Risk ekniha

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít si s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423646/big_risk-q6h-423646.png 4.5724

Briar U 2.

Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Baronet

The Risk, 2019

Kniha Risk

princesse

Zas jsem si to užila. Můžu říci, že celá série se moc dobře četla, svižné tempo a dokonalá odreagovačka.

Knižnítoulky

Druhý díl série Briarských hokejistů opět nezklamal, tentokráte se nám ukazuje jako zakázané ovoce dobře chutná.  Autorka si udržuje svou laťku i styl psaní. Kniha je čtivá, jednoduchá, předvídatelná, hlavní postavy jsou sympatické. Rozhodně mezi nimi nechybí chemie, jiskření. Nechybí pár erotických scén, trocha romantiky, trocha vtipu a nesmím opomenout happy end.

ewi

sice autorka pise vsetky knihy podla jednej sablony... tato rozhodne patri k tym vydarenejsim, velmi dobre zvolene sympaticke hlavne postavy... pacil sa mi i vedlajsi pribeh Brenny a jej otca a ich hladanie si cesty k sebe...

jsemknihomolka

Druhý díl byl lepší než ten první , postavy mi přirostly k srdci a od knihy jsem se nemohla odtrhnout , už si pro tebe jdu 3 díle .

nikca3976

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..

lihate

"Minulost nezměním, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat. K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný."

Tak tohle byl skvělej díl. Do Briaru se hrozně ráda vracím a Brennin příběh se mi líbil moc. Její kostlivec ve skříni je teda pořádný a hrozně moc s ní soucítím. To, co udělal Jake, kvůli hokeji mě dostalo a její táta to pak shrnul krásně. Jake mě dostává celou knihu tím, že takový velký a namachrovaný hokejista je citlivý, něžný a přítulný. Hrozně jsem si ho díky tomu oblíbila. Brenna je boží už v předchozím díle a prostě ji miluju. Její drzej a odsekávací slovník a celkově styl, který má je mi blízký. A nejvíc jsem se smála u Rupi, to je tedy číslo!
Vztahy nejsou a nikdy nebudou jednoduchý. Ale vždycky je důležitý aby si obě uvědomili a věřili, že jedině spolu jsou šťastní a spokojení tak, jako nikdy. V tom je ta krása.

"Minulost je hovadina."

"Přece nechceš být s někým, kdo je stejný jako ty. Chceš někoho, kdo ti to neulehčí, kdo tě bude pobízet, aby ses otevřela, když jsi přitom celý život dusila všechno v sobě –“

"Stalo se. Se s tím smířit.
Jo."

Damonka12

4,5 tuto autorku miluju a tahle kniha je skvělá. Dokonalé prostředí, sympatické postavy, vtipné scény ....

kacenka6144

Stále se držíme vysokoškolského hokeje. Ale autorka má pořád o čem psát. Každý příběh je jiný, i když základní linie má jasný směr a cíl.

Hra
Hra