Past na Sněhurku

Past na Sněhurku

Čtrnáctiletá Stella ztratila paměť při autonehodě, při níž přišla o život její matka. Stella se na ostrově v Severním moři, kam se přestěhovala s otem, který tu hledá zapomnění, ocitla daleko od svých přátel a připadá si opuštěná. Ve škole se s ní baví jenom podivná Antje a pohledný Robin, o něhož se však zajímá právě Antje. Navíc se kolem Stelly dějí záhadné věci způsobující, že si připadá jako v té nejhorší noční můře. Musí se potýkat nejen s nimi, ale i s nedůvěrou okolí, které vše připisuje pouze jejímu špatnému zdravotnímu stavu. Stella však začne brzy tušit, že klíčem k vyřešení všech problémů jsou vzpomínky. S Robinovou pomocí začíná objevovat pravdu, která vede k odhalení strašlivého tajemství, tak neuvěřitelného, až se její paměť zdráhá jej odhalit... Dokáže Stella zjistit, co se tehdy skutečně stalo? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25275/past-na-snehurku-25275.jpg 480

Schneewittchenfalle (2007)

Vydáno:, Víkend

simi28
14.11.2016

Kniha mě opravdu bavila ještě víc než Pohádkový zločin. Konec jsem sice tušila, ale stále jsem věřila, že to tak nebude. Za mě opravdu doporučuji

anibeni
13.08.2016

Kniha pro mne byla odpočinková, s nádechem tajemna... Pointu příběhu jsem začala tušit až ke konci, rozhodně si nemyslím, že je kniha od samého začátku předvídatelná.. Doporučuji k přečtení...

nikinikiniki
27.02.2016

Čtivá kniha, ale po pravdě, jsem čekala něco více podle zdejšího hodnocení. Mnohem lepší kniha je Popelčina kletba. V Pasti na Sněhurku už člověk od začátku tušil, jaký bude konec.

Katka.Venus
03.08.2015

Tuto knihu jsem si přečetla z nudy na dovolené,... Naprosto úžasná kniha :) Byla jsem napětím, úžasem, ale i smutkem bez sebe. Konec mě naprosto překvapil.

steph.tey
19.07.2015

Úžasný thriller! (zároveň první co jsem četla) Nejdříve mi trochu vadil styl, jakým je kniha napsaná (jsem zvyklá číst knihy z pohledu hlavní hrdinky), ale po několika přelouskaných stránkách jsem si začala zvykat (jednou to stejně přijít muselo:-P). Pro mě byl ten konec naprosto nečekaný a také bych ocenila více romantiky - bože co to píšu? vždyť je to thriller! - ale i tak to převýšilo moje očekávání. Pravděpodobně si brzo přečtu něco podobného.

Alca007
17.05.2015

spíše pro mladší ročníky ....
ale, bavila mě. Předvídatelný děj mi ani nevadil.

Kat9
01.05.2015

Knížka byla nakonec lepší,než jsem čekala.Zdá se mi asi nejlepší z té řady thrillerů pro dívky od téhle spisovatelky.Dokonce jsem se do ní asi po 100 stranách začetla tak,že jsem ji dočetla za jedno ráno.Přišlo mi to smutné a hrozné.Spoiler:Bylo hrozné,že ten Stellin malý bráchy Sven taky umřel.Proč ho tam ta spisovatelka vůbec dávala?Jak mohl někdo zabít tak malé miminko?Je to hrůza,že jsou takový žárliví psychopati.Ale abych napsalo něco hezčího,ty písničky se mi tam moc líbily.Zvlášť ta poslední,to byl asi začátek té písničky,co ji tam celou dobu psala,ne?Bylo to dojemné,že by to člověka skoro rozplakalo...Ale mě jen naštěstí jen skoro.

čtenářka2001
24.04.2015

Pěkný příběh líbil se mi ale mohlo tam být více postav a ne tak okatý vinník.

Pedruska01
21.08.2014

Knížka je pro mladší než jsem já, to už kvůli věku hlavní hrdinky, ale je naprosto skvělá. Skvělý detektivní příběh. Nedal se od knihy odtrhnout zrak! Okamžitě jsem si autorku zařadila mezi oblíbené, ona tam opravdu patří! :) Někteří mají předsudky, že pokud je spisovatel z Německa, musí to být jednoznačně brak. Pfff! Tady je vidět, že předsudky stojí za kulový a opak je pravdou! Mě nikdo, natož "němečtí" spisovatelé nevadí a jsem ráda, že se mi tato kniha dostala do rukou! Doporučuji a fertyk! :D

ann5665
11.08.2014

knížka byla úplně suprová,nešlo se od ní odtrhnout a chtěla jsem,aby nikdy neskončila :( fakt supeer

Kailey
10.07.2014

Knížka se mi celkem líbila. Přečetla sem ji za víkend. Nedalo se od ní odtrhnout. Nejdříve jsem si myslela, že za tím vším bude Mary, protože jí Stella přebrala Robina. Konec byl pro mě nečekaný.

kleria
15.10.2013

Moc pěkná knížka, lepší než Pohádkový zločin, knížku můžu jenom doporučit!!! :D

cace
06.08.2013

Četla dcera celkem svižným tempem. Dala se slyšet, že kniha c ní nic hlubšího nezanechala, spíš oddechové čtení.

Lenna75
27.07.2013

Sněhurka trochu jinak - prostě skvělý nápad!

Ell Amaterasu
26.04.2013

Ze začátku mě kniha celkem bavila, ale v průběhu mě přestávala bavit. Konec byl na mě moc rychlý a málo... obkecaný. Čtu, čtu a najednou konec.Ale rozhodně nechybí napětí a tajemno. To se mi na tom líbilo, ale jak jsem zjistila, takové knížky, jako je Past na Sněhurku, mě moc nebaví. Nebo to bude jen tahle konkrétní knížka? To nevím.

suze
19.04.2013

Super knížka, podle mě nejlepší, co Krystyna Kuhn napsala...

Mi.Mlc
14.04.2013

Jedna z nejúžasnějších knížek, které jsem četla. Nemohla jsem se od ní odtrhnout a to je na knížkách nejlepší! :) Určitě doporučuji! :)

Enefersis
18.02.2013

Skvělá kniha. Patří ovšem mezi ty, které se dají číst jen jednou, protože když už víte co a jak, podruhé to není ono. Po upírech, vlkodlacích, démonech, andělech, Zaklínačích a já nevím čem ještě to byla příjemná změna :D Rozhodně doporučuju :)

johisa
20.06.2012

Miluju knížky Krystyny Kuhn, píše takové nevšední příběhy a záhady napínavé od začátku do konce, a od nikoho nekopíruje. Tahle knížka se mi velmi líbila, moc doporučuju:)

Selekcaje
07.04.2012

Mám ráda záhady, když dobře dopadnou:) Moc se mi tato kniha líbila:)

Tuffy
29.12.2010

Ačkoliv obyčejné, přesto čtivé a zajímavé. V jednoduchosti je holt krása...

Krystyna Kuhn

Krystyna Kuhn