EvikU. EvikU. komentáře u knih

Rudá jako rubín Rudá jako rubín Kerstin Gier

Tuto knihu jsem četla na doporučení kolegyně. A jo, moc se mi líbila. Zajímavý námět cestovat časem a hlavně to, že to jde jen určitým lidem. Bylo tam i trochu historie, rozhodně doporučuji. Je to hezké čtení.

05.04.2017 4 z 5

V tomto díle už se mnohé začíná vysvětlovat. A opět je tu spoustu napětí a to mám ráda. Akorát je mi líto Brumbála. Vážně už přituhuje...

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Fénixův řád Harry Potter a Fénixův řád J. K. Rowling (p)

Je to stále pěkný a chci vědět jak to skončí. A jaké zápletky to ještě bude mít. Nejde tato série odložit.

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Ohnivý pohár Harry Potter a Ohnivý pohár J. K. Rowling (p)

Je to děsivý a zároveň krásný. Všechno si člověk do detailů představí, protože je to krásně napsaný.

05.04.2017 5 z 5

Po dvou dílech už jsem věděla, že budu pokračovat do konce série. Před paní Rowlingovou smekám, její knihy určené dětem baví i dospělé.

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Tajemná komnata Harry Potter a Tajemná komnata J. K. Rowling (p)

Na druhý díl jsem se opět těšila. Neexistovalo abych mezi to dala jinou knihu. Chtěla jsem vědět víc.

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

Harryho Pottera jsem začala číst jako dospělá. Věděla jsem, že ho děti a mládež rádi čtou. Také ho chtěla číst moje 9 letá dcera, tak jsem si řekla, že ho budu číst před ní, abych věděla jak moc je to děsivý. Mile mě překvapil. Je to čtivé, při každé volné chvíli jsem četla a četla. Takže nezklame ani dospělé.

Pád Pád Lauren Kate

Kniha mě nadchla. Je zajímavá a hlavně je to zas trochu něco jiného, než jen klasická romantika.

05.04.2017 3 z 5

Padesát odstínů svobody Padesát odstínů svobody E. L. James (p)

Celá trilogie se mi moc líbila. Jen jsem neměla chodit na film. Film je propadák oproti knize.

05.04.2017 3 z 5

Chatrč Chatrč Wm. Paul Young (p)

Kniha dobrá, místy zarážející. Každý ať si udělá závěr sám. Rozhodně není nezajímavá.

05.04.2017 2 z 5

První První Kiera Cass

Pěkné zakončení původně trilogie. A žili spolu šťastně až na věky.

05.04.2017 4 z 5

Padesát odstínů temnoty Padesát odstínů temnoty E. L. James (p)

Druhý díl se mi líbil stejně jako první. Líbí se mi, že si Grey uvědomuje, že už to není jen o sexu, ale že Anu miluje.

Elita Elita Kiera Cass

Zdařilé pokračování prvního dílu. Je to slaďárna pro náctileté, ale neurazí ani starší.

05.04.2017 4 z 5

Padesát odstínů šedi Padesát odstínů šedi E. L. James (p)

Překvapilo mě jak rychle jsem knihu přečetla. Je velmi dobře napsaná, taková moderní popelka. Chudá dívka a muž který je bohatý a na úrovni. Dobře zpracované.

Selekce Selekce Kiera Cass

Krásný romantický příběh. Sama jsem nevěděla zda chci radši aby Amerika zůstala s Aspenem nebo být s princem Maxonem. Ale pak jsem jim moc fandila. ☺

05.04.2017 4 z 5

Harry Potter a relikvie smrti Harry Potter a relikvie smrti J. K. Rowling (p)

Je drsný a napínavý a je prostě super. Moc hezká knížka ke které se dá vracet pořád a pořád je hezká.

Mrazivý ráj Mrazivý ráj Jana Frey

U týhle knihy mě mrazilo. Jak můžou být lidí zlý a ještě si to omlouvat vírou. Ještě že se z toho dokázala vymanit.

Bez naděje Bez naděje Colleen Hoover

Bylo to neskutečné. Silné. Pořád a pořád nemůžu pochopit, jak se v některých chlapech ukrývá zvíře a může ubližoval svému dítěti. Hlavní hrdinka super, jak se s tím vyrovnávala i super její teta, která ji zachránila a vydávala za svou. Za mě 5 hvězdiček.

Jsou světla, která nevidíme Jsou světla, která nevidíme Anthony Doerr

Válka a o ní knížky. Píší se tam hrůzy, protože to hrůzy byly. Moc hezká kniha.

Dívka ve vlaku Dívka ve vlaku Paula Hawkins

Na to jakou měla tato kniha reklamu jsem čekala víc. Mnohdy jsem se ztrácela v čase a ději a musela se kousek vracet. Konec už byl docela dobrej. Neříkám, že se mi vůbec nelíbila, ale čekala jsem víc.