kleria kleria komentáře u knih

Hostitel Hostitel Stephenie Meyer

Tak tohle byla úžasná kniha, lepší jsem snad ještě nečetla :D, napínavé až dokonce. Předčila mé očekávání a za to jsem ráda. Na této knize mi vadily pouze dvě věci: 1) na mě možná až zbytečně tlustá, ale možná se mi to jenom zdá. A to mám tlusté knihy nejradši, protože krátké knížky mají pro mě moc krátký příběh, ale to je logické (např. kniha Drakova přísaha - pěkná, ale na mě moc krátká :)). 2) Prvních 100 stran bylo pro mě strašný. Četla jsem to snad týden, né-li díl. Byla to pro mě strašná nuda, ale pak se to rozvinulo do plného napětí a lásky. Těch zbylých 450 stran jsem přečetla během asi tří dnů. Víc k tomu nechci prozradit, protože tuším, že je tu někdo kdo si tento komentář přečte a přitom knihu ještě nečetl. Ještě jenom dodám že mi na téhle knize vadila jedna věc a to ta že se skoro celá knížka odehrává na jednom místě. A to si myslím že u téhle knihy byla škoda :/ :)). Jinak kdo mají rádi sci-fi a mimozemšťany určitě doporučuji. Sice vás asi odradí přečíst si cca 550 stránek, ale já si myslím že u téhle knihy to stojí za to ;).

07.04.2013 5 z 5

Lenobiin slib Lenobiin slib Kristin Cast

Jak jsem už říkala u knížky Drakova přísaha mě tato novela bavili mnohem víc, i když mě na týhle knížce nejvíc mrzí ten konec. Nádherná knížka, která skončí na mě tak zvláštně, jinak taky doporučuju přečíst ;).

01.04.2013 5 z 5

Drakova přísaha Drakova přísaha Kristin Cast

Tato kniha mě moc neuchvátila :), myslím si že druhá novela byla mnohem lepší. Jinak to rozhodně stojí za přečtení ;).

01.04.2013 3 z 5

Upírské příběhy Upírské příběhy Arthur Conan Doyle

Úžasné povídky :), i když ta první povídka nebyla nic moc. Pak už to bylo lepší a lepší. Určitě doporučuji si to přečíst ;).

20.03.2013 5 z 5

Hra lží Hra lží Sara Shepard

Další moc pěkná kniha autorky, už se těším na další díl této série :).

16.03.2013 4 z 5

Na útěku Na útěku Rachel Ward

Velmi povedená kniha, ale ten konec mě zklamal, protože nemám ráda smutné konce.. Jinak můj styl psaní a ani příběh není můj styl. Mám radši fantasy.. :D. Jinak určitě doporučuji prečíst :)...

10.03.2013 3 z 5

Zlatá lilie Zlatá lilie Richelle Mead

Úžasná kniha :), nejhorší byl ten konec :/ protože teď musím čekat takovou dobu na třetí díl, je to strašný :D. Je taky pravda že ve VA jsem Sydney moc nemusela, ale teď jsem si jí oblíbila. Jinak mi ve druhým díle mi chyběla Rose :/ :)).

07.03.2013 5 z 5

Příběhy z neslavnýho života Příběhy z neslavnýho života Rachel Renée Russell

Pěkně napsaná knížka, ale pro mě to asi už moc není :D.

25.02.2013 3 z 5

Záhada tajného dopisu Záhada tajného dopisu Enid Blyton

Když jsem byla malá tak mě tato knížka bavila číst pořád dokola, ale teď už mě to tolik nebaví. Jinak pro mladé čtenáře určitě doporučuji ;).

24.02.2013 3 z 5

Prokletý dům Prokletý dům Rachel Caine (p)

Nádherná knížka :), už se těším až si přečtu druhý díl. A nejvíc mě štve že já nesnáším konce, na které si musím počkat do dalšího dílu :D.

17.02.2013 4 z 5

Mrazivé léto Mrazivé léto Manuela Martini

Moc pěkná kniha, jenom ten konec mě překvapil :).

14.02.2013 4 z 5

Dva meče Dva meče Karolina Limrová

Moc pěkný, ale první díl se mi líbil mnohem víc. To je můj názor :D.

11.02.2013 5 z 5

Zrozena o půlnoci Zrozena o půlnoci C. C. Hunter (p)

Moc pěkná kniha, těším se až jsi přečtu další díl :).

03.02.2013 4 z 5

Někde jinde Někde jinde Gabrielle Zevin

Super knížka, přečetla jsem jí během jednoho večera, doporučuji. :)

30.01.2013 5 z 5

Hitlerova dcera Hitlerova dcera Jackie French

Docela pěkná kniha, ale jak stále opakuji na mě moc krátká :DD.

24.01.2013 3 z 5

Chvíle před koncem Chvíle před koncem Lauren Oliver

Knížka se mi líbila tak průměrně. Začátek mě bavil, pak mě to přestalo bavit, že jsem to ani nechtěla dočíst, ale zkusila jsem to a jsem za to ráda. Konec byl nejlepší :D.

24.01.2013 4 z 5

Kůň mých snů Kůň mých snů Christiane Gohl

Moc pěkná kniha, dobře se čte.

09.01.2013 4 z 5

Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Neuvěřitelné září - Tajný deník Tomáše S. Petra Braunová

Nádherná knížka :), nic jiného nemůžu k tomu dodat.

09.01.2013 5 z 5

Bílý tesák Bílý tesák Jack London

Úžasná kniha, doporučuji si ji přečíst :).

09.01.2013 4 z 5

Příběhy neoblíbený pařičky Příběhy neoblíbený pařičky Rachel Renée Russell

Druhý díl mě moc nebavil, první byl lepší :).

09.01.2013 3 z 5