

Sice to bylo na mě moc romantické, strašně předvídatelné a bylo od začátku jasní jak to vlastně skončí,ale tak i tak se mi to líbilo. Asi mám prostě pro takovéto knihy někdy slabost. :) Těším se na další díl a vy pokud máte rádi takové knihy, tak vám můžu doporučit i tuto! :))

02.11.2014

Červený vrchČervený vrchJ. McGuire

Na tuhle knížku jsem se strašně těšila už dřív než vyšla. Samotná anotace mě zaujala a já jsem si říkala, že tohle je kniha přesně pro mě a že si jí musím co nejdřív přečíst :). Popravdě jsem čekala trochu víc, ale i tak jsem byla spokojená a kniha se mi fakt moc líbila. Byla napínavá, akční a i tak trochu romantická :).Autorka knihu zbytečně neokecávala a hned nás hodila do hotové situace a to mám na knihách ráda. Pokud máte rádi takovéto příběhy, tak vám tuto knihu DOPORUČUJI všemi deseti :D

26.10.2014

NávratNávratS. Jordan

Skvělé ukončení série :). Poslednímu dílu nechyběla akce a bylo to napínavé od začátku do konce. Konce jsem se až pomalu bála jak to skončí :), ale skončilo to krásně, až bych klidně brala pokračování, které by asi trochu bylo už o ničem, ale i tak bych si ho ráda přečetla. Strašně moc jsem si tuto série oblíbila a všem ji můžu jenom doporučit :).

19.10.2014

ÚtěkÚtěkS. Jordan

Další díl této série se mi rozhodně líbil, ale jsem z něho i tak trochu zmatená. Četlo se to velmi rychle, bylo to napínavé a akční po celou dobu. Od začátku jsem fandila Willovi, ale najednou bych spíš chtěla aby si vybrala Cassiana, kterého jsem ze začátku vůbec nemusela. Jsem opravdu zvědavá koho si nakonec vybere. Konec byl dost otevřený, takže jsem ráda, že se hned můžu pustit do dalšího dílu. Všem tuhle sérii doporučuji!! :)

18.10.2014

To nejlepší z násTo nejlepší z násN. Sparks

Nemám slov, vážně. Ten Sparks mě taky jednou zabije :D. Některé jeho knihy přečtu v pohodě a některé mě doslova dostanou jako je tahle a řadí se asi k těm nejvíce. Nádherný příběh a opravdu bych taky tak dokonale chtěla umět psát. Prostě skvělá kniha a ten konec mě naprosto dostal, i když jsem v závěru malinko tušila co se nejspíš stane, ale nechtěla jsem tomu věřit. Už ani nevím co psát, dochází už i mi ta slova :D. Všem tuhle knihu doporučuji, přečtěte si to!!! :)

15.10.2014

Zloděj bleskuZloděj bleskuR. Riordan

Jedna z nejlepších knih co jsem letos přečetla :) a teď už můžu konečně říct, že je to daleko lepší než film, který tak trochu i pokazily a bohužel jsem ho i dříve viděla, ale když film vyšel, tak jsem vůbec nevěděla, že nějaká knížka existovala :D. Ze začátku jsem si myslela, že budu mít problém s věkem Percyho, ale nějak jsem to po celou dobu vůbec nevnímala :) a nechápu proč jsem si to sakra už nepřečetla dřív :D. Byl to krásný pohádkový příběh, sice asi spíše pro mladší čtenáře, ale i tak se mi to fakt strašně moc líbilo a já se nemůžu dočkat až si přečtu další díly. Rick Riordan je prostě skvělý spisovatel a já jsem ráda, že už aspoň vím proč je tolik oblíbený. Všem tuhle knížku můžu jenom doporučit!!! :)

13.10.2014

Grace - Kněžna monackáGrace - Kněžna monackáJ. Robinson

Měla jsem trochu obavy jestli mi taková kniha sedne, ale bála jsem se zbytečně, protože mě mile překvapilo jak mě tato kniha chytla, především ta druhá půlka. O Grace jsem toho dřív moc nevěděla a díky této knížce jsem se o ní a její rodině dozvěděla více. Velmi se mi líbil autorův styl psaní, takže jsem se u knížky ani chvilku nenudila, po celou dobu byla čtivá a můžu ji vám jenom doporučit. :)

11.10.2014

Esej o tragédiiEsej o tragédiiE. LaBan

Nádherný příběh!! : Tohle bylo vážně skvělé a i když jsem z toho nebyla tolik nadšená jako ostatní, tak i tak jsem této knize musela dát pět hvězdiček, protože tahle kniha si to prostě zaslouží :)). Mělo to velmi originální nápad a myšlenku a myslím, že tuhle knihu si musí zamilovat skoro každý milovník knížek. Konec jsem čekala trochu jiný, ale i tak jsem s koncem byla tak trochu spokojená a myslím, že i díky němu je tato kniha tak dobrá. Za mě všem můžu jenom doporučit!! :)

07.10.2014

Poslední čarodějka – Mlžné kamenyPoslední čarodějka – Mlžné kamenyC. Marzi

Včera jsem dočetla další díl a co o něm říct. Ze začátku to vypadalo nadějně a myslela jsem si, že tenhle díl by mohlo být ještě lepší. Jenže bylo to naopak, tenhle díl byl podle mě trošku horší a to tím, že mi přišlo že se tam skoro nic nedělo a myslím, že to mohlo být lepší. Rozhodně to není špatná série, ale asi by se mi víc líbila kdybych byla mladší. Další díl si určitě přečtu a doufám, že když je to poslední díl, že to bude aspoň mít strhující závěr :)).

01.10.2014

Najít SkyNajít SkyJ. Stirling (pseudonym)

Moc pěkná knížka, která se mi vážně líbila. Hodnotím jí ale jako takový průměr, protože přeci jen už jsem četla lepší knihy. Ze začátku jsem byla trochu zmatená a úplně jsem se do knihy nemohla vžít, ale poté už se to četlo samo a kniha byla vážně super a měla originální námět. V průběhu četby jsem zjistila, že má kniha pokračování, které se u nás zatím bohužel neplánuje vydat :/, je to myslím škoda, ale skončilo to celkem uzavřeně takže to půjde nějak přežít :)). Pokud hledáte nějakou zajímavou knihu, myslím že by tato mohla být dobrá volba ;) :)).

28.09.2014

Šílený profesorŠílený profesorC. Gilman

Skvělý příběh pro mladší, kterým můžu tuto knihu jenom doporučit :). Sice už nejsem nejmladší, ale i tak jsem z knihy unešená a moc se mi příběh líbil. Je to skvělé oddechové čtení :)).

24.09.2014

HonHonA. Fukuda

Rozhodně mě tato kniha nezklamala, ale nebyla to zas nejlepší úpířina co jsem četla. První část knihy je spíše seznamovací a moc mě to nebavilo, mělo to ale výhodu, protože i tak to bylo velmi čtivé a četlo se to rychle. Celou knihu jsem přečetla pomalu ani ne za dva dny!! Druhá část byla ale skvělá. Nečekala jsem co přijde a moc se těším na další díl, který doufám bude ještě lepší :). Všem můžu jenom doporučit! :)

07.09.2014

Cizí slovo láskaCizí slovo láskaE. McCahanová

Nádherná knížka :). začátek byl trochu horší co se týče toho čtení, ale pak se to více rozběhlo a já už jsem to nechtěla ani pak odložit, ale bohužel včera večer jsem musela, protože jsem byla pak už šíleně unavená :D. Kniha mě jinak velmi mile překvapila, protože jsem i tak trochu čekala něco jiného, ale ono to bylo dokonce ještě lepší :). Skvělá oddechovka, kterou vám můžu jenom doporučit! :)

06.09.2014

RozbřeskRozbřeskS. Meyer

Mě se to líbilo :D a je mi jedno jaký má na tuto sérii kdo názor :D. První díl byl nejlepší to je jasný, ale i tenhle nebyl vůbec špatný a především se mi líbila druhá část. Je pravda, že je to možná trochu zbytečně zdlouhavé, ale je to čtivé takže se to čte i celkem rychle. Já mám tuto sérii ráda a to jsem ji četla až v pozdějším věku než ostatní. Doporučuji!!

01.09.2014

Pýcha a předsudekPýcha a předsudekJ. Austen

Krásná knížka, která se mi strašně líbila. Četlo se mi to překvapivě rychle a je to ještě lepší než film, který ale taky můžu doporučit. :) Pan Darcy je prostě skvělý a i když jsem věděla jak to skončí tak jsem strašně chtěla aby se Elizabeth dal dohromady, takže jsem celý příběh prožila znovu a myslím, že ne naposledy. :) Jedna z nejlepších klasik :). Všem doporučuji!! :)

31.08.2014

AsylumAsylumM. Roux

Já jsem asi prostě divná :D, ale mě se to líbilo moc a to jsem od knihy očekávání měla. Doslova horor to není, ale když jsem to včera v noci četla tak díky těm fotkám jsem strach vážně měla. Čtivá kniha plná napětí. Za sebe vám knihu můžu doporučit. Věřím, že je to asi spíš pro mladší, ale já knihu hodnotím 5 hvězdičkami a moc se těším na druhý díl :)).

28.08.2014

Ještě než umřuJeště než umřuJ. Downham

Moc pěkná knížka, kteráse mi líbila, ale i trošku mi nesedla. I tak je to prostě příběh který by si měl přečíst každý a uvědomit jaké má někdy štěstí a své zdraví si hlídat, protože to je to nejcenější co máme :). Ten konec byl strašný a na mě otevřený, chci vědět jak to bylo dál :D. Poslední dobou mám všude otevřené konce, ale pokračování nikde :D, štve mě to už. Všem knížku doporučuji!!! :)

25.08.2014

Polibek pro AnnuPolibek pro AnnuS. Perkins

Dokonalá knížka!! :) Opravdu jsem nečekala že až tolik by se mi to mohlo líbit. Příběh je naprosto nádherný a úplně jsem se do něho zamilovala a i do postav. S Annou jsem dokonce jednu část i dost soucítila a úplně mě to dostalo. Co se mi, ale na knížce nejvíc líbilo bylo prostředí. Paříž byla v knížce popisovaná dokonale a já se tam prostě jednou musím podívat :D. A ten konec? Krásný, jsem s ním nadmíru spokojená a strašně bych chtěla vědět jak to bude vlastně dál :). Všem vřele doporučuji! :)

23.08.2014

Seznam mých přáníSeznam mých přáníG. Delacourt

Krásná knížka, která mě moc překvapila. Netušila jsem pomalu do čeho se vlastně pouštím, ale o to víc se mi to líbilo. Obdivuji, že tohle dokázal napsat muž, když příběh je vypravěný z pohledu ženy. Žádnou podobnou knihu jsem nečetla, a je to opravdu vyjímečná kniha. Je to spíš příběh ze života a řekla bych že ani dějovou linku to moc nemá. Kniha je hodně pravdivá a nutí k zamyšlení. Myslím, že tohle stojí vážně za přečtení!! :)

21.08.2014

Ve stínu černých ptákůVe stínu černých ptákůC. Winters

Na tuhle knihu jsem se strašně těšila, především přes ty velmi kladné recenze. Knížka se mi líbila to ano, ale zas tolik nadšená jsem z ní nebyla, čekala jsem asi něco víc. Příběh byl čtivý a celou dobu jste v napětí, protože nevíte vlastně jak to celé bude pokračovat. Líbilo se mi taky, že se to odehrává během první světové války kdy se objevuje španělská chřipka a je podle mě i škoda, že o tom autorka v knize nenapsala více. Celkové zpracování knihy je úžasné, jen tam mohlo být více fotek a víc pasovat k ději, ale to už je takový detail. Pokud jste to jste to ještě nečetli, tak to napravte myslím, že by se vám to mohlo taky líbit!!

19.08.2014

Amy a Roger: Na cestěAmy a Roger: Na cestěM. Matson

Nádherná knížka, která mi chybí už teď. Vážně na tuhle knihu se bude skvěle vzpomínat a ráda bych tohle klidně podnikla i já :D. Knížka byla čtivá a četla se mi rychle. Líbilo se mi skvělé doplnění playlistů, různé fotky a celkově kniha je nádherně graficky zpracovaná. Není to úplně klasická romantická knížka, protože té je tam jenom špetka. Někomu může tato kniha přijít možná nudná, protože přeci jen v knížce se to zas tolik moc nestane, je to jen takový příběh ze života, ale mě to nevadilo a kniha se mi vážně moc líbila. Konec sice skončil otevřeně, ale na druhou stranu mi to vůbec nevadí, můžeme si aspoň sami domyslet jak to vlastně bylo dál. Pokud hledáte nějakou nenárčnou oddechovku, tak vám doporučuji tuto knihu :)).

16.08.2014

ŠampionŠampionM. Lu

Sakra to bylo skvělý, určitě lepší než druhý díl, i když na Legendu to nemá :). Ze začátku se mi to popravdě moc nelíbilo, ale pak se to zlepšilo a ten konec, tolik zvratů a překvapení, naštvalo mě to i celkem dost, ale tak co se dá dělat, mělo to tak být a nejradši bych po tom konci chtěla i pokračování :D :D. Vážně skvělá sérii, která stojí za přečtení, všem ji doporučuji!! :)

12.08.2014

FenoménFenoménM. Lu

Wow, další skvělý dystopický příběh, strašně jsem si tuhle sérii oblíbila a bylo to prostě skvělý. Nevím jak komu, ale mě první díl uchvátil trochu víc, ale i tenhle nebyl vůbec špatný :). A ten konec!! Tohle jsem opravdu nečekala, na druhou stranu jsem byla ráda za něj, ale na druhou stranu jsem zas byla i naštvaná a jsem zvědavá hrozně na třetí díl, který ještě dneska začnu číst a já jen doufám, že to dopadne dobře, i když nevím proč tak mám pocit, že tohle nemůže skončit dobře :/. Kdo ještě nečetl tuhle sérii tak vám ji všem doporučuji!! :).

09.08.2014

Etiketa a špionážEtiketa a špionážG. Carriger (pseudonym)

Zvláštní kniha, která se mi svým způsobem líbila, ale zároveň mi přišlo že až tak mi úplně nesedla. Co se týče náměťu knihy tak je úplně dokonalý a originální a s něčím podobným jsem se doposud nesetkala, ale co se týče děje, ten se mi už tak moc nelíbil a myslím, že autorka mohla knihu lépe zpracovat a některé věci vysvětlit více do detailu :). Knihu hodnotím kladně a díky skvělému náměťu ji dávám 4 hvězdičky, a pokud hledáte netradiční knihu, tak vám můžu doporučit tuto :).

02.08.2014

ArchivArchivV. Schwab

Bože!! Tohle byla vážně bomba. Nečekala jsem, že bych tuhle knihu zvládla přelouskat ani ne za den!!! Je to vážně skvělá kniha, která se čte úplně sama. Teď už i docela chápu, že asi ne úplně všem sedne, protože přeci jen tato kniha se určitě spíše řadí k oddechovým knížkám, v knize se toho totiž na druhou stranu moc neděje, takže akčnost tu trošku chybí.. nakonci ji je teda dostatek, až jsem se pomalu bála, že to skončí špatně. Takže kdo má rád akční knihy, tak tuhle knihu bych mu asi moc nedoporučivala. Ale jinak je to vážně skvělý, originální příběh, který stojí za přečtení a všem knížku doporučuji!! :) Moc se těším na druhý díl, a jsem zvědavá co nového nám přinese :)).

01.08.2014

Prokleté sestryProkleté sestryL. J. Smith

Tuhle sérii mám ráda :) a i tento díl mě nezklamal. Je pravda, že první díl se mi asi líbil o trošičku víc, ale i tak si myslím, že tohle není vůbec špatná sérii, i když asi spíše nadchne mladší čtenáře. Třetí díl si určitě časem taky přečtu a vy pokud máte rádi nenáročné, oddechové čtení, tak vám knížku můžu vřele doporučit!! :)

30.07.2014

Žena v černém - Anděl smrtiŽena v černém - Anděl smrtiM. Waites

Skvělá knížka. Líbilo se mi to mnohem víc než Žena v černém, u které jsem se teda víc bála, u této jsem se nebála vůbec. Neměla jsem sice jakoby ten první díl v plánu číst, ale aspoň víte některé věci, které předcházeli ději v této knize. Čte se to rychle a dá se to přečíst i během chvilky. Za sebe vám tuto knížku můžu doporučit :).

28.07.2014

1 2 3 4 5 >