Fiorella a záhada mrtvého netopýra přehled

Fiorella a záhada mrtvého netopýra https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/182089/bmid_fiorella-a-zahada-mrtveho-netopyra-TTD-182089.jpg 4 204 204

Fiorella série

Další příběh Fiorelly, dcery dvorního alchymisty Giovanniho da Ponte. Děj je zasazen mezi události knihy Fiorella a Bratrstvo křišťálu a příběhu Fiorella a hřbitov upírů. Na Pražském hradě byl zabit mistr Guldram z Oybinu. U jeho těla se nalezl mrtvý netopýr, a proto se o případ začne zajímat inkvizice. V ohrožení jsou všichni alchymisti. Rychtář Přibík zatím vyšetřuje jinou vraždu, která se stala ve městě, ale záhy se ukáže, že oba zločiny spolu souvisí. Nakonec Fiorella spolu Martinem a Lukášem odhalí vraha, ale problém je, jak ho usvědčit. Proto Fiorella sáhne k alchymistickému triku, jímž přesvědčí i samotného císaře Rudolfa II. Příběh má dokonalou atmosféru rudolfínské Prahy a nechybí v něm dobrodružství, detektivní zápletka ani láska.... celý text

Zatím jste nenapsal(a) svůj komentář ke knize Fiorella a záhada mrtvého netopýra. Přihlašte se a napište ho.

Iva B.
22.02.2024 3 z 5

Přiznám se, že číst by mě to nebavilo, ale jako audiokniha je to fakt super, vždy chvíli před spaním. Takže se ráda pustím do dalších dílů.

zdenaR
07.03.2023 3 z 5

Série historických detektivek pro mládež - nevím, zda by mě bavilo číst knihu, ale jako audio dobré při domácích pracích.

veveropysk
21.10.2022 5 z 5

Zase skvělé pokračování.

Knižní novinky (16. - 23. 11.)

16.11.2013

Kniha Fiorella a záhada mrtvého netopýra v seznamech

v dalších seznamech5x