Chlad Chiméry přehled

Chlad Chiméry
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/452617/bmid_chlad-chimery-aNd-452617.jpg 5 158 158

Algor série

< 4. díl

Císařské skříně ukrývají různé kostlivce. Viktorie odhaluje další tajemství svého muže, i nejzáhadnějšího místa algorské říše: Mrtvé díry. V rukou císaře končí také sestry Vanbergovy a Darren Iverson. Nad jejich budoucností visí velký otazník. Na Viridianu se král Talminis utápí ve výčitkách, zatímco ředitel tajné služby Michail Petrov hledá odpovědi v historii vlastní rodiny. Nepřítel, po kterém pátrá, je však mnohem blíže, než tuší. Navzdory hrozící menabaranské invazi přilétá na Newell svérázný profesor, odhodlaný dokončit stůj co stůj svůj tajemný výzkum. Také poslední člen oddílu S-19 se zde ukrývá po nezdařené akci, jenže zůstat nenápadný je čím dál těžší. Avriana Danna naopak dělí poslední krůček od neomezené moci a k jejímu dosažení je menabaranský premiér schopný všeho. Každý něco skrývá. Každý má svůj plán. Mnozí se honí za přízraky, ale některé Chiméry je lepší nenajít.... celý text

Můj komentář

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Chlad Chiméry. Přihlašte se a napište ho.


Komentáře (37)

Dusinof
10.07.2024 5 z 5

Honzo, Jano sekejte uz ten ledopad!!!
Byt si to spousta lidi mysli, nemyslim ze existuje knizni odbornik… takze muj nazor je ciste soukromy ale NIKDY V ZIVOTE JSEM NECETL NIC LEPSIHO! Boze to byla jizda… ja vlastne nemam jina slova nez chvaly a podekovani. Fantasticke to bylo a mrzi me jen to, ze to bude mit konec. Jako jedni z mala autoru, jste dokazali latku jen zvedat. Tam kde jinym dochazi dech, vy se hrde zenete do prednich pozic a ostatni nechavate daleko za sebou. Prirostly mi k srdci vsechny postavy, dej krasne gradoval… ctenar nemuze knihu odlozit, co vic si prat? Moc vam dekuji za toto veledilo a doufam ze budete pokracovat i necim dalsim po Algoru. Samozrejmosti je palba ****** a jste pravem cislo 1 v mem osobnim kniznim zebricku.

parvitas
29.08.2023 5 z 5

Ako to mohlo takto skončiť?! Kks, veď to je celé na nervy! Kedy bude posledná časť?!?!


Boby17
29.07.2023 5 z 5

Čtvrté pokračování mohu hodnotit pouze superlativy a pěti dostupnými hvězdami. Příběh opět gradoval a je našlápnuto k rozuzlení celé zápletky. A zde nastává můj velký problém - ještě nevyšel poslední pátý díl série. Tak doufám, že to bude brzy, protože série Algor je silně návyková!

všechny komentáře

Související novinky (2)

10 nejprodávanějších eknih (září)

16.10.2020


Knižní novinky (39. týden)

20.09.2020


Citáty z knihy (0)

Zatím zde není žádný citát z knihy. Přidejte citát.


Kniha Chlad Chiméry v seznamech

v Právě čtených3x
v Přečtených206x
ve Čtenářské výzvě16x
v Doporučených27x
v Knihotéce123x
v Chystám se číst40x
v Chci si koupit19x

Autoři knihy

Jan Hlávka
česká, 1979
Jana Vybíralová
česká, 1981