Pohádkový zločin

Pohádkový zločin

Třináctiletá Gina přijela do Paříře a z okna luxusního bytu matčina přítele z nudy sleduje dění v protějším domě. Když ale za jedním oknem vidí vraždu a vzápětí tam vypukne požár, svět jako by se rázem postavil na hlavu. Mrtvé tělo se nenašlo, policie jí nevěří, matka má práci v Opeře, jediným pomocníkem je chlapec arabského původu, který na ulici čistí boty. Ale kdo je ten tajemný muž, který Ginu sleduje...? méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/25_/25276/pohadkovy-zlocin-nmM-25276.jpg 3.955

Märchenmord (2007)

Vydáno:, Víkend

maličkán

Příjemné odpočinkové čtení. Nenudila jsem se.

simi28
27.10.2016

Moc milá kniha. Už jsem jí jednou četla, ale chtěla jsem si ji znovu připomenout a rozhodně toho nelituji. Je to prostě takový pohádkový thriller.

evca7271
31.07.2016

Moc krasny pribeh.DOPORUCUJI.

terikanda
28.02.2015

dobra kniha akorad me mrzi ze to nemá lepsi konec

kleria
12.10.2013

Moc pěkná knížka, škoda jen, že byla tak krátká :D

suze
18.07.2013

Super knížka, četla jsem, když jsem začínala s francouzštinou, kterou je děj podbarven, takže i to bylo pro mě zajímavým spestřením.

johisa
25.06.2012

knížky od K. Kuhn mám moc ráda ale tahle patřila k těm slabším, na Popelčinu kletbu a Past na Sněhurku to teda rozhodně nemá. No jinak se mi to líbilo.

dqenisa
06.03.2012

Past na Sněhurku jsem nečetla takže nemůžu pusoudit , ale Pohádkový zločin mě zaujal a myslím že je to dobrý příběh a zajímavá zápletka.

Tuffy
08.08.2011

Kniha má zajímavý děj, ale Past na Sněhurku ji rozhodně trumfla.

Krystyna Kuhn

Krystyna Kuhn