vlkove vlkove komentáře u knih

Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Síla ženy: Průvodce úspěšným životem pro každou ženu Louise L. Hay

Autorka je opravdu úžasný člověk. Tuto knihu beru jako doplnění knihy Miluj svůj život, která je pro mě klíčová. Až na některé kapitoly, které se mě netýkají (např. stáří), jsem se čtivem moc spokojená.

29.07.2023 4 z 5

Velká kniha tarotu Velká kniha tarotu Sam Magdaleno

Moc dobře zpracovaná kniha. Ke každé kartě je jednoduchý a výstižný popis. Knihu používám hodně často.

27.07.2023 5 z 5

Kdo postaví nejkrásnější domeček? Kdo postaví nejkrásnější domeček? Steve Richardson

Krásné ilustrace.

09.07.2023 4 z 5

Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Brutal: Zpověď detektiva z oddělení vražd 1 Kei Koga

Na mě je to zbytečně brutální. U knih hledám spíše relax a ne pocuchané nervy.

27.06.2023 3 z 5

Miluj svůj život Miluj svůj život Louise L. Hay

Nejlepší seberozvojová kniha kterou jsem kdy četla. Našla si ke mně cestu a já jsem za to moc vděčná. Jednoduše napsaná, prakticky využitelná, délkou zcela vyhovující a myšlenkami přesně výstižná kniha.
Budu na sobě pracovat a tuto knihu budu na své cestě pravidelně pročítat znovu a znovu.
Doporučuji úplně všem.

25.06.2023 5 z 5

Hlasy v bouři Hlasy v bouři Darcy Coates

Vlastně proč ne, ve výsledku mě kniha bavila. Příběh není nikterak složitý, občas se mi zdálo, že kniha nedrží souměrné tempo ale vše zachraňuje styl psaní autorky, která prostě zbožňuje staré strašidelné domy.
Těším se na další díl.

11.06.2023 4 z 5

Astrologie vztahů Astrologie vztahů Gary Goldschneider

Zajímavá kniha. Hodně neobvykle rozebrané znamení. Příklad otázek: Jaký je šéf ve znamení lva? Jaký bude střelec milenec? Jaká je panna kamarádka? Jak zaměstnance ve znamení býka motivovat?

Kniha není na souvislé čtení ale na občasné nakouknutí do odstavců, které vás momentálně tíží.

Určitě netradiční pohled na znamení zvěrokruhu. Já knihu sehnala za pár desetikorun a nemohu si tedy vůbec na nic stěžovat.

04.06.2023 4 z 5

Moc fajn kniha. Člověk se dozví spoustu zajímavých informací. Co se celku týká, tak mě nejvíce bavila první část.

03.06.2023 4 z 5

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Kniha k doplnění sbírky, zajímavé informace, pěkné fotografie. Přiznám se, že podobné knihy spíše prolistovávám a náhodně se začtu.

Mildred opět zasahuje Mildred opět zasahuje Jill Murphy

Mildred mě opět učarovala. Jednoduchý a veselý příběh pro všechny věkové kategorie. Krásné ilustrace. Bylo to pro mě opět zahřátí u srdíčka.

Do švestek jsme doma Do švestek jsme doma Martin Nekola

Dobrý nápad na komiks. Hodně věcí jsem nevěděla. Rychle přečteno a třeba na půjčení z knihovny ideální kousek. Já knihu pošlu dále, jednou stačilo.

Prvních 100 Prvních 100 Kass Morgan

Bohužel jsem z podobných knih již vyrostla. Nepropracovaný děj a nesympatické postavy mi ke čtení nepomáhali. Hodně zjednodušeně napsaná kniha, zaměřená z 95 % na vztahy. Popis prostředí vesměs žádný. Takové hodně oddechové čtení pro mladé. Ve svém žánru patří k průměru.
Druhý díl pošlu dále nepřečtený. Doporučuji začínajícím čtenářům.

29.05.2023 3 z 5

Hlava XXII Hlava XXII Joseph Heller

Dobrá myšlenka díla podpořená dostatečnou absurditou se mi zamlouvá. Ocenila bych větší konzistenci díla podpořenou dějovým posunem. Občas na mě kniha působila spíše jako změť jednotlivých absurdních scének propojených hlavním hrdinou, ale to je spíše moje osobní preference, kdy mám raději ucelené příběhy.
Doporučuji i audioknihu vydanou Českým rozhlasem.
Pěkné dílo.

27.05.2023 4 z 5

Catwoman: Ve svitu Měsíce Catwoman: Ve svitu Měsíce Lauren Myracle

Krásná kresba a povedená dějová linka. Oceňuji vykreslení pocitů Catgirl.

24.05.2023 4 z 5

Kateřina v říši kimči Kateřina v říši kimči Kateřina Kang

Sleduji autorku knihy na IG už nějaký ten čas a proto vím, že její tvorba mi sedí. Kniha je dle očekávání milá, nenáročná a udělá člověku tak nějak dobře na duši. Jednou za čas podobná kniha udělá radost.

22.05.2023 4 z 5

Brumbálova tajemství: Filmová magie Brumbálova tajemství: Filmová magie Jody Revenson

Moc pěkné doplnění filmu. Krásné fotografie, trocha textu a nějaká ta zajímavost. Za mnou vydaných 150 Kč, ideální doplnění pro volný čas, nelituji.

29.04.2023 5 z 5

Špaček v porcelánu Špaček v porcelánu Ladislav Špaček

Dobrá souhrná kniha. Nebudu však zastírat, že některé zastaralé poznámky vůči ženám, mě trošku naštvaly.

28.04.2023 3 z 5

První světová válka v dokumentární fotografii - Zlatá edice První světová válka v dokumentární fotografii - Zlatá edice J. H. J. Andriessen

Moc pěkná kniha napěchovaná fotografiemi a informacemi.

10.04.2023 5 z 5

... a pak se mi to vymklo z rukou ... a pak se mi to vymklo z rukou Louise Rennison

Po předchozím trošku slabším dílu série se vracíme zpět na dobře zvládnutou knihu. Klasické pokračování. Georgie je prostě blázen na svobodě. Musím uznat, že pořád mě ty vtipy neomrzely a těším se na další díl.

08.04.2023 4 z 5

Moje vina Moje vina Mercedes Ron

Ve svém žánru spíše průměr. Na stejné téma jsem četla lepší knihy.

31.03.2023 3 z 5