Xandy Xandy komentáře u knih

Skvělá kniha, tolik jsem se u žádné nezasmála. Těším se na druhý díl a na další knihy od autora. Doporučuju

Jako zabít ptáčka Jako zabít ptáčka Harper Lee

Čtivá, krásná oddechovka. Zajímavé téma se skvělými postavami na kterých mi celý příběh záleželo a zamilovala jsem si je. Bylo to napínavé, zajímalo mě jak příběh skončí. Kniha byla plná zajímavých myšlenek.
Doporučuji, za mě skvělá kniha.

Černočerná tma Černočerná tma Stephen King

Jako vždy Stephen King nezklamal. Skvěle napsané čtyři příběhy u kterých mi běhal mráz po zádech. Do všech jsem se hned začetla a nemohla jsem knihu odložit. Za mě skvělá kniha

Puls Puls Stephen King

Za mě doposud nejlepší kniha od Kinga kterou jsem četla. Nápad zní možná ohraně ale v jeho podání opět skvělé. V hlavě mi ležela myšlenka na knihu ještě hodně dlouho. Nemohla jsem přestat číst, dokonce i slzička ukápla.

Útěk z Osvětimi Útěk z Osvětimi Andrej Pogožev

Silná, dobře napsaná kniha. Líbily se mi fotky a slovník na konci. Zajímavé myšlenky

05.03.2020 4 z 5

Strach Strach Jozef Karika

První kniha kterou jsem od Jozefa Kariky četla. Líbila se mi mnohem víc než Tma. Připomínala mi trošku Stephena Kinga. Skvělá zápletka, hned jsem se začetla a opravdu se u toho bála. Za mě skvělá kniha, nečekala jsem že bude tak dobrá

22.02.2020 5 z 5

Chlapec, který přežil pochod smrti Chlapec, který přežil pochod smrti Pavel Taussig

Dle mého jsou i lepší knihy o druhé světové válce. Kniha mě nenadchla. Jak už je v komentářích zmíněno jedná se spíše o jídelníček. Části knihy které se věnovaly jinému tématu mě bavily o mnoho víc. Zajímavá kniha, ale nic co byste nenašli v jiné.

05.03.2020 2 z 5

Podělaným navrch Podělaným navrch Becky Albertalli

Za mě lepší než autorčina kniha Já, Simon. Oblíbila jsem si hlavní hrdinku Molly. Hodně se mi líbila její milostná linka která tam prostě skvěle pasovala. Za mě fajn oddechovka

Oba na konci zemřou Oba na konci zemřou Adam Silvera

V rámci žánru fajn. I s odstupem času tak nějak moc nevím co si o tom myslet. Čekala jsem něco víc hlubšího. Myslím si že by se z tématu dalo vytěžit mnohem víc. Jako oddechovka fajn. Smála jsem se, usmívala se nad tím jak je to pěkné naopak i brečela. Nápad dobrý, to se musí nechat.

05.03.2020 2 z 5

Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Lexikon strašidel: průvodce světem nadpřirozených bytostí a démonů v našich zemích Alois Pavlůsek

Čekala jsem trošku víc strašidelnou knihu, dost věcí se opakovalo. Nijak zvlášť mě neokouzlila

22.02.2020 3 z 5