Zápas o osud lidstva přehled

Zápas o osud lidstva https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/132904/bmid_zapas-o-osud-lidstva-2mC-132904.jpg 4 111 111

Mayské proroctví série

Šestnáctiletá Caity odhalí význam podivných znaků vyřezaných v obložení svého pokoje. Jde o dávné mayské proroctví, které jí přisuzuje důležitou roli v osudu lidstva. Bude mít dostatek sil a především odvahy vzít na sebe nelehký a nebezpečný úkol?

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Fragment (ČR)

The Daykeeper´s Grimoire: Prophecy of Days , 2012

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Zápas o osud lidstva. Přihlašte se a napište ho.

cestina_s_linus
23.04.2024 4 z 5

Já jsem “to dítě, které v roce 2012 ze všech stran slyšelo o KONCI SVĚTA. Nikdy by mě nenapadlo, že se dostanu ke knize, která mi tuto událost opět připomene. Všechny ty konspirační teorie, “Stínová vláda, ovládání skrze DNA, záměrné vyvolávání konfliktů... milovníci hoaxů budou z knihy nadšení.

Osobně si myslím, že je kniha napsána pro mladší čtenáře. I přesto, že v textu najdeme velké množství pojmů z fyziky, historie, IT, filozofie apod., tak se jedná o zajímavý příběh, kde jsem si nemohla být jistá tím, co se dozvím na následující stránce. Číst to v roce 2012, tak začnu také používat tzolkin. Na druhou stranu mi přišlo úsměvné, jak se všechno tak rychle “povedlo.

Knihu jsem četla v rámci spolupráce s Knihobot.cz

Miruneček
15.09.2022 4 z 5

Tento díl je výborný.

Noname007
01.12.2019 3 z 5

Knihu mi půjčila kamarádka, a proto jsem se brzy pustila do čtení. Myšlenka a příběh byly skvělé...jen ty postavy autorka opravdu vykreslila z mého pohledu špatně, byly příliš vzdálené realitě.

Zatím zde není žádná související novinka.

Kniha Zápas o osud lidstva v seznamech

v Právě čtených1x

Mayové proroctví dobrodružství pro mládež fantasy

Christy Raedeke
americká, 1966