Žanek_Hantec Online Žanek_Hantec komentáře u knih

Nejsem z ledu Nejsem z ledu Anne Frasier (p)

Asi nélepčí z těch tří v sérii. Čtvrtá by byla top. Ale tam bysme se tutáč domákli, že vlastně celé štatl a fšici šilci na hemárně só Judini sórozenci a levoboký odlitci zhýralce senátora, a To nechceš! :)

31.07.2023 5 z 5

Mirákl Mirákl Josef Škvorecký

Četl jsem za bolšecika ještě v samizdatu, jako dvanáctej průklep přes kopírák a za dva dny jsem odevzdával knihu dalšímu zájemci. Dost dobrý, Liška musela bét betálná mrcha.

29.07.2023 4 z 5

Poslední kabriolet Poslední kabriolet Anton Myrer

Bichla zděděná po našich, při vyklízení bytu jsem si ji odnesl, mamka o ní pořád mluvila. Takže oboustranná nostalgie - z knihy i vzpomínačka na mamku. Člověk by skoro měl chuť žít tam tenkrát v améru na véšce před těma vosumdesáti jařinama...

Dallas 63 Dallas 63 Stephen King

Mooc dobrý, časem si možná hodim repeticu!

29.07.2023 5 z 5

Nejsem živá Nejsem živá Anne Frasier (p)

Těžké hustopeč! :)

Žhářka Žhářka Stephen King

Fajrkoc byla těžké masakr! Špicajaxviňa!

27.07.2023 5 z 5

Noc Noc Bernard Minier

Mazec, akorát pobíhat po valdně hoďku po tem, co mu čerstvě vykuchli játra je krapet přitažený za háro. Po vobyčejný kýle se člověk dva dny nemuže vyhrabat z betle, tak nevim... :)
Ale jinak v ókeju!

27.07.2023 5 z 5

Muž se srdcem kovboje Muž se srdcem kovboje Jack Schaefer

Věděl jsem o ní už od našich v sedmdesátých letech. Teď při vyklízení pozůstalosti jsem na ni narazil a přečetl. Musím říct, že naši měli skvělý vkus a díky jim za ni do nebíčka - je úžasná, i když je to pořád jenom kniha! :)

24.08.2022 5 z 5

Generace Beatles 3 aneb Než zaklapnou víko Generace Beatles 3 aneb Než zaklapnou víko František Ringo Čech

Jako nekritickej fanda Ringa - gardovec - říkám, že lepší než dvojka. Ale bohužel kratší. Popis Mongolska s Petrem byl boží a smál sem se nahlas, což už dlouho nebylo... 5*

18.04.2022 5 z 5

Svět podle Garpa Svět podle Garpa John Irving

Čet jsem před 30 járama. Je to fuška, velká kláda, dneska bych to nedal, ale stálo to za to.

18.02.2016 5 z 5

Velká kniha lochecu Velká kniha lochecu Pavel Čiča Jelínek (p)

Jedna ze základních bichlí pro štatlaře z Brniska! :)

Záhadné Zimbabwe Záhadné Zimbabwe Alois Bradáč

Velice zajímavá kniha, čte se jedním dechem! :)

18.02.2016 5 z 5

Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Moje Las Vegas aneb hlavní město zábavy Luboš Xaver Veselý

Výborný průvodce Las Vegas. Navíc knize zcela nektiricky fandím proto, že jsem byl v teamu lidí, kteří tam s Xaverem jezdili a propagoval jsem ve Vegas svou knihu o hantecu. :)

18.02.2016 5 z 5

Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Jak jsem přežil Dakar - To je rallye, vole! Petr Novotný

Velice fajn počtení, pro fandy Dakaru i něco navíc.

Továrna na legraci Továrna na legraci Marie Formáčková

Pro fanoušky Petra doporučuju velmi! :)

18.02.2016 5 z 5

Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera Generace Beatles, aneb, Rok stárnoucího rockera František Ringo Čech

Je vidět, že nám Ringo stárne. Hodně témat je trochu na škodu. Někdy méně by bylo více, ale jako fanda říkám - furt dobrý! :)

Z mého života Z mého života František Ringo Čech

Klasika, pro muzikanty povinná literatura. :) Bavil jsem se kvěle!

Jako Čuk a Gek Jako Čuk a Gek František Ringo Čech

Jako nekritický fanda Petra a Ringa tleskám. :)

18.02.2016 5 z 5

Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci Češi a jejich samičky aneb Češky a jejich samci František Ringo Čech

Velice hezká kniha, ocení fandové Ringo Čecha. Pro zasvěcené je jahůdkou na dortu příběh divadelní děvy, která si vzala nakonec opraváře výtahů a dala košem mistrovi

Ruský týden Ruský týden František Ringo Čech

Jedna z nélepčích Ringovéch bichlí. Top je scéna v letadle s Kazachem a ovečkou. :)