Lenobiin slib

Evreux, France, 1788: Předtím, než se stala Zoeyninou oblíbenou profesorkou a než nastoupila do Školy noci… Lenobia je jen normální šestnáctiletá dívka - s dost problémy na celý život. Jako nemanželská dcera mocného barona sem nikdy úplně nepatřila a místo toho musí sledovat rozmazlenou nevlastní sestru Cecile, která dostane to, co chce. Jako by to nestačilo, její nevšední krása přitahuje nechtěnou pozornost kdekoli to jde. Pro jednou by chtěla jen tak zapadnout.
Ale když osud zasáhne, Lenobia se náhle ocitá obklopena ostatními dívky, na lodi plující do New Orleansu, kde budou provdány do města nejbohatších Francouzů. A nejsou sami… Zlý biskup, který má zkušenosti s temnou magií, jede stejnou cestou. Jeho touha po půvabných mladých ženách z něho dělá nebezpečného - hlavně pro Lenobii, která upoutala jeho pozornost ve Francii. Takže zůstává skrytá, tajně navštěvuje lodní stáje, kde je krásný mladý muž a jeho krásný kůň Percheron hned získá její pozornost. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/12_/127586/skola-noci-novely-lenobiin-slib-Eyn-127586.jpg 4210

Škola noci – novely (2.)

Lenobia´s Vow (2012)

Povídky, Fantasy, Pro děti a mládež
Vydáno:, Knižní klub

hadris

Lenobiin slib se mi velmi líbil, dojemný příběh. Jen je škoda, že je tak krátký, přečteno za dvě hodiny. Přesto doporučuji :)

EvikU.

Jelikož jsem nečetla školu noci, tak to byl moc krátký děj, ale i tak se mi kniha moc líbila.

Ailee

Asi se mi líbila víc, než první ze série novel, ale tím, jak je děj kraťoučký, nestihne se čtenář ani pořádně s postavami sžít, takže když jde do tuhého, nechává ho to chladným, což je škoda, protože dějově to bylo rozhdně zajímavé a dobře napsané.

Devil-Ivet
05.11.2016

Tahle novela se mi vůbec nelíbila. Svým způsobem to bylo zajímavé a do Školy noci to skvěle zapadalo, ale mě už to prostě nebaví. Těch dílů je moc a touto knihou jsem to celé uzavřela. Co na tom, že to nemám dočtené..?

Hoshi
03.02.2016

Dojemný příběh a nádherné ilustrace. Tato novela je čtení na odpoledne, ale to jí neubírá na kráse. :)

pejty
11.01.2016

Další povídka ze světa Školy noci, která je velmi poutavá a s hodně silným koncem. Jediným mínusem je délka knihy, neboť jsem ji měl přečtenou asi za dvě hodiny, což je na můj vkus až příliš krátké.

Aggie.
09.01.2016

Velmi pěkná kniha, mnohem lepší než samotná série školy noci. Příběh mě upoutal, okouzlil a dojal. Navíc to máte hrozně rychle přečtené.

zuzana4291
27.12.2015

Velmi krásný příběh Lenobie, velmi poutavý a bohužel smutný...ale je to velmi hezká kniha

Turante
15.12.2015

Kniha se mi moc líbila, je to zase jeden ze střípků do celé série Škola noci.

Misa25
05.11.2015

Vždy je moc hezké si přečíst o vedlejších postavách, které si člověk oblíbí :))) Jen víc takových knih :))

RosMeggie
03.10.2015

Krásný příběh, rychlý sled událostí, přečteno za 2 hodinky... :D
Moc se mi příběh líbil... lehce smutné, ale bez toho by to nebylo ono... :)

P.S. Pro všechny kdo četly, popřípadě čtou Školu Noci rozhodně doporučuji... :)

xoxo Rose

Always a reader
16.09.2015

Je to moc pěkná, zajímavá knížka. Kvůli ní bych si i někdy ráda přečetla celou sérii Škola noci.

Kelen30
20.07.2015

Lenobia byla moje oblíbená učitelka . Ten biskup se mi hnusil. Jsem ráda že shořel .Ale Martina je mi líto.

zuzanagelnarova
18.07.2015

Tahle kniha se mi velmi líbila :)

27.03.2015

Je mi líto, jak Lenobia dopadla. Najít svou pravou lásku a hned vzápětí o ní přijít je hrozné samo o sobě.

TaberýováM
13.02.2015

Lenobii mám ve "škole noci" velice ráda a proto se mi tahle kniha velice líbila.
Jsem velice spokojená, vystihuje tak její charakter a jáká je. moc se mi tahle novela ke školy noci líbila.

ivanhoen
27.07.2014

Lenobii mám v sáze "Školy noci" také velmi ráda. Ji, její povahu i její jednání.
Novela, příběh, krásně vystihuje právě její charakter a jak se stala takovou, jaká je.
Popravdě, ze začátku jsem se do něj nemohla chvíli dostat, ale jinak je příběh poměrně čtivý, ale krátký a dle mého by mohl klidně ještě chvíli pokračovat.

Osobně se mi tyto jednotlivé krátké novely líbí víc než už tak strašně protažená sága "Školy noci". Jedenáct dílů je už fakt až až!

jesterka.as
21.03.2014

Krásné a smutné :( ale moc se mi tyhle novely líbí, víc než škola noci poslední dobou, je to krásně napsané a doufám, že přibudou další :)

orangerose
20.03.2014

dostala ji jako dárek od bývalé kamarádky,líbila se mi, krásná obálka, docela mně překvapila :)

Vendulik
27.01.2014

Skvělé. Knížka mě moc překvapila.

trynitrix
23.12.2013

Novela o dalším učiteli z Noci školy nezklamala ale bylo to až moc krátké.
Lenobiin začínající příběh byl smutný ale vystihující o její povaze.

hradilovi.mk
19.12.2013

Kniha se četla rychle. Něco mi tam ale chybělo tak dávám jen 4*

Sima:)
07.11.2013

povedena :)

Katie46
08.09.2013

Velice krásné i když smutné. Těším se na novelu o Nerefet. =)

Dandulka
06.05.2013

Novela o Škole noci, kde je hlavní hrdinkou Lenobia. Příběh o tom, jak se vlastně sama stala upírkou. Malá, útlá knížečka, ale velmi čtivá.

katka101
29.04.2013

Pěkně napsaná novela i když si člověk celou knihu přeje aby to nedopadlo tak, jak to dopadnout musí.

pikilo
20.04.2013

aaa novodobá harlekýnka :D miloučká knížečka... víc k tomu nemám co říct. Ale jinak Martin, moc pěknej chlap.

barborelka
11.04.2013

Lenobiin slib se mi líbil daleko víc než Drakova přísaha! Doufám, že Martin(resp. jeho duše) bude ten fešný kovboj v 9 díle ŠN. Jsem zvědavá na další novelu o Neferet :-)

kleria
01.04.2013

Jak jsem už říkala u knížky Drakova přísaha mě tato novela bavili mnohem víc, i když mě na týhle knížce nejvíc mrzí ten konec. Nádherná knížka, která skončí na mě tak zvláštně, jinak taky doporučuju přečíst ;).

milostné příběhy upíři 18. století

Autoři knihy