Harry Potter kouzelnický almanach

recenze

Harry Potter: Kouzelnický almanach (2023) 5 z 5 / veronica955
Harry Potter: Kouzelnický almanach

Harry Potter Kouzelnický Almanach je pro každého milovníka Harryho Pottera něco jako bible.
Každý z nás má tu svoji poličku neboli oltář Harryho Pottera, kde má všechny tyhle různé doplňkové knížky. No a já na tom nejsem jinak, takže jsem se na Almanach neskutečně těšila! A ačkoliv jsem čekala hodně, tak předčil všechna moje očekávání! Spoustu krásných ilustrací, na kterých se podíleli talentovaní ilustrátoři - no klobouk dolů. Opravdu je to krásné zpracované, na začátku je i pár stránek věnované postavám, a každá stránka je věnována určitému tématu jako třeba Hůlky nebo Fénixův řád. Do toho tam máte spoustu citátů a nějaké informace k danému tématu, což jsem moc ocenila, protože spoustu věcí si už nepamatuji, ale také jsem se tam dozvěděla něco nového, čímž jsem si obohatila své znalosti ze světa Harryho Pottera.
Pokud jste fanoušci Harryho, určitě tuhle knížku doporučuji všema deseti. Jedna z nejlepších doplňkových knih a opravdu moc se povedla!
Za knihu děkuji @humbook_blogeri @humbook @endlessbibliophile v rámci #spoluprace