Rozbřesk - 1. část: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem

kniha od:


KoupitKoupit eknihu

Mark Cotta Vaz je spisovatel, který má na svém kontě už řádku úspěšných knížek. Čtenářům přiblížil např. zákulisí seriálu Ztraceni nebo filmu Eragon. V tomto případě se autor zaměřuje na veleúspěšné Stmívání (Twilight sága) od Stephenie Meyerové a čtenáři se tak do rukou dostává kniha s názvem Rozbřesk - 1. oficiální ilustrovaný průvodce filmem. Na stránkách této výpravné knihy najdete spoustu dosud nepublikovaných barevných fotografií, exkluzívní interview s herci a členy filmového štábu, zajímavosti týkající se kostýmů, scén a filmařské práce a navíc také tajemství jedné z nejvíce očekávaných svateb tohoto roku. A pozor - kniha obsahuje i exkluzívní rozhovor se spisovatelkou Stephenii Meyerovou. Nahlédněte do zákulisí natáčení filmu Rozbřesk....celý text

https://www.databazeknih.cz/img/books/98_/98039/rozbresk-1-oficialni-ilustrovany-pruvodce-filmem-98039.jpg 4.335
Série:

Twilight: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem 4.


Žánr:
Fantasy, Obrazové publikace, Pro děti a mládež

Vydáno: , Egmont (ČR)
Originální název:

Breaking Dawn - Part 1: The Official Illustrated Companion


více info...
Nahrávám...

Komentáře (4)

Kniha Rozbřesk - 1. část: Oficiální ilustrovaný průvodce filmem

combatgirl
10.08.2015

Zajímavá knížka,kde se člověk doví všechno,co není ve filmu vidět :-)

martinka9012
02.07.2015

Nevíte prosím zda bude i Průvodce filmem Rozbřesk - 2.část ? :( Dlouho na to čekám a jelikož film vyšel už před dlouhou dobou tak se divím,že ještě není hotová kniha.


Lenka 13
28.02.2012

Pěkná knížka...hezké čtení...pěkné fotky.....těším se na pokračování

KateCullen
09.01.2012

Opět jsem se dozvěděla něco víc ze zákusilí. Obdivuju ale všechny ty lidi, co mají scény na práci - jak přesně musejí vymyslet, kde co bude stát, jak by měl mít Carlisle uspořádanou pracovnu, vytvořit umělou figurínu Belly, která jí je na chlup podobná... prostě úžasné!