Zvěrokruh - vykládací karty: Pod vlivem Slunce, Měsíce a hvězd

Zvěrokruh - vykládací karty: Pod vlivem Slunce, Měsíce a hvězd https://www.databazeknih.cz/img/books/37_/378665/bmid_zverokruh-vykladaci-karty-pod-vlive-TRD-378665.jpg 4 1 1

Sada vykládacích karet zvěrokruhu obsahuje 36 mocných karet Slunce, Luny a zatmění. V tomto ojedinělém balíčku naleznete vašeho astrologického průvodce, který vám osvětlí vaši současnou situaci, cíle, přání, překážky a úspěchy. Karty zároveň jasně vyznačují body zvratu a nejlepší způsob, jak se v životě vydat tím správným směrem. Sada obsahuje i příručku vysvětlující význam jednotlivých karet s krásnými ilustracemi přírody, planet a vesmíru kolem nás. Ať už hledáte odpovědi na otázky týkající se pracovního nebo osobního života, studia, zdraví, dobrodružství, cestování či domácnosti, tyto karty vás povedou a pomohou vám nalézt tu pravou cestu a štěstí v životě.... celý text

Esoterika, astrologie, okultismus

Vydáno: , Omega

Zodiac - Reading Cards: Guidance from the Sun, Moon and Stars (Reading Card Series) , 2018

vlkove
vlkove
29.07.2023 4 z 5

Dobré poselství karet, grafika je tedy hrozná, ale má to tím chaosem i něco do sebe.

Autorovy knížky

Patsy Bennett