Risk přehled

Risk https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423646/bmid_risk-sOM-423646.png 4 1012 1012

Briar U série

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít si s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit.... celý text

Literatura světová Pro ženy Dívčí romány
Vydáno: ekniha , Baronet

The Risk , 2019

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Risk. Přihlašte se a napište ho.

Mininka
včera 5 z 5

Tak tady jsem se fakt bavila! Brenna a Jakey budou mít v mem srdci od teď speciální místo. Příběh měl spád, chemie prostě fungovala a o vtipy taky nebyla nouze.

Majuš333
18.02.2024 5 z 5

'Minulost nezměníš, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat! K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný!'

'Risk' je u mňa zatiaľ na prvej priečke z oboch sérii! Každá stránka srší energiou a milujem, keď sú obe hlavné postavy drzé a sebavedomé! Medzi Brennou a Jakeom to po celý čas iskrilo, čo sa Elle naozaj podarilo a keď sa k tomu pridá preklad Zuzky Ľalíkovej, je to knižný orgazmus :)

Zastaví se u baru a podá číšníkovi dvacku.
"To by mělo stačit i na jeho pivo." Ohlédne se přes rameno. "Poděkuj mamče, Jakey."
"Děkuju." Věnuju jí přehnaně lascivný úsměv. "Taťkovi se líbí, když se o něj takhle hezky staráš."
Brenna si povzdechne. "Nesnáším tě."

IrenaMikerová
16.02.2024 5 z 5

Já prostě miluju, když je hlavní hrdinka silná, sebevědomá a drsná! Brenna mi hned sedla už v prvním díle. Už jen při prvním setkání to mezi nimi jiskřilo a ta chemie byla hned jasná. Jake Conelly to asi stačí ne? Kdo by ho nemiloval? Ne vážně ten si mě získal! Příběh mě tak strašně bavil a měl v sobě od všeho trochu. Elle Kennedy prostě umí psát.

Knižní novinky (5. týden)

30.01.2022

10 nejprodávanějších eknih (říjen)

05.11.2019

Knižní novinky (42. týden)

14.10.2019

Nesnáším vás. Jste nechutně šťastní. Jděte si být šťastní někam jinam.

Přátelé, kteří vám říkají: „Mám tě ráda!“ kdykoli se loučíte, jsou důležití. Právě ty v životě potřebujete.

Stačí jediný polibek, abych se do někoho zamilovala. Vím to, protože se mi to už stalo.

Více citátů z knihy najdete u autora.

Kniha Risk v seznamech

v Právě čtených5x