Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Otevřete stránky tohoto průvodce a pojďte se s námi podívat, jak se točilo Stmívání, příběh, který uchvátil miliony čtenářů po celém světě. V této knize najdete fotografie a rozhovory, které nebyly publikované nikde jinde. Autor Mark Cotta Vaz vás v ní vezme do zákulisí a nechá vás nahlédnout do tajů práce režisérky Catherine Hardwickové a jejích spolupracovníků. Nechybí ani takové věci, jako je rodinný erb Cullenových, podrobnosti z natáčení nejdramatičtějších scén nebo způsob, jakým se dosáhne toho, že upírova kůže na filmovém plátně září....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/28_/28251/stmivani-kompletni-ilustrovany-pruvodce-filmem-28251.jpg 457
Série:

Twilight: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem 1.


Žánr:
Fantasy, Obrazové publikace

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Twilight: The Complete Illustrated Movie Companion, 2008


více info...
Nahrávám...

Komentáře (10)

Kniha Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

LunaL.
08.07.2021

Kniha není špatná, ale přímo mě neuchvátila - je tam hodně fotek (spíše z filmu než z natáčení) a popsaný průběh natáčení. Hlavně to, jaký měli problém s počasím. Co mě překvapilo, bylo, jak se snažili co nejvíce věcí natočit přímo, až potom trochu doladit počítačem -od skákání a lezení po stromech,..
Další díl už určitě číst nebudu. Možná mě to ale tolik nenadchlo, že se mi líbí Stmívání spíš jako knížka, než jako film.

kikizubik
10.04.2021

Zajímavý bonus k filmu, ale dost mi tam chyběly fotky z natáčení - bylo jich tam pomálu. Ale jsem ráda, že jsem si knihu přečetla, i když jsem od ní čekala něco trochu jiného.


orangerose
07.05.2017

Super knížka , info o filmu i knížce

KleaM
29.12.2014

Nádhera plná krásných fotek, zajímavostí z natáčení. Přečetla jsem všechny průvodce a milovníkům Twilight ságy doporučuju. K loňským Vánocům jsem od manžela dostala ještě Twilight sága Thle complete film archiv, která je jen v AJ a je úžasná.

domi13
21.11.2014

Přečetla jsem všechny tyhle průvodce a moc se mi líbilo se dovědět něco o zákulisí filmu.

Enefersis
02.02.2013

Nejsem velký příznivce zfilmovaného Stmívání (i když na Jaspera, Carlislea a Emmetta se moc hezky kouká, to jo:P), ale kdo ano, tohoto průvodce by si neměl nechat ujít.

Cleo De Nile
16.01.2013

Mě nejvíce zaujalo natáčení baseballové scény - zvlášť ten "kouzelný koberec" byl hodně zajímavý. A musím se přiznat, že mi ve filmu ušlo, že nemají Victoria a spol boty :D
Je to skvělá kniha pro fanoušky téhle ságy, jediné, co mi trošku vadí je, že tam nejsou názory herců nebo něco podobného... Ale od toho jsou zase rozhovory, že :)

TessDragon
02.09.2012

Stmívání: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem-rozhodně by si ho měl pořídit správný fanoušek,je tam spoustu informací o natáčení,o jiskřivém efektu a spoooustu obrázků at už z natáčení nebo z filmu.Rozhodně úžasná knížka,doporučuji pro fandy.

1