willovw willovw komentáře u knih

Švábi Švábi Jo Nesbø

Lepší než Netopýr, hvězda dolů je hlavně za to, že jsem měla problém se vyznat ve jménech. :)

21.05.2016 4 z 5

Božský hráč Božský hráč Christina Lauren

Úžasná knížka, pořád jsem se u ní smála :-)

25.07.2014 4 z 5

Má poslední vévodkyně Má poslední vévodkyně Daisy Goodwin

Knížka se mi líbila, akorát mi tam opravdu chyběl pohled Iva, jak se staví ke Coře a tak, kdyby tam bylo ještě tak 50 stran popisujících jejich vztah, vůbec by mi to nevadilo. Taky mi přišlo zvláštní že na Bertu se dívali Angličané méně rasisticky než v Americe. Jinak jde zde dobře vidět, že problémy s tchýně jsou mají holky odjakživa :-D ke knížce nevím jestli se ještě vrátím, protože u historických románu má mnohem radši více romantiky a tady jsem moc nevěřila Ivovi že ji miluje

19.01.2014 4 z 5

Láska na výsluní Láska na výsluní Romana Szalaiová

Jednu hvězdu dávám za příběh, ale jinak se mi vůbec nelíbil styl psaní, začátek byl ještě napsaný celkem dobře, ale pak se mi styl psaní přestal líbit, jednotlivé pasáže autorka hrozně zkracovala,prostě hrozné

27.10.2013 1 z 5

Obnažená Obnažená Kathryn Taylor

Tak už ji mám koupenou a přečtenou :-) moc se mi líbila, už v prvním díle mi byli hlavní hrdinové sympatičtí, akorát jednička mi přišla lepší, šlehaly se těším na další díly, dohromady jich má být 4:-)

26.10.2013 5 z 5

Kráska a špion Kráska a špion Julie Anne Long

Knížka se mi moc líbila, padouch který se tam vyskytoval byl sice moc zlý, ale taky se na něm dali najít slabosti a to se mi moc líbilo._)

06.10.2013 5 z 5

Nemůžeš mě milovat Nemůžeš mě milovat Julie Garwood

Teď jsem ji dočetla a musím říct že autorka je pořád moje nejoblíbenější. Knížka byla opravdu moooc hezky napsaná a snad napíše ještě víc takových knih :)

06.10.2013 5 z 5

Božský bastard Božský bastard Christina Lauren

hezky se mi to četlo, akorát Chloe musela mít ty kalhotky z papíru, když je tak snadno trhal....

06.09.2013 5 z 5

Rytíř ve zlaté zbroji Rytíř ve zlaté zbroji Jude Deveraux (p)

velmi hezká kknížka, u jehož konce jsem si krásně poplakala :)

13.07.2013 5 z 5

Charlie a tajuplná truhlička Charlie a tajuplná truhlička Jenny Nimmo

Tak jsem si ted po hodně letech půjčila tuhle knížku, no rovnou celou sérii a už se těším až si je všechny přečtu :) na první tři díly vzpomínám moc hezky

13.07.2013 5 z 5

Kouzlo zla Kouzlo zla Barbara Cartland

Tuhle knížku mám prostě ráda.

Numerati Numerati Stephen Baker

Tahle knížka se četla dobře, byla poměrně krátká, ale nějak se nemůžu zbavit dojmu, že ty věci, o kterých tam dělali výzkumy, byly naprosto ale naprosto zbytečně a k ničemu, hlavně kvůli tomu, že tam měli příliš moc proměnných a hlavně zákazníkům by neměli jak pomoci.

29.06.2013 2 z 5

V pavučině sítí V pavučině sítí Albert-László Barabási

Měla jsem ji jako povinnou knížku do školy. No upřímně, moc mě to čtení nebavilo, některé odstavce bych mohla číst pořád a stejně bych jim moc nerozuměla. Ale zase oceňuji některé uvedené poznatky, např, tu o AIDS.

29.06.2013 2 z 5

Svět je plochý Svět je plochý Thomas L. Friedman

Sice hodně dlouhá, ale zajímavě napsaná kniha. Je zde hodně pohledů na Ameriku, Indii, Čínu a také na Mexico. Sice jsem to četla dlouho, ale v rámci povinné četby se to dalo přečíst, jen jsem na to potřebovala víc času, rychle se to číst opravdu nedalo.

29.06.2013 3 z 5

Tyranie okamžiku Tyranie okamžiku Thomas Hylland Eriksen

V rámci povinné četby nejlepší kniha.

29.06.2013 5 z 5

Všechno o vášni Všechno o vášni Stephanie Laurens (p)

Moc příjemná knížka :)

29.06.2013 5 z 5

Tajná láska Tajná láska Stephanie Laurens (p)

Tak teď jsem ji dočetla a musím říct, že už dlouho jsem si v knížce tak moc neoblíbila hlavní hrdinku. Alathea byla prostě hrozně milá a sympatická a scény s Gabrielem se úžasně četly. :)

Tajemství kurtizány Tajemství kurtizány Claudia Dain

knížka plná zbytečných, nic neříkajících rozhovorů a všechno rádoby řídí bývalá kurtizána....nedoporučuji ke čtení, jsem na sebe hrdá že jsem to zvládla dočíst

25.06.2013 1 z 5

Nahý vikomt Nahý vikomt Sally MacKenzie

Z celé série naháčů se mi tahle líbila nejvíc :)

10.06.2013 5 z 5

Hrana rozkoše Hrana rozkoše Eve Berlin

Knihu jsem měla přečtenou během dvou dnů, ale moc mě nebavila. Podobnost s Fifty Shades tam sice je, ale tahle kniha byla vydána dříve, takže podobnost je čistě náhodná. Děj mi přišel takový ukvapený...a prostě nic moc knížka.

09.06.2013 3 z 5