yoko22 yoko22 komentáře u knih

Inferno Inferno Dan Brown

Brown nezklame. Napínavý děj s pro mne nečekaným rozuzlením a závěrem. Nutí k zamyšlení i po přečtení...

28.01.2014 5 z 5

Templářské dědictví Templářské dědictví Steve Berry

Po Jantarové komnatě a Rasputinově proroctví třetí kniha co jsem přečetl od Berryho. Vynikající, jsem nadšený a doporučuji všemi deseti! Doposud nejlepší Berry :-)

18.03.2013 5 z 5

Jantarová komnata Jantarová komnata Steve Berry

Hodně dobře napsaná kniha. Škoda jen nedokonalmých reálií z ČR. Ale těším se na dalšího Berryho.

18.01.2013 4 z 5

Rasputinovo proroctví Rasputinovo proroctví Steve Berry

V pořadí druhá moje kniha od Berryho a opět nezklamala. Příjemné čtení, ne nadarmo jej pozitivně hodnotí i Dan Brown...

06.02.2013 5 z 5

Léčitel Léčitel Antti Tuomainen

Asi jsem moc očekával od finské krimi roku 2011... Přečetl jsem za dva dny, čte se svižně, ale to je možná závada. Kniha mne až tak nechytla.

26.12.2012 1 z 5

Jsem zkažený filmy, ale oddychovka to byla pro mne slušná. Zvláště když vím, kolik úsilí stálo dárce mi knihu dát :)

25.07.2014 3 z 5

Andělé a démoni Andělé a démoni Dan Brown

Nejlepší Brownova kniha. Šifra je vidět víc, díky tomu že svět objevil Browna právě šifrou, ale Andělé a démoni jsou pro mne nejlepší.

02.01.2013 5 z 5

Lovci hlav Lovci hlav Jo Nesbø

Můj první Nesbo, viděl jsem následně i filmové zpracování a i když se mi líbilo, tak ve srovnání s knihou je napětí, zápletka a celkový náboj o poznání slabší. Knižní thriller je to moc povedený.

26.12.2012 5 z 5