Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem

Režisér Chris Weitz, nominovaný na Oscara, natočil druhý díl strhující upíří romance Stephenie Meyerové. O tom, jak film vznikal, se dočtete v tomto jedinečném obrazovém průvodci. Nahlédněte společně s autorem do zákulisí filmu, na který se těšily miliony diváků. Průvodce filmem přináší jedinečné fotografie jinde dosud nepublikované, exkluzivní rozhovory s herci a členy filmového štábu a spoustu zajímavostí ohledně kostýmů a scén. Dozvíte se, odkud čerpal inspiraci režisér, tajemství nejnáročnějších kaskadérských kousků nebo jak se člověk může proměnit ve vlkodlaka....celý text

https://www.databazeknih.cz/images_books/28_/28252/novy-mesic-kompletni-ilustrovany-pruvodce-filmem-28252.jpg 4.435

New Moon: The Official Illustrated Movie Companion (2009)

Fantasy, Fotopublikace, Dívčí romány
Vydáno:, Egmont (ČR)

orangerose
07.05.2017

Zase info jak o knizce a filmu ,je boziii

Ashi
29.03.2016

Pěkně zpracovaná, netuším původní cenu, ale za 29Kč v levných knihách je to cena ideální :D

vlkove
15.07.2015

Moc pěkně zpracovaná kniha, krásné fotky. Někdy mi přišlo že že se text opakoval.
Obálka je moc pěkná. Ale také mě zaráží cena těchto knih, která je opravdu přehnaná.
Knize uděluji 3 hvězdy.

RoseDawson157
09.09.2012

Nový měsíc: Kompletní ilustrovaný průvodce filmem-Rozhodně by si ho měl pořídit každý správný fanoušek,je tam spoustu informací o natáčení,o diamantovém efektu,o proměně ve ''vlkodlaka'' a spooustu obrázků at už z natáčení nebo z filmu.Rozhodně úžasná knížka,doporučuji všem fanouškům. ;)

Lenka 13
01.03.2012

Kniha se mi líbila,popisuje a vysvětluje vše kolem natáčení ,také obsahuje mnoho hezkých fotek.