Risk ekniha

od:


KoupitKoupit eknihu

Prý nejsem slušná holka. Je to pravda jen částečně – nenechávám se ovládat strachem a je mi jedno, kdo si o mně co myslí. Mám však jedno pravidlo – nikdy nespím s nepřítelem. Jsem dcerou hlavního trenéra hokejového týmu Briarovy univerzity, a proto si nesmím začít si s hráčem našich rivalů. A přesně tím je Jake Connelly. Hvězdný útočník Harvardu je arogantní, neodbytný a až moc přitažlivý. Osud však umí být krutý – potřebuju jeho pomoc, abych získala místo na vytoužené stáži, a ten sexy zmetek mi to nehodlá usnadnit. Potřebuju, aby Connelly předstíral, že spolu chodíme. Za každé falešné rande chce však jedno skutečné. Což znamená, že mám problém. Vídat se s Jakem Connellym není dobrý nápad. Táta by mě zabil, jenže v sázce je moje budoucí kariéra. Přestože je Jakeovi s tím jeho sexy úsměvem těžké odolat, nemám v plánu se do něj zamilovat. Takový risk si nemůžu dovolit....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/423646/big_risk-q6h-423646.png 4.5724
Série:

Briar U 2.


Žánr:
Literatura světová, Pro ženy, Dívčí romány

Vydáno: (ekniha), Baronet
Originální název:

The Risk, 2019


více info...
Nahrávám...

Komentáře (137)

Kniha Risk

princesse
19. října

Zas jsem si to užila. Můžu říci, že celá série se moc dobře četla, svižné tempo a dokonalá odreagovačka.

Knižnítoulky
14. října

Druhý díl série Briarských hokejistů opět nezklamal, tentokráte se nám ukazuje jako zakázané ovoce dobře chutná.  Autorka si udržuje svou laťku i styl psaní. Kniha je čtivá, jednoduchá, předvídatelná, hlavní postavy jsou sympatické. Rozhodně mezi nimi nechybí chemie, jiskření. Nechybí pár erotických scén, trocha romantiky, trocha vtipu a nesmím opomenout happy end.


ewi
14. září

sice autorka pise vsetky knihy podla jednej sablony... tato rozhodne patri k tym vydarenejsim, velmi dobre zvolene sympaticke hlavne postavy... pacil sa mi i vedlajsi pribeh Brenny a jej otca a ich hladanie si cesty k sebe...

jsemknihomolka
09. září

Druhý díl byl lepší než ten první , postavy mi přirostly k srdci a od knihy jsem se nemohla odtrhnout , už si pro tebe jdu 3 díle .

nikca3976
25. srpna

Podle mě mnohem lepší než první díl..postavy Brenna(drsňačka) a Jake (sebevědomý hokejista) mi strašně sedly a od začátku do konce mě neskutečně bavily...samozřejmě menší drama a problémy s ex nemohly chybět.. tenhle typ příběhů miluju...dva lidé kteří se "nesnáší",ale vládne mezi nimi chemie si postupně uvědomí že bez sebe nedokážou být..

lihate
19. srpna

"Minulost nezměním, nad přítomností nemá cenu brečet a z budoucnosti nemá cenu se nervovat. K ničemu to není, zvlášť litovat je zbytečný."

Tak tohle byl skvělej díl. Do Briaru se hrozně ráda vracím a Brennin příběh se mi líbil moc. Její kostlivec ve skříni je teda pořádný a hrozně moc s ní soucítím. To, co udělal Jake, kvůli hokeji mě dostalo a její táta to pak shrnul krásně. Jake mě dostává celou knihu tím, že takový velký a namachrovaný hokejista je citlivý, něžný a přítulný. Hrozně jsem si ho díky tomu oblíbila. Brenna je boží už v předchozím díle a prostě ji miluju. Její drzej a odsekávací slovník a celkově styl, který má je mi blízký. A nejvíc jsem se smála u Rupi, to je tedy číslo!
Vztahy nejsou a nikdy nebudou jednoduchý. Ale vždycky je důležitý aby si obě uvědomili a věřili, že jedině spolu jsou šťastní a spokojení tak, jako nikdy. V tom je ta krása.

"Minulost je hovadina."

"Přece nechceš být s někým, kdo je stejný jako ty. Chceš někoho, kdo ti to neulehčí, kdo tě bude pobízet, aby ses otevřela, když jsi přitom celý život dusila všechno v sobě –“

"Stalo se. Se s tím smířit.
Jo."

Damonka12
24. července

4,5 tuto autorku miluju a tahle kniha je skvělá. Dokonalé prostředí, sympatické postavy, vtipné scény ....

kacenka6144
24. července

Stále se držíme vysokoškolského hokeje. Ale autorka má pořád o čem psát. Každý příběh je jiný, i když základní linie má jasný směr a cíl.

1 ...

Doporučujeme

Hra
Hra
Lov
Lov