Další úžasná knížka do Colleen Hoover

recenze

Vzpomínky na něj (2023) 5 z 5 / Bookexpresss
Vzpomínky na něj

Vzpomínky na něj je čerstvě přeložená knížka od známé a milované Colleen Hoover. Hrozně jsem se na ni těšila a jsem moc ráda, že mě nezklamala!

V téhle knížce figuruje hlavní postava Kenna, která kvůli své velké chybě musela strávit 5 let ve vězení a byla proto bez své dcerky, se kterou se po propuštění chtěla znovu setkat, ať to stojí co to stojí. No a další postavou, která hraje v ději velkou roli, je Ledger. Od první stránky (jak je u autorky zvykem) se příběh rozjel. Četla se jedním dechem a zvratů tam bylo požehnaně, bylo to fakt úžasné a zároveň bolestivé čtení. Částmi to bylo trochu překombinované, při čtení jsem proto občas nevěřila na reálnost příběhu. No přesto autorka reálně vykreslila pocity štěstí, smutku, naděje i zoufalství. Po dočtení jsem měla slzy na krajíčku a doteď na knížku myslím (i pár dní po dočtení). Kromě kapitol, které byly trochu překombinované a předvídatelné, nemám knize absolutně co vytknout. Můžu se jen těšit na další knížky od Colleen!

Knížka se mi moc líbila a zařadí se mezi ty top. Moc doporučuju!

*spolupráce s Euromedia


Vzpomínky na něj Vzpomínky na něj Colleen Hoover

Kenna Rowanová si odseděla pět let ve vězení za tragický omyl. Teď se vrací zpět do města, kde k tomu všemu došlo, a doufá, že se setká se svou malou dcerkou. Ukazuje se však, že mosty, které za sebou tehdy spálila, už není možné ... více


Komentáře (0)

Přidat komentář