Harry Potter: Kouzelnický almanach přehled

Harry Potter: Kouzelnický almanach
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521140/bmid_harry-potter-kouzelnicky-almanach-64df0fd423690.jpg 5 175 175

Svět Harryho Pottera do nejmenších detailů v magicky ilustrovaném oficiálním průvodci. Accio encyklopedie! Mávněte hůlkou a přeneste se do pestrého kouzelnického světa v podání sedmi talentovaných ilustrátorů. Potkáte fantastická zvířata, přičichnete si k nejmocnějším lektvarům a přečtete si o kouzelnících i čarodějkách nejen z dob minulých. Navštívíte krámek Weasleyovic dvojčat v Příčné ulici, poznáte patrony různých postav a projdete si mapu Bradavic (všech 142 schodišť vám dá určitě zabrat). Uvnitř této knihy zkrátka najdete všechno – od akromantule až po Zlatonku.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Harry Potter Wizarding Almanac, 2023

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter: Kouzelnický almanach. Přihlašte se a napište ho.

Nové komentáře (47)

Imaginárium
dnes 4 z 5

“Kdo má za patrona labuť? Kolik je schodišť v Bradavicích? Co nosí Hagrid po kapsách? Kde se dá koupit trpaslenka?
Odpovede na tieto otázky a mnoho ďalších hľadajte v tejto nádhere.

Ako správnemu Potterheadovi všetko zo sveta Harryho Pottera spraví obrovskú radosť. Kouzelnický almanach slúži ako magický sprievodca, kde 7 ilustrátorov zobrazilo spôsobom encyklopédie postavy, miesta, predmety, tvory a čokoľvek, čo sa objavilo v knihách. Každý z nich má svoj jedinečný štýl, niektoré mi sedeli viac, iné menej, ale dokopy vytvorili unikátny celok, ktorí poteší všetky vekové kategórie.

Ak už vyberáte Vianočné darčeky, tak je to určite dobrý tip.

Jarmila97
předevčírem 5 z 5

tak tato kniha pro mě byla naprostý skvost. líbí se mi popsání všech detailů ohledně světa kouzel.
nemohu ani vynechat úžasné ilustrace které jsou v čele knize

marlenkaXX
12.10.2024 5 z 5

Nádherně ilustrovaná kniha. Moc se mi líbila, informace i ilustrace. Pro fanoušky Harry Pottera krásná knížka.

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Kniha Harry Potter: Kouzelnický almanach v seznamech