vladus.r vladus.r komentáře u knih

Dvojitý kříž Dvojitý kříž Chris Carter

Na knihu jsem narazila náhodou, když se o ní zmínila kolegyně. Perfektní kniha!! Přečtena za tři dny, krásně se čte a až do konce jsem byla napjatá jak to bude dál. Rozhodně sáhnu po další od Cartera :)

13.05.2020 5 z 5

Rudá galerie Rudá galerie Tiffany Reisz

Já se přiznám ze já knihu v vnímám jako naprosto ztracený čas. Možná kdyby tam byl alespoň částečně nějaký zajímavý dej, bylo by to alespoň o něčem. Toto už opravdu ne :-D

03.04.2021 odpad!

Hadrový panák Hadrový panák Daniel Cole

Kniha mě ze začátku vůbec nenadchla a přemlouvala jsem se číst dál. Nakonec mě druhá půlka knihy dostala a nemohla jsem přestat. Je pravdou, že mi delší dobu trvalo než jsem se v knize zorientovala kdo je kdo. Navíc mi přijde, že některé pasáže jsou zbytečně dlouhé. Ale jinak rozhodně fajn čtení.

04.11.2019 3 z 5

Hádej kdo Hádej kdo Chris McGeorge

Já jsem se bohužel tak od poloviny do čtení musela nutit. Je to škoda protože nápad byl fajn. Myslím že kniha ani neurazí ale ani nenadchne.

06.02.2020 2 z 5

Upálená zaživa Upálená zaživa Souad

Je těžké tuto knihu hodnotit, připadá mi totiž zvláštní abych o ní napsala "skvělé čtení" vzhledem k příběhu. Je to velmi silná kniha a mělo by se s ní seznámit více lidí.. člověk si pak váží toho co má.

03.11.2020 5 z 5

Opravdové zločiny Opravdové zločiny Lucie Bechynková

Kniha mě opravdu zklamala protože v ní vlastně není nic nového. Tedy nic co neznáme z podcastu.. Pro mě naprosto zbytečná kniha ale snaha se cení :-)

25.01.2022 1 z 5

Zápisník alkoholičky Zápisník alkoholičky Michaela Duffková

Obdivuji odvahu autorky! Kniha byla zajímavé počtení, zase něco jiného než člověk denně čte.

04.06.2020 4 z 5

Pouto Pouto Anna Todd

Přečetla jsem celou sérii After.. první tři knihy jsem doslova hltala! Je to čtivé ačkoli dej se téměř dokola opakuje.. každopádně u této poslední jsem četla spíše už jen ze zvědavosti jak to tedy cele dopadne. Kniha je ale též hezky psaná :)
Jsem vděčná ze jsem přečetla celou sérii After a v budoucnu po ni jistě sáhnou znova abych si příběh těch dvou připomněla :)

30.10.2019

Panna nebo Blíženec Panna nebo Blíženec Lenka Lanczová

Lanczovou a její knihy miluju. Tuto knihu jsem četla po několika letech již podruhé a jistě si jí za pár let přečtu znovu. Výborná oddechovka na dlouhé večery.

06.02.2020 5 z 5