Zachary Zachary komentáře u knih

V tomto domě straší V tomto domě straší John Boyne

Přemítám na 4 nebo 5 hvězdami, jelikož příběh velmi příjemně plyne a styl, jakým je napsaný, je velmi čtivý a v rámci žánru se jedná o velmi zdařilé dílo.

29.09.2017 4 z 5

Absolutní klasika žánru Gotický román. Kdo nečetl, měl by rychle napravit

29.09.2017 5 z 5

HEX HEX Thomas Olde Heuvelt

Ač mě téma čarodějnic a vše okolo nich velmi přitahuje, nemůžu dát HEXu plný počet, do tří čtvrtin knihy jsem byl pohlcen, hltal jsem jí. Jenže konec a celé uzavření příběhu už mi tak nesedlo, proto hvězdy 4. Ale knihu jinak doporučuji, je doopravdy dobrá a stojí za to si ji přečíst.

19.09.2017 4 z 5

Upíři z Hollywoodu Upíři z Hollywoodu Michael Scott

Velmi příjemná jednohubka k podzimním večerům

17.09.2017 4 z 5

Kniha hrůzy Kniha hrůzy * antologie

Až moc hnané do extrému, na hranu, bohužel pak s hororem nemá nic společného a většina povídek kráčí ve stylu "pojďme z toho udělat co největší řezničinu".

17.09.2017 2 z 5

Cesta Cesta Cormac McCarthy

Nemůžu si pomoct, i když byla kniha napsána čtivě, nechytla mě a konec mě vyloženě "dostal" jelikož víme přesně co se stane od začátku knihy. Chápu, že má tento konkrétní titul mít filozofický přesah, ale nějak jsem ho nenašel.

17.09.2017 2 z 5

Svědkyně temnot Svědkyně temnot Mike Ashley

Úžasná knížka pro milovníky starých dobrých gotických románů. Povídky mají atmosféru, nejsou přehnané a krásně plynou, za mne plný počet hvězdiček.

17.09.2017 5 z 5

Oceán na konci uličky Oceán na konci uličky Neil Gaiman

Knížka se v mé knihovně vyjímá mezi TOP tituly, chytla mne za srdce a byla neobyčejně čtivá. Pokud autora znáte i neznáte, jednoznačně doporučuji.

17.09.2017 5 z 5

Hra na krvavé koleno - Skorohorory a halabalady 2016 Hra na krvavé koleno - Skorohorory a halabalady 2016 Jiří Traxler

Dávám 4 hvězdičky za první povídky, při kterých jsem se neudržel od záchvatů smíchu. Bohužel druhá polovina knihy neudržela kvalitu první.

17.09.2017 4 z 5