vlkove vlkove komentáře u knih

Jak se spřátelit s temnotou Jak se spřátelit s temnotou Kathleen Glasgow

Tolik smutku, tolik žalu, člověka z toho bolí u srdce.
Moc silná kniha na jejíž poselství musíte být vnitřně připravení.
Bolestné čtení. Tiger jsem celou dobu držela za ruku, dýchala jsem s ní.

15.10.2023 4 z 5

Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Proč muži milují potvory a hodným holkám zůstanou oči pro pláč Sherry Argov

Nebudu lhát, taky jsem bývala hodná holka, která donekonečna čekala až přijde, až zrovna bude mít náladu vstát před devátou, až se uráčí dostavit... Donekonečna jsem se vztekala a pak stejně čekala. Chyba, už to také vím, kniha mé myšlenky jen potvrdila.
Doporučuji všem hodným holkám. Už žádné čekání!

14.10.2023 4 z 5

Oliver Twist Oliver Twist Charles Dickens

Dočteno/doposloucháno
Krásná kniha plná nespravedlnosti života.

Pět jazyků lásky Pět jazyků lásky Gary Chapman

Kniha mi doplnila pohled na lásku a vztahy. Někdy trochu zdlouhavé čtení ale celkově velice podařené dílo.
Nesouhlasím s autorem v otázkách víry, to bych z knihy klidně vynechala.

07.10.2023 5 z 5

Rozbřesk - 1. část: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Rozbřesk - 1. část: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem Mark Cotta Vaz

Pěkný průvodce. Obsahuje mnoho informací, které jsem nevěděla.

Neradost Neradost Karel Novotný

Vizuálně je kniha krásná, obsah mě nijak neoslovil. Je vidět, že se autor vypsal z tíživých myšlenek.

07.10.2023 2 z 5

Kouzlo intuice Kouzlo intuice Louise L. Hay

Dobré k zopakování, žádné nové myšlenky, ale ujištění vždy zahřeje.

21.09.2023 4 z 5

Já to dokážu Já to dokážu Louise L. Hay

Louise L. Hay měla dar, její knihy mě vždy dostanou do skvělého rozpoložení, doporučuji všem, a to i stejným skeptikům jako jsem já.

15.09.2023 5 z 5

Magie není čarování Magie není čarování Eva Ulmer-Janes

Moudry nabitá kniha, která pomůže člověku uvědomit si mnoho věcí. Oceňuji rady na postupy jak se zbavit stresu, jak zapečetit své dveře, jak se nabít, ochránit, zbavit se hněvu... Drobné a absolutně nenáročné postupy, které mohou člověka posunout a pomoci mnohé věci si uvědomit a vyřešit.

06.08.2023 5 z 5

Velká kniha horoskopů Velká kniha horoskopů Olga Krumlovská

Musím řici, že tato kniha je tedy oříšek. Základem je, že když řekneme to špatné, měli bysme říci i to dobré. V knize mi vlastně autorka sdělila, že budu boubelatá, nemám moc dobré vyhlídky a stejně nejspíše zůstanu sama. Knihu jsem četla spolu s kolegyní v práci a ta z toho byla taky mírně rozhozená. Na stejné téma jsem viděla a četla mnoho knih a tato je z nich opravdu nejhorší.

05.08.2023 1 z 5

Léčení krystaly Léčení krystaly Doreen Virtue

Krásně zpracovaná a jednoduchá kniha. Základní informace o krystalech, jejich výčty, vlastnosti, práce s nimi... Vše potřebné o tématu na jednom místě.

03.08.2023 4 z 5

Stmívání, pravá láska a vy Stmívání, pravá láska a vy Louise Deacon

Když vezmete příběh a postavy ze série Stmívání, přidáte jejich rozbor vztahů a pošlete je mezi nás lidi do reálného světa, tak může vzniknout tato kniha. Proč ne, příjemné překvapení. Vlastně taková sonda do tématu jakého si k sobě hledat partnera, jak se mít ráda a co vše netrpět dobrovolně ve vztahu. Mohlo to být o 150 stran kratší, ale jsem spokojená.

30.07.2023 4 z 5

Skandál v Belgrávii (1. část) Skandál v Belgrávii (1. část) Mark Gatiss

Super pokračování, tento díl mě hodně bavil.

29.07.2023 5 z 5

Zvěrokruh - vykládací karty: Pod vlivem Slunce, Měsíce a hvězd Zvěrokruh - vykládací karty: Pod vlivem Slunce, Měsíce a hvězd Patsy Bennett

Dobré poselství karet, grafika je tedy hrozná, ale má to tím chaosem i něco do sebe.

29.07.2023 4 z 5

Numerologie Vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel Numerologie Vyšších čísel aneb Tragický osud princezny Diany ve světle vyšších čísel František Kruml

Nevšední pohled do mystického světa, zajímavý obor, říkám si proč ne. V knize je popsám postup výpočtu a výčet a význam jednotlivých čísel.

29.07.2023 3 z 5

Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie Dvanáct znamení lásky ve světě astrologie Štěpán Urban

Zajímavá kniha, pro lidi zajímající se o dané téma. Nejzajímavětší mi přišla předmluva, kde autor mluví o panu profesoru Štěpánu Urbanovi, ta byla psaná od srdce a velice výstižně.

29.07.2023 3 z 5

Střet králů. Svazek třetí Střet králů. Svazek třetí Landry Q. Walker

Pokračování série. Těším se na čtvrtý díl.

Sluneční astrologie Sluneční astrologie František Kruml

Jednoduchá a pěkná kniha o slunečních znameních. Výstižné popisy znamení, jejich zdraví, sexuality a partnerství.

Věštby podle zvěrokruhu Věštby podle zvěrokruhu Alice Ekrek

Super kniha, kterou jsem koupila za 60 Kč. Nejvíce mě zaujala část knihy věnovaná jednotlivým dnům narození. Řekla bych, že popisy jsou výstižné, knihu jsem půjčila kolegyni, a ta je taky nadšená. Není to kniha k plynulému čtení, ale určitě jednou za čas opět nakouknu.

Tajná řeč těla Tajná řeč těla David Lewis

Kniha je zbytečně odborně psaná a uvádí minimum příkladů. Na stejné téma se dají najít mnohem lepší knihy, tuhle bych nedoporučila.

29.07.2023 2 z 5