Zrádný anděl

Leonie tráví prázdniny společně s rodiči, kamarádkou Maike a malým bratrem. O nejmladšího člena rodiny se má během dovolené postarat místní dívka Sonja, ke které se Maike začne od začátku chovat podezřívavě. Leonie to nechápe a považuje za přehnané. Sonja však něco tají. Jaká je její minulost? Co je vůbec zač ta dívka s tváří anděla? Pokud Leonie neodhalí děsivou pravdu včas, budou všichni ve velkém nebezpečí.
méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/14_/145122/zradny-andel-145122.jpg 3.876

Lugenengel (2007)

Literatura světová, Thrillery
Vydáno:, Fragment (ČR)
Více informací...

tesi89
02.11.2016

Tak tato kniha si mě opravdu nezískala, čekala jsem mnohem víc, než autorka nabídla. Kniha se mi ani nečetla dobře, musela jsem se do ní vyloženě nutit k autorce už se nejspíš nevrátím.

Maus
09.07.2016

Když jsem knihu začala číst, tak jsem hltala každou stránku. Knihu jsem měla přečtenou za jeden den a musím říct, že se mi vážně moc líbila. Jediná věc, která mě na této knize mrzí je ta, že jsem od samého začátku tušila jak to celé je a dopadne. Ale za mě výborná kniha!

milunka21
04.06.2016

Skvělá a napínává a to i přes to že jsem věděla jak to dopadne :-)

Mixxa
18.04.2016

Tato knížka mě ze začátku moc nezaujala. Přesto jsem se ji po delší době rozhodla zkusit přečíst. Myslím si, že to nebylo špatné, přesto mi přišlo, že se děj občas táhl a hlavně ten konec byl docela uspěchaný. O tom, co by mělo být na konci jsme mohli vědět už od začátku. Ničím mě nepřekvapila.

Mišule_11
17.04.2016

Po dlouhé době, co mě kniha zklamala..čekala jsem od ní víc! Škoda!

Channach
17.03.2016

Nenáročná, určitě dobrý start pro teenagery. Trochu rozporuplná. Bližší recenze v záložkách.

minimonisek
14.01.2016

Kniha byla příjemná oddechovka. Čekala jsem trochu víc napětí, ale i tak se četla dobře.

Domča22
09.10.2015

Vidím tu samé pozitivní komentáře, ale vubec nechapu co se vam na te knize líbilo. Ale každý má svůj názor chápu:D. Mě tahle kniha vůbec nebavila přemáhala jsem se ji dočíst. Přišla mi celkem nudná a nesmysluplná.

agatha2
18.08.2015

Napínavý příběh z edice pro dospívající, líbil se mi, ale ke konci jsem čekala trochu více napětí, prostě pořád dobré, dobré a pak najednou ŠMIK a byl konec.....a pro mě tedy celkem předvídatelná zápletka, čekala jsem, že ke konci mě kniha něčím překvapí, že tam bude schováno něco, co mi uniklo, ale bohužel neuniklo....

anibeni
15.08.2015

Po knize jsem šáhla s tím, že by to nemuselo být špatný... A ejhle - knize se povedlo mě k sobě přikovat a číst a číst, dokud nebude konec. Celou knihu jsem zkoušela předvídat, jak a proč to celé dopadne a proto se mi líbilo, že to nebylo hned jisté, i když člověk tušil, že to nebude jen tak... opravdu velmi milé, ale napínavé čtení..

en.bee
13.06.2015

Super, libila se mi nejvic z cele edice :)

annanas67
10.10.2014

Knížka je nádherně propracovaná plná napětí a samozřejmě s dobrým koncem... :)

tinka99
10.08.2014

Další moc pěkná knížka z této edice:-)

Katee
30.11.2013

První stránky byla celkem nudná, ale pak už se to rozjelo :) Víc se mi sice líbil Výkřik do tmy, i tak to ale bylo moc pěkné :)

petrisca
19.08.2013

Celý příběh byl procítěnný a nikdy jsem nevěděla co bude dál :)

Adele02
13.08.2013

Knížce jsem vůbec nedůvěřovala, ale musím uznat, že se mi fakt líbila.

kleria
09.08.2013

Moc pěkná knížka :), možná trochu předvídatelná, ale četla se pěkně a příběh byl napínavý od začátku až do konce. Konec knížky jsem vůbec nevěděla o co jde a byla jsem z toho docela dost zmatená, postupem jsem všechno pochopila a byla jsem i celkem překvapená, i když jsem něco tušila už od začátku :). Doporučuji přečíst!!!

Megi67
31.07.2013

Kniha mě opravdu velmi mile překvapila. Splnila má očekávání. Vlastně byla ještě lepší, než jak jsem čekala! :D

zuzicek632
23.06.2013

Úžasné! Celou knížku doprovází napětí a ten konec... ♥

andulka1406
04.05.2013

I přes počáteční nedůvěru k prvním pár stránkám se mi knížka velmi líbila. Je napínavá a má velmi dobrý děj. Celou knihu můžete hádat, jak to všechno dopadne. Měla jsem své tipy a občas jsem nevěděla jestli správné. Místy vás kniha může od vašich úvah zmást. Každopádně mě se moc líbila. I když čekala jsem asi horší konec.