Zombie blondýny

Zombie blondýny

Hannah a její otec, bývalý policista jsou neustále na útěku před exekutory. Tentokrát zamířili do malého města jménem Maplecrest. Od prvního okamžiku Hannah cítí, že je něco špatně. Že se tu děje něco podivného spousta domů je na prodej a ulice jsou nezvykle klidné aprázdné. A pak se po prvním dni na místní střední škole dostane mezi skupinu roztleskávaček nejpopulárnějších dívek na škole. Divné na nich je, že všechny vypadají stejně stejně krásné, stejně blond a se stejnou bledou pletí, dokonce i jejich jména jsou si podobnávšechna začínají písmenem M. Ony jsou ale ty, které vládnou celé škole. Věčná outsiderka Hannah náhle cítí možnost změnit svůj život a jednou patřit mezi ty úspěšné a je jí jedno, před čím ji varuje její kamarád Lukáš. Pokud si nedá pozor, bude stejně blond,stejně populární, ale také stejně mrtvá jako ostatní zombie v tomhle městě... Blond zombie je strhující příběh a trochu hororové čtení nejen pro mladé ženy a dívky. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/32_/32167/zombie-blondyny-32167.jpg 3.2103

Zombie blondes (2008)

Horory, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Albatros

sabanka
23.03.2015

Na kombinaci Twilight a Stepfordskym panicek to docela uslo . Libi se mi nejaka ta celkova nerealnost a za dalsi by musela byt Hannah blba ,aby si toho jiz drive nevsimla :D :)

pajka0071
28.08.2014

Kniha mě moc nezaujala, i když vypadala na první pohled zajímavě. Ale byly chvíle kdy mě to opravdu bavilo :)

Kari15
13.08.2014

To byl docela nářez, tahle kniha mě strašně bavila :D. Byla to strašná šílenost a navíc tam byli zombíci. Nevím jestli bych knihu doporučila, protože není pro každého. Super oddychovka na prázdniny :D:)

ivca.jaresova
16.03.2014

Knížka se mi moc líbila. Přečetla jsem ji během dvou nocí. Líbil se mi námět. Knížka se mi líbila, protože byla s nápadem. I konec mi přišel dobře promyšlený.

Rose18
28.09.2013

Kniha se mi moc líbila. A páni, ten konec!

kleria
17.06.2013

Vážně úžasná kniha, jak tak koukám mnozím se nelíbí, ale mě bavila a byla pro čtivá skoro od začátku až do konce ;).

Ell Amaterasu
09.06.2013

Tahle kniha má sice dobrý nápad, ale poněkud špatně zpracovaný. Lukas - jediný člověk ve městě, můžete mi tedy říct, čím se živili ostatní obyvatelé města? Každý přece potřeboval krev, aby se mohl vydávat za člověka. Je to dobrý nápad, ale celé zombie město s pouze jedním člověkem je trochu přitažené za vlasy.
Je to tak na max. tři hvězdy, protože i když mám takové knížky ráda, tahle byla jedna z těch horších.

mautina7
11.05.2013

Trochu mě zarážejí ty všechny negativní komentáře.. Myslím, že jako odpočinková knížka psaná pro teenagery je dobrá, trochu mě tam nebavily ty cliché typu - hlavní hrdinka zažívá lásku s nejhezčím klukem, atd., ale rozhodně bych jí neházela do odpadu. Celkem mě mrzí, že od autorky není do češtiny přeloženo víc knížek..

MagdalenaHalow
13.04.2013

Obsahuje spoilery!
Vážně tragédie. Tak za a) utíkání Hannah a její táty před "spravedlností" zvlášť, když je to bývalý policista - blbost, b) Hannah - holka, která je úplně vypatlaná a chce být populární - stupidní, c) konec - zombie roztleskávačky bych možná vzala, ale celé zombie město??? Jak mohl ten její kamrád (už si ani nepamatuju, jak se jmenuje) být jako jediný člověk v celém městě? Proč ho autor na konci zabil? - děs a hrůza! Do poloviny ta knížka ušla, ale potom to bylo vážně hrozné. Už nikdy více.

Velcka
17.03.2013odpad!

Jak tak čtu, tak se to nelíbilo snad nikomu... mě taky ne, jedna z nejhorších knížek, které jsem kdy četla. Už nikdy víc!

Lucka66
10.02.2013

Moc se mi to nelíbilo, nudilo mě to..ani si nepamatuju jestli jsem to dočetla..

vasjkdhlsjh
31.01.2013odpad!

Tahle knížka byla hrozná!
Celá je vyprávěná stylem "Ahoj, jsem Hannah. Chci být populární. Myslím si, že jsem hezká, takže nechápu, proč se se mnou lidi nechtějí kamarádit. Ráda si koušu nehty a beru si šaty od svých populárních kamarádek. Vůbec mi to není blbý, oni chápu, že jsem chudá."
Tuhle knížku s chutí zařadím mezi nejhorší knížky v životě, co jsem kdy četla. Nejenže se s hlavní postavou nedalo soucítit , ale je ve všech směrech nesympatická. Možná je nápad se "zombíky" zajímavý, ale to, že pan spisovatel do jejich role angažoval roztleskávačky, o kterých zaprvé nevěděl vůbec nic a za druhé si myslím tenhle otřesný příběh je lživé a naprosto otřesné zpodobnění tvrdě pracujících sportovkyň jako příšer. Autor zjevně ignoruje podstatná fakta a příběh převrací v subjektivní a smysl nedávající "drama", kterým si nejspíše léčí svůj psychický deficid z dětství. Nejen že roztleskávačky nejsou obvykle sebestředným zmalovaným středobodem školy/města, ale dělají sport, který je nejvíce rizikovým týmovým sportem. Nejspíš autor nezná žádná fakta a příběh roztleskávaček založil plně na středoškolských filmech. Příběh zkrátka nemá hlavu ani patu, obzvlášť když je autorem muž a snaží se příběh podat očima náctileté nevyrovnané Hannah. Takže, i když je knížka v celku tenká, nutila jsem se do četby asi dva týdny, protože jsme se nad každou stránkou rozčilovala. Kdyby knížka nebyla z knihovny, tak jí spálím. HRŮZA!

Jitulisko
12.12.2012

mno takové jako bez štávy.... nelibilo je to nepovedený :(

Em.
17.10.2012

Otevřené konce, ty jsou fajn, sama si můžu domyslet, jak to dopadlo :) Ale mimoto ve mě žádný trvalý dojem kniha nezanechala.

johisa
29.02.2012

kniha se mi velmi líbila, jenom ten konec me mrzi, protože je otevřený. Jinak velmi dobre :)

Kituna
18.02.2012

knizka o nicem urcite nebyla .. smutny pekny pribeh ,....

Mrs.Domis
09.02.2012

Mně se knížka líbíla, koupila jsem si ji a nelituju toho ..:D dobře jsem si početlaa :D ;)

Kateriska
01.08.2011

Očekávala jsem od týhle knihy, že bude zajímavá a čtivá. Ale opak byl pravdou. Kniha až nakonec mi přišla taková plytká, že by to byl příběh strhující to rozhodně ne. Četla jsem už mnoho lepších knížek, takže tahle byla opravdu NEstruhující!

denysek2

Tahle knížka mi přišla o ničem, nedá se to srovnat např. se Stmíváním atd. Jediný co se mi líbilo byl konec, jinak mi Hannah přišla někdy blbá jak poleno( sorry), má to otevřenej konec takže jsem se vlastně ani nedozvěděla jak to dopadlo, i když představu o tom mám... Knížku jsem si půjčila od sestřenice takže jsem ráda že jsem si ji nekoupila.

Autor knihy

James Brian