Risk ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít si s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423646/big_risk-sOM-423646.png 4.5924
Série:

Briar U 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

The Risk, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (159)

Kniha Risk

Boby17
23. března

Knížku jsem si vybral pro splnění 7. úkolu ČV 2023. Musím předeslat, že rozhodně nejsem cílovou skupinou čtenářů. Vše se točí kolem hokeje, ale pro přiblížení tématu zakázané lásky použiju naše fotbalové reálie: kapitán Baníku si začne s dcerou trenéra Sparty. Tož tak nějak. Všechno má svůj vývoj a jak to dopadlo, to si přečtěte sami. Tři hvězdy se mi (vzhledem k žánru) zdají ve výsledku málo, tak nakonec hodnotím za čtyři.

Michelleee
28. ledna

Brenna a Jake Connelly a jejich zakázaná láska. Dvě různé školy, dva různé hokejové týmy a Brenna je dokonce dcera trenéra Briaru. Moc se mi to líbilo. Slečna s rudou pusou mi je opravdu sympatická, mnohem lepší než díl první.


zp87
19. ledna

Pořád skvělá Elle, opět skvělý příběh, a samozřejmě skvělý Jakie. Jen zkrátka Off-campus byl o chlup lepší.
Tak nějak mám potřebu tento díl odlišit od těch, ze kterých jsem byla víc hotová (výše zmíněná série, Hodnej kluk, i On a My mě asi strhly víc).
A mně teda Brenna nesedla na 100%. Je to věc vkusu jak komu sednou postavy (např. na základě podobnosti se sebou samým/s tím, jaké povahové rysy jsou nám sympatické, kdo nám naopak připomíná neoblíbenou kolegyni...) A to jediné asi ubírá v mém pohledu tomuto dílu asi půl bodu. A taky mám pocit, že se tady trochu šetřilo na erotice... Nebo jsem možná už rozmlsaná.
První díl této série (o Summer) mi také přišel zábavnější, vtipnější i erotičtější. A Fitz mě taky bral víc než Connely... Fitz měl zkrátka takovou auru sexy tiché a rozvážné síly a sebevědomí. Connely je víc frajírek.
V předešlém díle se taky setkáváme a Deanem a lehce s kluky z Off-Campus, tady už jen velmi vzdáleně. Mám ráda setkávání s postavami, které znám z předešlých dílů a sledování jejich vzájemného štěstí.
A jen taková zmínka na závěr - trochu mě Elle štve tím, jak pořád zdůrazňuje, že Fitz má potetované paže (my víme, jakože fakt jo, fantazie mnoha čtenářkám jede při čtení těchto knih na plné obrátky), Brenna má na rtech rudou rtěnku, protože je to jako její brnění, dodává jí to sebevědomí (ano Elle, opakuješ se už po sedmé...) Elle knihy mám přečtené vždy během 1- 3 dní (asi jako každý, protože to prostě musíte číst), takže nepotřebuju každých 40 stran opakování určitých faktů. A myslím že to nikdo... Toto nejsou právě knížky pro seniory s výpadky paměti...
Ale tak je to Elle Kennedy, takže fajn, odpouští se.
Pořád je boží.

Miška935
25.12.2022

Hokej miluji a i tento díl byl naprosto famózní. Daleko lepší, než první díl

Misshell1
30.10.2022

Miluji hokej, takže tohle se čte s radostí. Brennu si z prvního dílu představují jako drsňačku, ale přece jen jakmile se s postavou seznámíte, tak má svá tajemství. A Jake? No prostě úplný playboy miláček s rozumem v hrsti.

Zuzana215
23.10.2022

Bí neboli Brenna Jensenová, dcera trenéra Briaru, drsňačka s rudou rtěnkou...na druhé straně Jake Connely, rival z Harvardu..zakázané přátelství, vášeň i láska...MOŽNÁ..
Další z nejoblíbenějších dílů!

Terka18
09.10.2022

Úžasný příběh, který mě chytil za srdce a nepustil až do konce. Jake byl takové hokejové zlatíčko a drsňák v jednom, že jsem si ho nemohla zamilovat. Hokej mám ráda a příběh se mi tudíž četl sám. Ráda se k němu zase za nějaký čas vrátím.

aquaver
05.10.2022

Od Elle Kennedy jsem už něco málo četla. A pokaždé jsem mile překvapená, že se mi to stále líbí a její příběhy mě neomrzí. Ani nemohu říct, která kniha se mi od ní líbí nejvíc, protože si vybrat... To fakt nejde. Každopádně Risk jsem si dost oblíbila. Na příběh Brenny a Jakeyho jsem se těšila už od Lovu. A rozhodně se mé očekávání splnilo. Taky se mi líbilo, jak se tentokrát nahlédlo do jiného prostředí. Snad v brzké době se dostanu k dalšímu dílu.

1 ...

Doporučujeme

Lov
Lov
Hra
Hra