Bůh strachu přehled

Bůh strachu
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/303286/bmid_buh-strachu-FDa-303286.jpg 4 116 116

Kladivo na čaroděje série

< 11. díl >

Když Prahou začnou kolovat části tajemného magického artefaktu, křehká příměří jsou porušena a začíná nelítostný boj. Felix Jonáš se svým týmem ani tentokrát nemůže zůstat stranou, i kdyby chtěl sebevíc. Namísto prastarého zla, monster a démonů se musí postavit něčemu mnohem horšímu - své minulosti. Ta vrhá příliš nebezpečné stíny a starý přítel se snadno změní v nového nepřítele. Zejména, když se rozhodne stát bohem a změnit svět v lepší místo - ať to stojí cokoliv...... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Bůh strachu. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (22)

Micho86
15.09.2023 5 z 5

Tohle byla skvělá jízda, teď ani nevím, jak mám napsat recenzi, aniž bych spoilovala, tak moc jsem z tohoto dílu nadšená!
Určitě ale můžu říct, že příspěvek Jana Hlávky do série pasoval jako ulitý a po jeho přečtení bych se ráda podívala i na soukromou tvorbu tohoto autora, jelikož mi jeho styl psaní seděl a autor sám mě začal docela zajímat.
Fanouškům dílů napsaných autorem celé série Jiřím Pavlovským se podle mě bude Bůh strachu moc líbit, v mém případě tomu tak tedy určitě bylo.
Teď už se těším na velké finále, ale musím přiznat, že mě hlavní postavy dost baví a po dočtení série mi nejspíš budou trochu chybět, taková ujetá parta se vážně jen tak nevidí..:)

Lenka.Vílka
25.04.2021 5 z 5

Tak tohle bylo naprosto dokonalý! Připadala jsem si jako v jiné dimenzi. Hlavně kvůli tomu, jak je kniha napsaná. A jo, musím napsat, že takhle se mi to líbilo strašně moc.

Nejsem si jistá, zda bych i já tvrdila, že ubylo humoru. Jenom je tam jiný. A do tý pochmurný a temný atmosféry se to hodilo. Ale zároveň velice myšlenkově hluboký příběh. Ze mě zase lezou kraviny, co? :D

Příběh se mi moc líbil. Možná asi zatím nejvíc z celé série. Jedna akce střídá druhou a autor se s tím rozhodně nemaže. Tak moc, až se těším na jeho vlastní samostatný kousek. Strašně moc.


NemmamSlov
20.02.2021 5 z 5

"Po přátele se člověk někdy musí uchýlit ke strašlivým činům, usoudil Walter, a rozhodl se vykonat jeden z nejhorších, jakých byl schopen. Dal se do běhu."

Príbeh naberá na vážnosti. Kruhy sa začínajú uzatvárať a Jonáš so svojou partiou sú vtiahnutý do nekalej hry. Hlávka do príbehu vtlačil snáď všetkých veľkých hráčov v tejto sérii, ako je Sedmička mágov, Kilián a dokonca nemôže chýbať ani šéf démonov Rashil. Samozrejme do deju vstupuje nová postava, Adam, ktorý je mimochodom bohom strachu. Nápad výborný, napínavý a hlavne akčný, možno menšia absencia humoru oproti predchadzajúcich dieloch, ale aj tu sa nájdu vtipné pasáže hlavne s Vincentom.

Hlávka neustále dokazuje, že má vo svete fantasy talent, či sú to jeho príspevky do série JFK, edície Pevnosť a teraz dokonca sa výrazne zapísal aj do príbehu Kladivo na čarodejnice. Jeho diela odporúčam

všechny komentáře

Související novinky (0)

Zatím zde není žádná související novinka.


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy.


Kniha Bůh strachu v seznamech

v Přečtených176x
ve Čtenářské výzvě10x
v Doporučených7x
v Knihotéce149x
v Chystám se číst26x
v Chci si koupit11x
v dalších seznamech2x

Štítky knihy

Praha magie česká fantasy

Autorovy další knížky

Jan Hlávka
česká, 1979
2013  92%Mráz a hry
2017  97%Pomníky zimy
2014  96%Tenký led
2020  96%Chlad Chiméry
2010  89%Dračice