Sejdeme se v nebi

Sejdeme se v nebi

Autorka velmi působivě vypráví o trápení, jaké osud připravil hlavním hrdinům této knížky. S napětím a dojetím můžete sledovat životní příběh Jakuba a Edity. Co se jim stalo, stalo se, minulost se změnit nedá, ale jaká bude jejich budoucnost? Co pro ni mohou sami udělat? Ve chvílích nejtěžších jim pomůže vzájemná láska. Je čas, aby Jakub nastoupil do romantického zámečku nedaleko Vsetína, zvaného Ráj.. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/62_/62967/sejdeme-se-v-nebi-62967.jpg 4.220
Pro děti a mládež, Dívčí romány
Vydáno:, Víkend

lucille48
04.08.2016

Velmi dobrý román, velmi dobrý. Téma je velmi silné. Pro člověka, který uvažuje o smrti, fyzických indispozicích, nesnaží se jim vyhýbat a nebojí se o nich číst, je to kniha velmi poučná.

kamolka
25.03.2014

Jedna z opravdu mála knížek u kterých jsem brečela a moc se mi líbila. Hlavně se mi líbilo to jak poztižení lidé vidí krásu všedního dne mnohem víc než ti zdravý. Opravdu doporučuji. :D

gabana007
28.07.2013

První kniha, u které jsem brečela, až jsem neviděla na písmena. Rozhodně doporučuju. :)

kleria
15.07.2013

Taková oddychová knížka na léto, mě se kniha líbila ;).

Lucka66
26.10.2012

U této knížky jsem vážně brečela. Nádherný příběh dvou nemocných mladých lidí kteří ks obě našli cestu. Je krásné číst jak Jakub tráví s Editou jejich poslední chvilky života..

sabca
06.06.2012

Přesto že knížka je pro mládež líbila se mi. Zajímavé téma.