zuziosi zuziosi komentáře u knih

Stalker Stalker Lars Kepler

Pokud Vám nevadí, že je děj někdy trochu přehnaný (viz.honička ve tmě), což mně až nevadilo, jen jsem se občas pousmála. To je ale jediné, co bych knize vytkla, jinak jsem ji přečetla opravdu rychle a každý večer jsem ukecávala děti, aby už šly spát. :)

28.07.2018 5 z 5

Harry Potter a Kámen mudrců Harry Potter a Kámen mudrců J. K. Rowling (p)

K tomu snad nemusím nic psát - všechny díly HP jsou perfektní.

28.07.2018 5 z 5

Ve službách zla Ve službách zla Robert Galbraith (p)

Tak trojka mě totálně odrovnala - jestli byl Hedvábník perfektní, tak Ve službách zla je naprostý top! Rowlingová je opravdu mistr - to dokazuje i to, jak jsem zhtla všechny HP..

28.07.2018 5 z 5

Hedvábník Hedvábník Robert Galbraith (p)

jak jsem si nebyla Voláním kukačky jistá, tak do Hedvábníka jsem se okamžitě ponořila. Vše perfektně promyšlené, žádné nesrovnalosti, krásně to ladilo.

28.07.2018 5 z 5

Volání Kukačky Volání Kukačky Robert Galbraith (p)

Jednička je zdánlivě nejslabší, ale snad jen proto, že se tam pořádně dlouho nic moc neděje a jen se okecává. Nicméně jsem si zamilovala Strika i Robin a závěr knihy byl taky super, takže za mě nakonec 8/10 a těšila jsem se na další díl.

28.07.2018 4 z 5

Sněhulák Sněhulák Jo Nesbø

Brilantní dílo - od začátku do konce

Netopýr Netopýr Jo Nesbø

trochu mě mrzí, že jsem si jako první od Nesba přečetla Sněhuláka, takže jsem okamžitě věděla, kdo je vrahem v Netopýřím muži, ale to je tak jediné, co bych vytkla, ještě k tomu spíše sobě než knize :)