Harry Potter: Kouzelnický almanach přehled

Harry Potter: Kouzelnický almanach
https://www.databazeknih.cz/img/books/52_/521140/bmid_harry-potter-kouzelnicky-almanach-64df0fd423690.jpg 5 152 152

Svět Harryho Pottera do nejmenších detailů v magicky ilustrovaném oficiálním průvodci. Accio encyklopedie! Mávněte hůlkou a přeneste se do pestrého kouzelnického světa v podání sedmi talentovaných ilustrátorů. Potkáte fantastická zvířata, přičichnete si k nejmocnějším lektvarům a přečtete si o kouzelnících i čarodějkách nejen z dob minulých. Navštívíte krámek Weasleyovic dvojčat v Příčné ulici, poznáte patrony různých postav a projdete si mapu Bradavic (všech 142 schodišť vám dá určitě zabrat). Uvnitř této knihy zkrátka najdete všechno – od akromantule až po Zlatonku.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež Encyklopedie
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Harry Potter Wizarding Almanac , 2023

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Harry Potter: Kouzelnický almanach. Přihlašte se a napište ho.

Pančelka
15.07.2024 5 z 5

Nádherná knížka plná nádherných ilustrací. Rozhodně nesmí chybět v knihovně každého kouzelníka. Bavilo mě číst si každý řádek, každé písmenko i knihou jen tak listovat. Opravdu boží.

Jane2016
09.06.2024 5 z 5

Kouzelnický Almanach, kniha, na kterou jsem se chystala už velmi dlouhou dobu a konečně na ni přišel čas. Harry Potter je moje srdcová záležitost čili jsem se s nadšením pustila do čtení.

Opravdu velmi mě nadchlo, že v knize jsou takové maličkosti, které čtenáři mohli v minulosti nalézt pouze v knihách. viz. Například Protiva nebo SPOŽÚS! Tyto drobnosti mi vykouzlily úsměv na tváři!

Kniha je opravdu nádherná, detailně propracovaná, cítila jsem se znovu jako dítě a těšila se na každé další otočení stránky. Ta propracovanost mi místy brala dech.

Pokud jste stejně jako já milovníci Harryho Pottera, tak mi věřte, že tohle pro Vás musí být must have. Nejenže Vás kniha vezme zpátky do Bradavic, ale také třeba na Ministerstvo Kouzel, do Brumbálovi pracovny, do Zapovězeného lesa nebo například k vodním tvorům do Bradavického jezera!

Z knihy jsem absolutně nadšená!

aquaver
19.05.2024 5 z 5

Moc pěkně zpracovaná knížka s úžasnými a nádhernými kresbami. A i když jsem se tam z informací o světě HP nedozvěděla v podstatě nic nového, protože přeci jenom celou sérii jsem četla několikrát a filmy jsem viděla nespočetně, ty nádherné ilustrace mi to rozhodně vynahradili. Každou stranu jsem zkoumala do detailu.Za mě je to zatím asi nejlepší doplňková kniha se kterou jsem se setkala. Knihu mohu jen doporučit a to nejen fanouškům HP.

všechny komentáře

Související novinky (2)

Žebříček 10 nejprodávanějších knih pro děti a mládež za rok 2023

24.01.2024

Desetkrát a dost, Příchuť zla a další knižní novinky (42. týden)

15.10.2023

Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.

Kniha Harry Potter: Kouzelnický almanach v seznamech

ve Čtenářské výzvě58x